• Gelipter
    3.4k
    uipdjha3vbrxymxw.jpg
    Mislim da je i ova poruka danas jako prigodna tim više kaj kao i tu igramo s englezićima.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Imam osjećaj da će židovi biti ti koji će se večeras branit. :cool:
  • Nolifer
    6.5k
    već ga vidim :lol:

    9u4a2czktezcno1z.jpg
  • Morales7
    184
    Očekujem sastav 4231

    Livi Rile Ras Teo Leo Jakic Franjić Ademi Luka Orša i Petko. Ademi više prema gore i ulazak iz drugog plana. Spuštanje petka po loptu i okomita krila
  • Keyser Soze
    8k
    Livi - Leovac, Ras, Teo, Ristovski - Ademi, Jakić, Majer - Oršić, Ivanušec, Petković
  • Dino
    2.2k

    Meni se cini da su njihova misljenja podijeljena, malo smo jad i bijeda, malo bi mogli bit opasni. Iako su ovi komentari samo ogledalo svlacionice, nadam se da ce ekipa skroz podcijenit nase sposobnosti jer bi nam to bila jedina “prednost” kad vec nemamo navijaca.
  • NORTE
    9k
    Očekujem dobru igru Dinama. Vjerujem da će Tottenham imat inicijativu bez obzira na rezerve.
  • Nolifer
    6.5k
    Rekao je Jose, da je prekrižen Lo Celso, zbog umora, ali mislim da je to isto neka patka prije tekme...

    A sprema nam nekakvog ''klinca'', zove se Dane Scarlett

    A kaj se taktike naše tiče, moglo bi bit ovako:

    Livi - Risto - Lauritsen - KTC - Leovac - Jakić - Ademi - Majer - Oršić - Ivanušec - Petko

    Ne pamtim kad je bila nervoza kao danas, samo da ne izgore na terenu
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ma ubit cemo ih vcrs Mourinhovim oruzjem! :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znaju nisu informirani. Reko bih da smo mi njima ko neko nama nepoznati neatraktivni klub a tvrd orah.
  • Krizy
    35.5k
    Sammir se prisjetio zadnje utakmice i podržao Dinamo:
    62hnajr18f3xmzjk.jpg
  • reziser
    6.2k
    Tottenham po Transfermarktu vrijedi 719,65 milijuna eura, Dinamo 103,35 milijuna eura. Najskuplji igrač Spursa Harry Kane 120 milijuna eura, a najskuplji igrač Modrih je Joško Gvardiol s 16 milijuna eura. Samo, Gvardiol koji danas ne mogao igrati zbog ozljede više nije igrač Modrih, već Leipziga. Tako da je zapravo najskuplji igrač ZG-kluba Bruno Petković s cijenom koštanja 11 milijuna eura.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    realna vrijednost svakog engleskog igrača je pomnožiti sa 0,5 i onda još oduzeti 10 000 000.
    pa svaki englez koji može istehnicirati 10 na jednoj nozi vrijedi 20 milja.
  • Carrasco
    4k
    AJMOOOOOOO!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.