• Oluja
    7k
    Može, da cucla ovog magarca pokraj.
  • Noel
    21.8k
    Još ovaj "dinamovac" cucla karlovačko, pa jel može gorePaggini

    Sam pogled na njegovu ruku i način na koji drži limenku pive ga jasno prokazuje kao cugera amatera.
  • Thor
    2.8k
    #no homo... takvih slika :lol:
  • Mr Anderson
    19.9k
    Sam pogled na njegovu ruku i način na koji drži limenku pive ga jasno prokazuje kao cugera amatera.Noel

    Još da je lagano ispružio mali prst dok drži limenku, sve bi bilo jasno.
  • ElDorado
    11.9k
    Germanijak: "Mundijal ne pita za dojam, pamte se bodovi!"

    Idite više u tri krasna kurca s tim rektalnim planinarenjem
  • Paggini
    87.9k
    Kad moram i shit of the day moderirat! :rage:
  • Jurki
    26.2k
    Štimac: Dalic ima 2 medalje, tko smo mi da ga propitkujemo

    I ovu dvorsku ludu upregnuli u pranje imidza nedodirljvog i poniznog izbornika.

    "Nije ovo individualni sport, ovo je timski sport. Prema tome, vjerujmo Zlatku, pa i da ne napravi ništa iduća dva svjetska prvenstva, nemamo pravo takva pitanja postavljati jer nismo kulturni prema njemu i ne poštujemo ono što je napravio. I tu završava sva priča"

    Ta budaletina bi ga ostavila na klupi i dalje.

    A kaj drugo napisati nego: Štimac jebo te Dalic i ti njega.
  • Dzoni
    6.3k
    Svi su oni međusobno povezani i umreženi.
    Jedna velika obitelj, normalno da neće nitko ništa protiv Dalića reći.
    Isto tako je i sa Pavlekom i sa Mamićem, u tek malo manjoj mjeri
  • striko
    3.4k
    Ovo je razlog zašto se nijedan Hrvat u BiH neće poistovjetiti s ovom bošnjačkom reprezentacijom. Pobjedu i slavlje nad Katrom su usporedili s napadom takozvane armije BiH na Hrvate u Žepču. Da ironija bude veća, autor objave je osoba koja za kruh zarađuje u Domu kulture Žepče.

    Screenshot-1.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.