• NitkoBitan
    37.4k
    Spiker na stadionu kaze publici da na ekranu moze vidjet VAR situaciju zaleda, publika uzdahne zbog minimalne razlike a Sapit kaze eto vidite kako je publici na stadionu stalo do Konga, valjda je tupson mislio da se prikazuje rezultat druge utakmice...

    Ebo ga onaj tko ga drzi na dalekovidnici.
  • dzggzd
    374
    nije da nisu potrcali nego su ljudi losi pogotovo s ronaldom u prvih 11 je je bas zele nas pa poslje spanjolsku a ne ganu pa svicarce hahah, a zato setuckanje cekale su se upute onog pomocnog za prekide s dugom kosom
  • Pacho
    18.6k
    Kolumbija na Ganu pa Svicarsku

    giphy.gif
  • don
    20.3k
    kakve veze ima jesi dobar ili loš sa tim jer ti se ne žuri izvodit prekide i u 80. minuti šetuckaš priko pola terena da korner izvedeš, dođeš do zastavice i kreneš namištat kopačke? Par puta tako i sve to u kasnim minutama utakmice.
  • Carmichael
    617
    Moćna je Kolumbija, u svakom segmentu su prebili Portugal.

    Nakon ove utakmice drago mi je da idemo na Portugal, a ne južnoamerikance. Jaka su to imena, ali Roberto Martinez je loš izbornik, Joao Felix i Ronaldo igraju nula obrane, igra im je općenito slaba i ne vjerujem da će nam lako probit srednji blok.

    Kolumbija ako nastavi igrat ovako može daleko, baš egzotična ekipa
  • Pacho
    18.6k
    Austrija ga primila u 94. i bila vani. U 96. zabili za 3-3.

    Iranci popusili :smile:
  • ZgDLions
    1.7k
    Žao mi Iranaca, ali da su pružili neke nezaboravne izvedbe i igrali prekrasan nogomet…
    Nije da će faliti zbog nogometnog umijeća, više sam očekivao kad je kolega napisao da nisu toliko loši.
    Grupa im je bila prolazna, pa ipak izbrljavili sve tri tekme.
  • Mlađi referent
    15.7k
    Kakav pakao od ždrijeba hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.