• Eduardo
    16.8k
    stigne još odigrati kontra Šibenika i uvaljati jedan penal :up:
  • Mališan
    1.7k
    Razmisljam da stavim Labrovića iz Šibenika na gol, njušim da hajduk nece dat gol
  • Dudu
    2.6k


    Skroz sam smetnuo da mu ističe ugovor na ljeto, hvala :D
  • Neki tip
    18.3k
    Ja sam Caktaša ubacio pa izbacio, upravo zbog transfera. Ako finiširaju to ovih dana, lako moguće da neće riskirati ozljedu.

    Obratite pažnju na to da igrač mora odigrati min 60 minuta da bi mu se pribrajali ovi momcadski bodovi (pobjede, korneri, prazna mreza itd.)
  • Majki2111
    2.5k
    [iurl=https://imgbb.com/]Screenshot-2021-01-21-Super-Sportske-Fantasy-1.png[/url][/img]

    Moje zasad. Vidit ćemo hoću li ubacit Cktaša. Trebam poslušat njihovog trenera do kraja da vidimo hoće li igrat ili ne.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Iskusno si Majstorovića stavio iz Shanghaia SIPG. Od tebe sam očekivao više majki :wink:
  • Majki2111
    2.5k
    OK, zaboravio samm na to idemo promjenit...
  • Majki2111
    2.5k
    [img]http://Screenshot-2021-01-21-Super-Sportske-Fantasy-2.png

    Bit će Igor Silva
  • Majki2111
    2.5k
    Več vidim po bodovanju da igra ne favorizira igrače poput Žapera More, ili nekog destruktivca..... Ova ekipa u stvarnosti bi bila kaos...

    Plus, kaj znači ovo svakih 5 kornera u bodovanju? Plus, kako igra teče kolo korz kolo? Mijenjaš momčad? Vidim da ima neka fora s pordajom igrača. Kako to funkcionira?
  • LovroZG
    1.3k
    Ma ocjene su katastrofa općenito. Pol HNL-a je bolje od Kolingera, Urata ista cijena ko i Gvardiol, nemoguće je preć limit od 100 milja, Glavčić je skuplji od bilo kojeg Dinamovog veznjaka...
  • LovroZG
    1.3k
    Al je zato lijepo vidit da se zasad prijavilo skoro duplo više ljudi nego za Premiership. Dost igrača će odustat nakon par kola, al zanimanje je stvarno veliko.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Vidim da ima neka fora s pordajom igrača. Kako to funkcionira?Majki2111

    Nisam siguran 100%, ali mislim da je to prodaš igrača, dobiješ jednako para koliko su ti uzeli za njega. U biti, dobiješ "uloženo".

    CktašaMajki2111

    Mislim da se negjde pričalo da ide, tak da možda ti bolji Franko.
  • cron1ck
    1.5k
    Glavčić je skuplji od bilo kojeg Dinamovog veznjakaLovroZG

    To je i mene jučer iznenadilo pa sam malo istražio, naravno ovaj tjedan imam kolokvij i sljedeci tjedan još dva, pa naravno da sam imao vremena i želje istražit. :lol: Vrijednost igrača na tom fantasyu je pravljena prema samim statistikama igrača koje se boduju prema fantasyu, da sad ne ulazim u sta se točno boduje, piše u prvoj objavi, ali prema tom načinu bodovanju Nemanja Glavčić je treći najbolji vezni igrač lige. Evo i cijela tablica veznih, koji su dosad u 16 kolova skupili bodove:
    1. Mislav Oršić 97
    2. Mijo Caktaš 82
    3. Nemanja Glavčić 69
    4 Lovro Majer 66
    5. Luka Ivanusec 64
    6. Damjan Bohar 58
    7. Mihael Žaper 57
    8. Karlo Lulić 51
    9. Marko Bulat 48
    10. Goran Paracki 45

    Što se tiče ovog da se ne može priječi 100ml je mislim greska samog supersport fantasy jer su to išli prema šabloni ostalih fantasya, ali nisu omogućili klupu jer se svako kolo mijenja ekipa. Naravno, sviđa mi se i ovo i sigurno ću igrati, ali daleko je to još od pravog fantasya i pročitao sam na snetu da neka ekipa iz Osijeka pravi za sljedeću sezonu pravu aplikaciju, pa eto živi bili i vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.