• Eduardo
    16.8k
    U 30.min . utakmice Vida skrivio penal i zaradio crveni kartono.

    https://streamable.com/vi9ru
  • Eduardo
    16.8k
    Čarli asistirao petom u 88.min . u gostima kod CSKA za pobjedu.

    https://streamable.com/fwchb
  • Eduardo
    16.8k
    Napokon jučer zaigrao od prve minute!

    Kako mi je žao što na ovako glup način stagnira. Već treću sezonu se zadovoljava mrvicama. Nadam se da na zimu odlazi.
  • deda
    26.3k
    Meni se čini da mu je ovo prva u 3 godine cijela odigrana utakmica. Mala tragedija
  • marcio amoroso
    31.4k
    187 minuta sa ovom jučerašnjom tekmom. Malo i premalo ali bar Ancelottiu nekad igra. Kod Sarria je u prosjeku ulazio svako treću po 15 minuta.
  • marcio amoroso
    31.4k
    I da. U dinamu 11 golova u 62 utakmice. U Napoliu 1 gol u 61.
  • Eduardo
    16.8k
    Startao je i protiv Torina u 05.kolu, igrao je 60.min . Izuzev jučerašnje utakmice igrao je na još tri susreta po 5', 19', i 8'.

    Sezonu ranije kod Sarrija nije počeo niti jednu jedinu utakmicu u Serie A :gasp:

    U prvoj sezoni u prvih 14.kola niti sekunde u igri! Na kraju je skupio dva starta (jednu igrao cijelu, drugu 55') i 13 ulazaka s klupe od koji je najduži bio onaj od 27'.
  • deda
    26.3k
    Sretan ti 50. rođendan kapetane!

    boban-zvonimir-murjak-spojka-2-735x400.jpg
  • 000
    941
    Odličan tajming za otvaranje topica, točno na 50. Kako bih ga volio vidjeti na čelu Dinama.
  • 000
    941

    Koliko je vremena proveo tu, i koliko je dao Dinamu, mogli bi ga uredno maknuti i iz statusa bivšeg.
  • weasley
    27
    ispravak prvog posta: mjesto rođenja je Varaždin, neznam odkud ti informacija za ZG

    a kad se malo odmaknemo od njegovih (ne)nastupa u Italiji, Marko uvijek rado pomaže svom matičnom Nedeljancu, kad god im nešto zatreba on donira, ali ne u lovi nego materijalno, kažu da se ništa nije promijenio, ostao je jednostavan
  • 000
    941
    Ma Dudu je nakucao cijeli forum u par dana, pa nije za zamjeriti pokoju greskicu. Ispravljeno ;)
    Inace jedan od najdrazih igraca zadnjih godina. Pluca od celika. Steta sto nije ostao jos koju sezonu.

  • Eduardo
    16.8k
    ispravak prvog posta: mjesto rođenja je Varaždin, neznam odkud ti informacija za ZGweasley

    Baš ovo što kolega Cavalera kaže :) kopirao sam si taj "kod" u bilješkama i samo mijenjao imena igrača i podatke. Promaknulo mi izmjenit mjesto rođenja. Slobodno prijavite i druge greške koje pronađete.
  • deda
    26.3k
    Ne znam koju plaću ima Mario, ali s obzirom na učinak i statistiku, on je debelo otplatio svaku kunu investiranu u njega. Ugovor mu je samo do 6/2019, pitanje je da li nam treba duže od toga ili će Bjelica tražiti neko trajnije rješenje. Naravno dosta će ovisiti i o razvoju situacije oko Petkovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.