• Dudu
    2.6k
    Doktor napravio dite bivšoj Lekinoj ženi.

    'Iva i Bruno čekaju prvo zajedničko dijete koje bi na svijet trebalo stići ovog ljeta. Od osobe bliske paru doznajemo da je trenutačno u petom mjesecu trudnoće i da će roditi još jednog dječaka'
  • marcio amoroso
    31.9k

    To bi ga moglo zadržati kod nas.
  • Krizy
    35k
    4.8.prva novinarska vijest da su skupa, nije gubio vrijeme :rofl:
  • Jurki
    8.2k
    Ivu je natrpao, nek sutra natrpa i tovare i super :rofl: :rofl:
  • NORTE
    8.9k
    To bi ga moglo zadržati kod nas.marcio amoroso

    Ma nema šanse. Žene vole Milano, veće pare. Potrese nitko ne voli.
  • deda
    27.4k
    Pa neće se ići porađat u Milano
  • Krizy
    35k
    S 11 golova Petković je na listi strijelaca igrača iz HNL-a u europskim utakmicama preskočio Andreja Kramarića, Marija Gavranovića, Tomislava Ercega, Arijana Ademija, Miju Caktaša, a stigao je Marija Mandžukića i Duju Čopa. Više su za naše klubove u eurokupovima (ne računajući Intertoto kup) zabili još samo Soudani (13), Oršić (13), Sammir (13) i Igor Cvitanović (15).
  • deda
    27.4k
    Za Brunu Petkovića kao igrača tjedna možete glasati na linku:

    https://uelpotw.uefa.com/#/en/
  • vjeko1701
    5.9k
    Da mi je netko pokazao drugi video prije 4 godine (iu još neke druge bravure našeg Petka iz zadnjih godina) i da nemam pojma koja je utakmica, klub ili igrač, rekao bi da je to igrač koji vrijedi barem 30mil eura i koji je sigurno u top 10 napadača svijeta i da nema šanse da ga Dinamo ikad dovede.
  • Baneki
    712
    Kako ga je fino rolao među suparničkim igračima...
  • vjeko1701
    5.9k
    Znam da je to do nogometne romantike ali kako ga ne voljeti...izumirajuća vrsta u modernom nogometu.
  • NORTE
    8.9k
    Pola zone je pljuvalo po njemu jako dugo. Iako su znali kakav je igrač.
  • flexXy
    1.9k
    Iako su znali kakav je igrač.NORTE

    Ja sam ga osobno bas zato i pljuvao, najgore je kad znas da je netko igracina a na terenu ne igra ni 20% onoga sto moze jer mu se neda. Ocito je na pocetku sezone bio preokupiran privatnim stvarima, sad se doveo u red i igra vrhunski.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.