Paggini
stvarno misliš da će u današnje vrime, uz sve moguće AI alate izać upgrade verzija GTA V? To bi bila prevara stoljeća. — don
jp23
don
Pa referirao sam se na mehanike igre, gameplay, način igranja jel. Sve će to biti isto kao GTA V, samo ispoliranije. Pucanje će imati ljepši feel, ali će u principu biti isto, naprimjer. Isto kao i vožnja, isto kao i gradovi. — Paggini
Paggini
pa to je GTA. Kada bi bilo drugačije to više ne bi ni bila ista igrica niti bi volia to ka šta virujen ni velika većina. Grad i priča iza toga. — don
don
Paggini
gle, trojka je bila skok jer se išlo iz 2d u 3d
Ovdje bi ta razina skoka bila kad bi se izmislila 4. Dimenzija — Hnlovac
ako npr ovakve stvari nisu skok, onda ne znan. Uz cilu grafiku i sve ostalo :grin: — don
Hnlovac
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.