• gh0c
    256
    One 2 utakmice s Krasnodarom su bile baš bombon od 180 minuta.
    Ovo danas užas. Ko usporeni film svi. Totteham kolko im treba, nisu nas podcijenili i to im je dosta. Umjesto da igranje s jačima od sebe izvuče neš više u igračima, danas većina neprepoznatljiva :groan:
  • Carrasco
    4k
    Hrabrost 0, Ivanušec igra bez ikakvog respekta i zato je najbolji na terenu.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Orša igra koliko mu ovi dozvole..

    Mi znamo da je orša dobar ali nije vrh. Za nas odličan.
  • reziser
    6.2k
    moramo znati protiv kog igramo, nikako nebih rekao da smo loši samo treba više MUDA prema naprijed
    ipak su oni realno puno jači, ali imamo šanse ako više krenemo prema naprijed
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Puno smo se zatvorili, mogli bi drugo pol. pokazat afinitet za naprid. Tottenham nista posebno nije odigra, kad god smo odlucno krenuli naprid uz tri pasa smo im dosli do sesnajsterca. Ako vako nastavimo drugo pol. nece susret zavrsit 1-0 dobit cemo jos jedan. To vise nije aktivan rez za uzvrat. Ajmo probat dat taj gol! Btw Ristovski jako puno ispada, Son ima previse prostora i to vide i samo priko njega idu.
  • Mulec86
    389
    Svaki put do sad smo u nogometu dobivali engleze na srce. Danas nam je nažalost daltonu ideja što manje primit. Tak se ne postiže ništ
  • Carrasco
    4k
    Ovakve utakmice su za Kastratija, nadam se da odmah ulazi umjesto Oršića koji je katastrofa danas.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Loše je što se veza povlači na 20m dok je lopta još na centru. To malo izvući van i onda brza tranzicija jer su par puta pokazali da mogu (Petko svjetski par puta ostavio loptu igraču u trku)
  • db-izbjeglica
    12.6k
    moramo znati protiv kog igramoreziser

    Pa igramo protiv tottenhama, ne protiv reala ili bayerna. Znači, Tottenham!

    Jesu li dobri? Jesu!
    Jesi li apsolutni svjetski vrh? Nisu!

    Malo više hrabrosti, čvrstoće i vjere u sebe i može se izvući dobar rezultat.
  • Blaz
    350
    kastrati hahahaha.
  • reziser
    6.2k
    pa i ja to velim
    al da su realno bolji od nas, jesu, ali nemaju nikakvu dominaciju nad nama za sad
    a mi cemo sad uc muski u drugo pol, i po gol :pray:
  • Ivek3009
    55
    apsolutni,kolko god ga osporavali mislim da bi mogo pomoć..oršića su dobro zatvorili,vidli di im dolazi najveca opasnost
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Slika ovog poluvremena mi je majer u akciji kod gola, pa daj uđi u duel, napravi faul ako treba, a ne mlohavo ući u duel i onda mahati rukicama i tražiti faul.
  • jp23
    2.2k

    Ja čak i nisam iznenađen pristupom, jer je to pristup kojeg je "naše najisplativije rješenje, menadžer engleskog tipa" već par puta pokazao dok je ranije bio trener. U utakmici kad se igra sa favoriziranim protivnikom, naši preplašeni umjesto motivirani. I ovakav Dinamo se već vidio u više navrata pred par godina te čak pretkraj prošle / početkom ove sezone.

    Kao da ih se nije motiviralo ili da im se nije reklo što moraju radit.
    Ako drugo poluvrijeme ne promijenimo stav kompletno, moglo bi biti samo gore za nas.

    I da, jel samo meni dojam da je Majer igrač manje u ovakvoj utakmici? Na to nadodat činjenicu da je ovo jedna od gorih utakmica Oršića što sam imao prilike gledat
  • xavier
    11.1k
    Ovakve utakmice su za Kastratija, nadam se da odmah ulazi umjesto Oršića koji je katastrofa danas.Carrasco

    Daj nekad pročitaj što si napisao prije nego stisneš "post" :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.