• Infinity
    15.2k
    Petkovic je krava koja daje 30l mlijeka, pa nabije kantu nogom. Jebem ja njegov potez, jer je taj potez jako cesto potez viska. Mandzukica sam mrzio iz dna duse dok je bio u Dinamu, al Petkovic mu moze kopacke glancat samo.

    Nogomet je igra koja trazi od igraca da budu produktivni. Petkovic sa svojim potezima nek ode na neko freestyle takmicenje pa nek izvodi poteze do mile volje, jer njegovi potezi vec dugo vremena Dinamu ne znace nista.
  • Neki tip
    19.1k
    Prema vlastitom priznanju, karijera mu je bila tamo gdje jest prije Dinama zbog svoje krivice.

    Ponašanja, pristupa.. Dolaskom u Dinamo još je bilo nade da je 'sazrio', 'shvatio' itd..

    Ali Petko jednostavno nema ambiciju, potrebu, stav, da bi trebao iskoristiti svoje potencijale.. i nema toga tko će ga natjerati na to. Privremeno Bjelica, ali i on ga je slao na tribine i sl..

    S 26 godina, mislim da ne treba čekati vrijema kad će Petković "nadoći". Neće. Sve sam sigurniji da će mu, nažalost, 2019. godina u Dinamu biti vrhunac karijere.

    Mislim, lako mi za njegovu karijeru. Sam si ju kroji. Žalim što tih Dinamovih godina s "onim" Petkovićem, nema više od jedne.
  • Eduardo
    17.4k
    Dugo me neki pojedinac nije toliko iznervirao kao Bruno u Moskvi. Ajd kad igrač pogriješi jednom, dva put, tri puta pa vidiš da nije namjerno i shvatiš da je glup, ali kad se netko ovoliko baš PRAVI GLUP, a nije, to ne razumijem.

    Toliko nepoštovanja suigrača dugo nisam vidio. On to mrtav hladan radi u svim zonama terena. Primili smo gol u Cluju zbog njegovih preseravanja, primili smo ga skoro i u Moskvi. Lako moguće da ćemo ga već u idućoj utakmici primiti opet. S druge strane ga zbog istih stvari vjerojatno nismo ni zabili.

    Koliko brzo me kupio svojim potezima i genijalnošću toliko brzo me i ohladio. Spusti se na zemlju, nisi Messi.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bila je ona jedna situaciju kad je u roku 30 sekundi dva puta izgubio loptu na centru. Ja bi ga, osobno, odmah nakon toga izvadio jer mu ni to nije bio prvi put na utakmici da radi tako nešto.
    Pa daj nemoj ju zadržavat kod sebe i "carinit". Rješi je se što prije i neće ti na leđa stić doć 4 igrača.
  • deda
    27.7k
    Predugo ovo traje, s njim treba ozbiljno sjesti i vidjeti da li on želi igrati ozbiljan nogomet ili ne. Ali svi smo mi to već znali, utoliko je potez sa posuđivanjem Kuleta još gluplji.
  • Neki tip
    19.1k
    potez sa posuđivanjem Kuleta još gluplji.deda

    To je ipak malo "naknadna pamet", ne? Ispravi me ako griješim, ali zbilja ne pamtim forumaša koji je imao išta protiv odlaska Kulenovića, bilo gdje.

    Mislim da bi mnogi i izdvojili iz svog džepa, samo da ode.

    Meni prvom nije bio igrač za Dinamo niti sada mislim da jest. Naravno, jasno da bi u ovakvoj formi kakvoj jest dobro došao Dinamu. Trenutno bi sigurno bio korisniji nego Petković.

    Jednostavno se ne sjećam da se plakalo za njim prije mjesec dana..
  • Eduardo
    17.4k
    Petković zabio i treću utakmicu u nizu; Wolfsberger, Feyenoord i Slaven Belupo.

    Welcome back, Bruno :ok:
  • Carrasco
    4k
    Bruno sutra gostuje u podcastu "Utakmicu po utakmicu", ovdje mu možete postaviti pitanje.

    https://www.instagram.com/p/CJ5w4aiLDzH/
  • Eduardo
    17.4k
    Bruno sinoć u Podcastu kaže da mu je u Zagrebu super, obitelj mu je tu, tu mu je komfor zona i tu je doma, te da samo zbog boljeg ugovora i veće love ne bi odlazio. Naravno, volio bi se okušati u nekoj od top liga i volio bi se natjecati protiv najboljih igrača, ali nema ništa protiv da ostane što duže u Dinamu.
  • Crusades1986
    9.6k
    Više se ne ide toliko igračima iz Dinama u inozemstvo kao ranije... jučer Livina izjava, danas Petkova. Ademi isto je mogao ići negdje uzet veću lovu ali nije. :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa kako se već pisalo, logično je da neki domaći igrač neće iz ovakvog Dinama ići u Belgiju ili Tursku radi malo većeg ugovora. Ovdje ako si glavni igrač, gotovo sigurno si i reprezentativac, imaš dovoljan ugovor da živiš komforno i jedino kaj te može odvući je izazov lige 5. Da nam je infrastruktura i samo dupla posjeta na utamicama, to bi bilo još čvršće.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Zanimljiva izjava Petkovića o nedolasku u Hajduk
    'trebalo je zadovoljiti neke druge stvari, a Dinamo je imao plan'
  • Eduardo
    17.4k
    trebalo je zadovoljiti neke druge stvarimarcio amoroso

    Možda Mirtu Šurjak? :yum:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Možda Mirtu Šurjak? :yum:Eduardo

    Kao da je to našem Bruni problem :grin:
  • Eduardo
    17.4k
    Kao da je to našem Bruni problemmarcio amoroso

    Ali, tad je bio malen :yum: sad mu sigurno nije, problem, jel :yum:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.