• db-izbjeglica
    12.6k


    ova slika daje dobru ilustraciju koja je to zapravo faza natjecanja :love:

    samo je 16 klubova ostalo u europskim natjecanjima.
    to je to, kad si tu, moraš ići na osvajanje, nema labavo!
  • Crusades1986
    9.6k
    Za mene osobno, najveća pobjeda u povijesti Dinama. Respekt KVG-a, svim velikim pobjedama 90-ih, 2000-ih, 2010, i onom prvom prezimljavanju, ali ovo je nezapamćeno. Izbacit Premierligaša koji je kandidat za naslov prvaka Engleske nakon poraza 2:0 u prvoj utakmici je jebeno velika stvar. :cool:

    Oni danas nisu imali šansu u 90 minuta, tek ono na kraju utakmice kadje Livi izvuko. U prvoj tekmi su dali golove na naše greške.

    Sutra kupit sportske za povijest :heart:
    Za večeras i sutra možemo zažmirit na jedno oko na probleme u klubu, već prekosutra ih moramo opet vratit jer neke stvari ne smiju se događati ikada više.

    A Mislav može kaj god hoće i kolko hoće i kam hoće, bilokaj čovjek poželi treba mu se dat. Veliki naklon. Jako mi je drago kaj je to napravio domaći dečko koji istinski voli ovaj klub.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    imali su šanse, u prvom poluvremenu je livi jednom odlično reagirao.
    odmah poslije gola za 2:0 je bogoljub skinuo loptu s gol linije.

    bilo je i malo sreće, ali to uvijek treba na ovoj razini.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ma to je ništa. Ekipa koja ima Kanea, Balea, Allija i Lucasa mora imat 2, 3 stopostotne šanse koje su plod uigranih akcija.
  • Krizy
    35.5k
    Dinamo je prva momčad u povijesti Europske lige koja je preokrenula 0-2 protiv engleskih klubova.
  • Infinity
    15.2k
    Totalno mi je nestalo ideja za ove retro najave Zone za Europu, al nesto mi drago sto cu morat razbit cijeli net za inspiraciju jos par komada...
  • Ali
    1.9k
    Tko je jos trijeza i ima Arenu 5 repriza u tijeku... sad produzeci krecu... sve gledam i nevjerujem da cemo zabit
  • db-izbjeglica
    12.6k
    napomenuo bi da mi se sviđa franjićev gard, lijevi bočni, protiv tottenhama - može!

    nisam primjetio ni jednu grešku, nije ni jednom izvisio.
    svaka čast!
  • flexXy
    1.9k
    Dajte Mislavu 10m do kraja karijere, ne pustajte ga nigdje nakon ove utakmice. I dalje ne vjerujem sta im je covjek napravio, ovo je bila mozda najveca utakmica jednog pojedinca u povijesti Dinama. Ufff rijetko kad ovakve emocije izadu iz mene, najveca steta sto nismo mogli na stadion, iznosili bi nas specijalci vanka mrtve pijane.
  • Keyser Soze
    8k
    Ima netko link njihovog foruma da malo guštam? :razz:
  • Bosna86
    11.6k
    @Majki2111 gdje si kad te trebamo... Daj nam link da se smijemo
  • LovroZG
    1.3k
    Evo vam jedan forum koju sam zbog naziva zaslužuje sprdnju: https://thefightingcock.co.uk/forum/forums/tottenham-hotspur.4/

    Inače, udarci su bili 21:17 za nas. To je još jedan dokaz kolko smo dobro odigrali. Od drugom poluvremena smo im i posjed uzeli. Točno se vidjelo nakon golova da igramo tak da ni oni sami ne vjeruju da mogu okrenut. :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.