• SAS1987
    13.2k
    Tako sam pijan da sam skoro otvorio "new discussion" umjesto komentara :lol:

    Ma nemam šta kazati, najsretniji dan u životu.
  • nkdz
    829
    Svaka jebena cast svima!!!
  • BlauDivision
    463
    :lol: :rofl: Medicinari u Splitu na izmaku snaga a nije COVID u pitanju :sweat:
  • Infinity
    15.1k
    Vec sam se ubio, ali cu se nastaviti ubijati. Pa ovo je sve
  • db-izbjeglica
    12.5k
    granada
    slavia
    roma

    daj nešto od ta 3!
  • cron1ck
    1.5k
    Jedino sto sam nasao u stanu je rakija i zadatka mi je do jutra rijesiti flašu
    najsretniji dan u zivotu
    Dinamo moj
  • marcio amoroso
    31.8k
    57pl51qu0fi6mafd.jpeg

    I kod mene je rakijetina :rofl:
  • jp23
    2.2k
    Priznat ću prvi da nisam mislio da ćemo ovo preokrenuti. Nisam imao dobar osjećaj, mislio sam da je ovo kraj puta, nisam mislio da ćemo ovako fantastično odigrati. Pesimist sam bio, mislio sam da ćemo se mučiti.

    Identični osjećaji prije ove tekme su me prali i prije Atalante doma, isto sam bio nervozan ali sam tad bio na utakmici, i mogu reći da je takva šteta što se nije moglo biti sad na stadionu tijekom utakmice.

    Dečkima dići kipove oko stadiona, pokloniti se. Livakoviću i Oršiću doživotni ugovor ponuditi, a cifru neka sami biraju.
  • Dudu
    2.6k
    Vjerovao sam prvu utakmicu, teško sam se razočarao, svi su govorili da sam lud i očekujem previše.

    Smanjio sam očekivanja i jebeno sam se šokirao drugu utakmicu, jer kad sam govorio da očekujem više, nisam se ni u ludilu mislio na pobjedu od 3 razlike. Volim te Dinamo :heart:
  • cron1ck
    1.5k

    s1v76xtv0t4a9o1m.jpeg
    Živio prijatelju, morao sam si jos malo narezat kobasice i dodat ajvara da bolje ide rakija :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Živio :ok:
    Meni žena sad neke češnjovke narezala, pratimo se dobro :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.5k


    ja sam bio razočaran nakon prve tekme jer sam vidio da to nije bilo to, da su bili pod dojmom, da su išli mekano. sad sam oduševljen jer su ovu odigrali kako treba, jako, muški i bez respekta.

    kad se tako odigra, taman i da livaković nije izvukao onu obranu, ne mogu ništa zamjeriti.
  • Infinity
    15.1k
    Ovako sam se zadnji put osjecao 2007. kad smo izbacili Ajax.
  • r1oma
    1.5k
    h2wibyvbwfhrxd77.jpg
    :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.