• Pop corn
    5.1k
    Dinamo je ulaskom u cetvrtfinale Europske lige u ovoj sezoni od UEFA-e dosad zaradio oko 11 milijuna eura, što je oko 83 milijuna kuna. Pravomoćnom presudom dokazano je da je ukradeno 112 milijuna kuna. Pametnom dosta!
  • Mali dioničar
    14.2k
    zaradio oko 11 milijuna euraPop corn

    Nije zaradio nego prihodovao.
  • xavier
    11.1k


    Ako se referiraš na "pametno" pitanje iz naziva teme u Otvorenom, odgovor je jasan. Jedino što nije jasno je zašto su na HRT-u smatrali da je to legitimno pitanje. No opet, mikrofon HRT-a je uredno stajao ispred bjegunca u Mepasu.

    I samo bih dodao da je ovih 112 milijuna tek prvi proces...
  • Pop corn
    5.1k
    Ako se referiraš na "pametno" pitanje iz naziva teme u Otvorenom, odgovor je jasan. Jedino što nije jasno je zašto su na HRT-u smatrali da je to legitimno pitanje. No opet, mikrofon HRT-a je uredno stajao ispred bjegunca u Mepasu.xavier

    ma ne samo to, nego sve koji imaju tu tezu i nakon ovog mogu samo usutjeti i nema više taj prokleti "ali..."

    I samo bih dodao da je ovih 112 milijuna tek prvi proces...xavier

    čekam namjerno drugi proces pa da vidimo kaj bu tamo bilo u odnosu na iducu sezonu recimo. a može i prošlu. ukupno je optužnicama dosad zahvaćeno 330 milijuna kuna. Toliko je stajao stadion u Budimpešti.
  • xavier
    11.1k
    ma ne samo to, nego sve koji imaju tu tezu i nakon ovog mogu samo usutjeti i nema više taj prokleti "ali..."Pop corn

    Puno puta sam napisao da sam mogao s nekim o tome raspravljati prije 10 godina. Ako nekome danas i dalje nije jasno kako stvari stoje, onda tu nikakva rasprava neće pomoći.
  • SAS1987
    13.5k
    Mislim da bi bilo jedino pošteno da se mu zatvor odgodi dok dijete ne završi fakultet :lol:


    S obitelji ću analizirati odlazak u zatvor i vidjeli postoji li mogućnost odgode jer imam dijete od godinu dana. U načelu sam spreman to što prije riješiti. Imat ću 50 godina, odradit ću tu kaznu i nakon toga želim normalno živjeti

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2262474&index_tid=102009
  • Bosna86
    11.6k
    Danas je oduzeto 110 tisuća eura Zdravkovoj kcerci Ivi... Dijete student, roditelji od usta odvajali da odškoluju dijete i onda to neprijatelji Hrvatske oduzmu
  • Nino Bule
    11.5k
    Kopita zla
  • NORTE
    9.3k
    Zoran Mamić i Milan Pernar su proglašeni krivima za umanjivanje Mamićevih poreznih obveza i primanje mita, a Zoran Mamić i za davanje mita. Zdravko i Zoran Mamić te Vrbanović krivi su po trećoj točki optužnice, odnosno za podjelu transfera za Dejana Lovrena.

    "S obitelji ću analizirati odlazak u zatvor i vidjeli postoji li mogućnost odgode jer imam dijete od godinu dana." — Zoki
  • Miro93
    2.7k
    Šta je ovo jebote? haha
  • Bosna86
    11.6k
    sat na desnoj ruci... Majko moja mila
  • Miro93
    2.7k
    Pokazuje zokijeve poruke. A tko ga to zove usred emisije?
    Attachment
    zz (917K)
  • SAS1987
    13.5k
    Ova emisija je vrh :lol: Mamic je skroz pukao ali kako ovaj novinar glumi naivnost i glupost :lol:

    Mislim da Plenkiju nije ugodno slušati ova sranja. Mogla bi ga BiH brzo izruciti :smile:

    Evo, potvrdio da će ga iz kluba pitati oko svake odluke.
  • Miro93
    2.7k
    Faca voditelja najbolja haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.