• Navijač Dinama
    7.3k
    jer se svako kolo mijenja ekipacron1ck

    Ček.. kako sam shvatio, opet dobiješ 100milki i ispočetka sastvljaš svako kolo novih 11?
  • Dudu
    2.6k
    Glup je malo Fantasy, igrao sam njihov za Premier Ligu, nije baš logičan, odustao nakon dva kola. Al eto HNL mi je napetiji, pa ću igrati iz gušta :D

    Ček.. kako sam shvatio, opet dobiješ 100milki i ispočetka sastvljaš svako kolo novih 11?Navijač Dinama

    ma ja, stalno možeš prodat sve igrače i dovest sve nove za 100.
  • cron1ck
    1.5k

    Koliko sam ja shvatio da, možeš prodati sve igrače i ponovo pravit prvih 11, to mi i ima smisla jer se svaki tjedan dijele novci. Ako griješim neka me netko ispravi.
  • LovroZG
    1.3k
    Odakle ti ova tablica? Ovo za Glavčića me tolko iznenadilo da sam čak i išo računat i došo do 49 bodova. Još sam i za Caktaša 86 bodova izračuno. Ajd, za Caktaša moguće da je na TM-u krivi broj asistencija il da na Flashscoreu nije dobra statistika kornera, al za Glavčića je preveliko odstupanje.

    EDIT: Naknadna pamet me sjetila da je Caktaš fulo neki penal tak da s tih -4 dolazi do 82 boda.
  • Mališan
    1.7k
    Glavčić je skuplji od bilo kojeg Dinamovog veznjaka...LovroZG

    U bpl fantasyu se prema potražnji prilagođava cijena odnosno što više fantasy igrača uzme nekog nogometaša u svoju momčad za neko kolo cijena nogometaša raste i obrnuto. Prije cronickovog posta sam pomislio da je u startu puno igrača uzelo Glavčića za ovo kolo jer igraju s Istrom pa bi trebao isporučiti bodove pa mu je zato porasla cijena
  • cron1ck
    1.5k

    Najboljih 11; fantasy HNL stranica. Na početku sezone sastavio ekipu ali nisam dugo igrao.
  • LovroZG
    1.3k
    A nije ti isto bodovanje za ta dva fantasyja. Ovo šta Mališan kaže ima puno više smisla, makar ja zasad ne vidim tu dinamiku u cijenama u odnosu na jučer.
  • cron1ck
    1.5k

    Mislim da je isti princip bodovanja, ali samo princip bodovanja. Pa nema mi to smisla da cijena raste ovisno koliko je igrač odabran jer je tek prvo kolo i ne znam kako se to može trenutno uskladit, možda nakon drugog kola krene na taj način.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam za to, al svakako ta dva fantasyja imaju različito bodovanje pa se ne bi skroz oslanjo na bodove iz Najboljih 11 pri odabiru igrača za ovaj fantasy.
  • Nolifer
    6.5k
    solgmc7kbg8z32yz.jpg

    Evo i moje ekipe...
  • Mališan
    1.7k
    makar ja zasad ne vidim tu dinamiku u cijenama u odnosu na jučer.
    7mReplyOptions
    LovroZG

    Bpl fantasy se cijene mijenjaju svaki dan u 14 h ako se ne varam, tak da ak je to posrijedi moguće da je tu neki drugi sat u pitanju.

    Pa nema mi to smisla da cijena raste ovisno koliko je igrač odabran jer je tek prvo kolo i ne znam kako se to može trenutno uskladit, možda nakon drugog kola krene na taj način.cron1ck

    Da, nema logike uopće. Opet mi je nejasno zašto nisu zaokruženi iznosi u prvom kolu ako će se cijene kasnije mijenjati prema postotku odabranosti (npr. vidim da Labrović vrijedi 7,7). U bpl fantasyu su do prvog kola cijene svih igrača zaključane na okrugli iznos ili 0,5 decimala (tipa on bi bio ili 7,5 ili 8), a prema postotku odabranosti bi mu cijena rasla ili padala kroz prvenstvo. Kojim su izračunom oni došli baš do tih 7,7... Dojma sam da su baš nabacani ti iznosi odokativno
  • Neki tip
    19k
    Prakticki cijela ekipa su mi igraci Dinama, Rijeke i Osijeka plus jedno tajno oružje i svejedno ne da nisam probio limit, nego imam još malo prostora uzet kojeg još skupljeg..

    To mi je bezveze, jer umijeće je složit ekipu s 3-4 igrača iz vrha, a ostatak popunit igracima Šibenika, Lokse, Belupa.. a ne da su u ekipi Ademi, Gavran, Liva, Andrijasevic, Caktas i svejedno ne moras posezat za levatima za popuniti ostatak.

    Ali dobro, da ne cvilimo uvijek, veseli me što su ga uopće postavili, igrat ću do kraja. :)
  • Majki2111
    2.6k
    Imamo i ovakvu oerspektivu. Bitno će bit odabrat najbolje igrače iz tih top ekipa za tu utakmicu. Treba znat to. Nije to jednostavno. A to je opet nagađanje jer nemamo analizu protivnika kakve imaju treneri. Opet to je dosta sreće. Uglavnom ne očekujem puno. Već shvaćam kolko je to sreća kao i prediktor.

    Iako, vjerojatno ima caka da se koristi napredna statistika kako bi ti možda olakšala odabir igrača, al opet se svede na sreću. Al dobro nebi bilo fora da nema sreće :grin:
  • r1oma
    1.5k

    Gube li se onda tako bodovi kao u PL fantasyu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.