• Neki tip
    18.8k
    Neki čak predviđaju 11 novih igrača.marcio amoroso

    Ma daj!? Odakle info? Mislim, neka forumska naklapanja ili je hintao?

    Jer to bi već bila baš velika prilika.. 3, 4 nova mi ne bi bila nikakvo iznenađenje i mislim da ne bi s njima bili ni nešto slabiji. Ali kompletno druga momčad.. e, to je već gadno podcjenjivanje.
  • Infinity
    15.1k
    Nemam nista protiv da izvedu kadete na teren. Savrsen trenutak da osjetimo kako se velikima ne da igrati nizerazredno europsko takmicenje.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    S obzirom na rivalstvo protiv Arsenala, vjerujem da bi moglo bit promjena dosta. Ali sad nekako ne vjerujem baš toliko. No neka, ako bude to nama ide u korist! Razbit ih i onda nek se vraćaju na uzvratu na Maksimiru gdje im onda uvalimo još par komada. :D

    I onda se probudim naravno, ali lijepo je sanjat haha
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ma daj!? Odakle info?Neki tip sa Zapada

    Sportske. Mourinho je također naglasio da će rotirati i da će sastav biti bitno izmjenjen u odnosu na utakmica sa Crystal Palaceom.
    Sumjam da će baš biti 11 novih, ali sam siguran da će bar 5 novih ubaciti.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma reko je da će rotirat kao i svaku utakmicu što rotira, jedino što sam prilično siguran je da neće igrat onaj njihov veznjak jedan, ovo ostalo budemo vidili.

    Iako nisu oni City tako da mislim da se možemo potući s njima. Ovi dečki su već skupili dosta iskustva. Imamo 4-5 reprezentativaca u ekipi, nekoliko mladih isto, par iskusnih igrača, dobre obrambene. Sve u svemu mislim da nisu čak ni toliki favoriti da bi se smjeli igrati s previše izmjena.

    Nije ni Mourinjo toliko blesav da nas podcjenjuje, samo je pitanje koliko je njemu bitan Arsenal, jer eventualan poraz tamo bi ga više koštao nego poraz ili nerješeno u EL.
  • Neki tip
    18.8k
    Savrsen trenutak da osjetimo kako se velikima ne da igrati nizerazredno europsko takmicenje.Infinity

    Da se njima, da itekako, čim krene kup sistem.. stvar je samo u podcjenjivanju. Smatraju da je i 6 novih igrača dovoljno dobro za pobjedu protiv Dinama. Na nama je da pokazemo da se varaju..

    Čisto sumnjam da Mourinhu nije do osvajanja EL. A i Tottenham se nije baš naosvajao ičega u "zadnje vrijeme". Jednostavno misle da protiv tamo nekog Dinama nema potrebe za 1. ekipom..

    Sjeti se, uostalom, Arsenala. To je bila Liga prvaka.. i dokaz ove teze gore.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Realno je taj napad koji se spominje također ubitačan.
    Lamela, Alli, Lucas- Vinicius
    Sissoko i Winks u sredini su također dobri igrači.
    Hart na golu je dobar. Bekovi koji se najavljuju u sportskim su mi iskreno nepoznanica, sve ostalo top igrači.

    Ne sjede njima na klupi neki anonimusi nego igračine poput Allia, Lamele itd. Naravno da sasvim nova momčad ne može odmah funkcionirati i da ne može biti kao ona udarna, ali dobri su i tako.

    Meni bi naravno bilo drago da što više rotira i podcijenjuje nas.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    onaj drugi desni bek im je čak bolji nego prvi(Aurier).

    Mislim da će Alderwield igrat , da neće Mou pustit tek tako. A Sissoko je bio jedan od 3 najbolja igrača u sezoni kad je Tottenham igrao finale LP. Nadam se da neće Ndombele igrat, on je zvijer.
  • Nolifer
    6.4k
    Vrijedi pogledati, ko nije

    Murinjov zadnji intervju
  • reziser
    6.2k
    samo neka mjenjaju igrače, 4....5, svih 11
    volio bi da im se osveti ta njihova bahatost i arogancija
    samo da mi uđemo kak treba u utakmicu, sad je momčad koja ima dost iskustva u sebi pa vjerujem da ćemo se dobro postaviti (ili kako bi rekli mudraci---dobro STAJATI na terenu)
    jeedva čekam sutra
  • Nolifer
    6.4k
    gdje mi je nestao post i zašto?

    Napisao sam da bi se mogli prisjetit, jer dosta je zapravo i značajna ova utakmica danas, radi drugih faktora, ne samo na terenu. A ovo moje ''zoka i luka'' bi se mogli prisjetiti ta vremena, stoji u prošlom intervjuu, gdje ga je novinar pitao dal se prisjeti kad Luke. Pa zato je bio taj sarkastični komentar. Al dobro...

    Sve u svemu vidjet ćemo kako će to danas izgledati, samo da sudac ne uništi tekmu i da mi ne padnemo kad primimo prvi gol, valjda se to neće dogodit..

    Al miriši mi na iznenađenje Dinama svakako ili X ili čak 2 bi se usudio napisati...
  • reziser
    6.2k
    Danas je važna tekma a tema nam je zamrla.

    Predosjećam odličnu i hrabru igru, tko god igrao. I ako bas malo pomazi sreća i pizitivan rezultat
  • Keyser Soze
    8k
    Ja bi bio zadovoljan i s porazom od 3:1, 1:0 tako nešto... Samo da imamo aktivan rezultat za uzvrat.
  • The Undertaker
    3.9k
    Mene već lovi nervoza pa mi je lakše pisati na politici.
  • Majki2111
    2.6k
    Mirno se dočekuje tekma, imat ćemo svoje šanse...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.