jedan u nizu
Od danas smo fokusirani isključivo na Panamu, — KtcGoat
FazeN
Alack Sinner
Ne sjećam se koliko je Davor trajao, ali Perišić je "oduvijek tu" — Jima
emilperska
Alack Sinner
emilperska
Moram spomenuti, meni je i dalje najdraži hajdukovac u repki Asanović. Kakav igrač. — Alack Sinner
Ludovic IX
Alack Sinner
emilperska
Ne znam jel ovo nešto novo ali ispada da će naši imat 3-4 presice prije utakmice sa jednom Panamom. Mislim koji vrag, kaj nije inače da bude jedna presica večer prije tekme i bok. Jel ovo nogomet il netflix — pešća
Mlađi referent
Moram spomenuti, meni je i dalje najdraži hajdukovac u repki Asanović. Kakav igrač. — Alack Sinner
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.