• Infinity
    15.4k
    Imam ja ispunjen album i jos sigurno pola. Pogledam sutra pa javim.
  • Baneki
    731
    Pogledam sutra pa i javim, tj. ako ih pronađem. Ja sam baš prije tjedan dana kupio sedam sličica koje su mi nedostajale preko ebaya tako da mi je sada kompletan.
  • Baneki
    731
    Pregledao ali nažalost nemam niti jednu od traženih.
  • Eduardo
    18k
    ako ne uspiješ na Zoni probaj na ovom linku. Radi se o forum.hr

    Mijenjao sam tu i kupovao nekoliko puta (poštom) i nikad problema.
  • NORTE
    9.7k
    Toliko često ti i mlađa generacija koristite neprimjereno tu riječ "četnik" da je ona sasvim izgubila svoje značenje i težinu. Isto kao što koristite super, kralj, car, katastrofa i dno dna. Totalni poremećaj vokabulara i obezvrijeđivanje težine riječi.deda

    Istina deda. No ne postoji teška riječ kojom bi se ispravno opisale neke spodobe na javnoj sceni koje obitavaju u i oko našeg kluba pa se ovo uvriježilo. Napišite prijedloge, ovo je zona tu o svemu raspravljamo.
  • Nolifer
    7k
    Gledam potjeru i bilo pitanje: tko je bio do sad u hnlu 12 puta doprvak? Tako nešto i točan odgovor je bio Hajduk. A voditelj će na to: a to vam je tako, čovjek se već navikne. Javno ih je skurio. Hahahahaha
  • SAS1987
    13.8k
    tko je bio do sad u hnlu 12 puta doprvak?bbbjura

    Haha dobra, samo sto bi sada Hajduk za drugo mjesto imao veći docek od Ivaniševića :grin:
  • Gelipter
    3.5k
    Ma da Joško Lokas kao rođeni Zagrepčanin dalmatinskih korijena ne propušta priliku da istakne svoju privrženost Ajdugu. Možda je zvučalo kao prc, ali iskreno čisto sumnjam jer u duši pati za fritulama.
  • Nolifer
    7k
    Haha dobra, samo sto bi sada Hajduk za drugo mjesto imao veći docek od IvaniševićaSAS1987

    ahahaha, da....

    Ma da Joško Lokas kao rođeni Zagrepčanin dalmatinskih korijena ne propušta priliku da istakne svoju privrženost Ajdugu. Možda je zvučalo kao prc, ali iskreno čisto sumnjam jer u duši pati za fritulamaGelipter

    zvučalo je, još se nasmijal, hahahaha
  • og1986
    2.9k
    da jednom tjedno negdje u vezi nekog pitanja ugura ajduk.
  • deda
    29k
    Ti vrapca nisam ni pitao, jel su se otvorili kafići po Zagrebu?
  • flexXy
    2k
    Otvorilo se ali samo za van pića. Kaze mi par poznanika sto ima lokale da ako je suditi po danasnjem prometu, bolje da nisu ni otvarali. Ovako ce banke i vlada imati izgovor da im naplacuju rate kredita i ukinu financiranje placa.
  • reziser
    6.5k

    jako je hladno pa se ljudima neda stajati bez grijalica negdje uz klupu. tam di sam ja, ima jedan birc koji stalno ima kavu z avan i dost se ljudi okuplja pa i danas kad je bilo sunce

    bolje da zarade ista nego nista?
  • cron1ck
    1.6k
    Momci, sa curom bi otisao za vikend u neku kućicu za odmor/apartman pa ako ima netko neku preporuku.
  • Tom Hanks
    2.7k
    Cujem da je u Međugorju dobro za odmorit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.