• NitkoBitan
    37.4k
    Spiker na stadionu kaze publici da na ekranu moze vidjet VAR situaciju zaleda, publika uzdahne zbog minimalne razlike a Sapit kaze eto vidite kako je publici na stadionu stalo do Konga, valjda je tupson mislio da se prikazuje rezultat druge utakmice...

    Ebo ga onaj tko ga drzi na dalekovidnici.
  • dzggzd
    373
    nije da nisu potrcali nego su ljudi losi pogotovo s ronaldom u prvih 11 je je bas zele nas pa poslje spanjolsku a ne ganu pa svicarce hahah, a zato setuckanje cekale su se upute onog pomocnog za prekide s dugom kosom
  • Pacho
    18.6k
    Kolumbija na Ganu pa Svicarsku

    giphy.gif
  • don
    20.3k
    kakve veze ima jesi dobar ili loš sa tim jer ti se ne žuri izvodit prekide i u 80. minuti šetuckaš priko pola terena da korner izvedeš, dođeš do zastavice i kreneš namištat kopačke? Par puta tako i sve to u kasnim minutama utakmice.
  • Carmichael
    617
    Moćna je Kolumbija, u svakom segmentu su prebili Portugal.

    Nakon ove utakmice drago mi je da idemo na Portugal, a ne južnoamerikance. Jaka su to imena, ali Roberto Martinez je loš izbornik, Joao Felix i Ronaldo igraju nula obrane, igra im je općenito slaba i ne vjerujem da će nam lako probit srednji blok.

    Kolumbija ako nastavi igrat ovako može daleko, baš egzotična ekipa
  • Pacho
    18.6k
    Austrija ga primila u 94. i bila vani. U 96. zabili za 3-3.

    Iranci popusili :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.