• Carrasco
    4k
    Za Goricu su zabili Dieye i Golubickas, za nas Mijić.
  • marcio amoroso
    31.9k
    To je taj Mijić iz Međimurja vjerojatno.
  • Carrasco
    4k
    Da, došao je na probu.
  • deda
    27.4k
    Donedavni kapetan Hrvatskog dragovoljca, vodeće momčadi Druge HNL, 25-godišnji vezist Mate Crnčević, novi je igrač Dinama. U proljetnoj će polusezoni pojačati drugu momčad plavih pod vodstvom trenera Ivana Preleca gdje će svojim iskustvom, liderskim crtama, ali i vidljivom emocijom prema plavoj boji, biti snažna potpora mlađim suigračima.
    Crnčević se zapravo, vraća u klub iz kojega je otišao još kao junior. Svojedobno je kao daroviti mladi nogometaš došao iz Metkovića u Dinamovu školu, a u mlađim je uzrastima nastupao i za hrvatsku reprezentaciju u kategorijama od U-15 do U-17. U sezoni 2016/'17. igrao je na vinkovačku Cibaliju u Prvoj HNL.
    – Jako sam uzbuđen i sretan što sam se vratio u svoj Dinamo. Poznato je da sam veliki navijač maksimirskog kluba i svoju ljubav, strast, borbenost i emociju želim prenijeti i na teren. Zahvaljujem klupskim čelnicima na povjerenju i angažmanu, a isto tako želim opravdati i njihovo povjerenje. Jedva čekam obući plavi dres – istaknuo je povratnik Crnčević.
  • Beowulf112
    301
    Kakav je igrac ovaj novi gyamfi?jel stvarno pokazuje naznake da bi moglo biti nesto od njega ili su to novinarske patke?
  • deda
    27.4k
    Nitko ga nije još vidio uživo
  • Nolifer
    6.4k
    Par snimki sam pogledao, vidi se da je brzanac, krade lopte, dobar dribler, više ofenzivni nego zadnji bek, samo da ga slava ne lupi i dobro bu sve...
  • Eduardo
    17.2k
    Opet danas dobili Intera - GOLOVI!

    Marin je tu i 7 je ponovno njegova.
  • deda
    27.4k
    To je tekma od jučer
  • Eduardo
    17.2k
    :groan: :blush: friški sažetak pa rekoh igrali opet :sweat:
  • Carrasco
    4k
    Jel može Ćuže igrati za drugu momčad?
  • deda
    27.4k
    Zašto ne, mada mislim da bi njemu bila bolja posudba, a ne druga liga
  • Carrasco
    4k
    Odigrao je 6 utakmica u prvoj HNL ove sezone pa sam mislio zbog toga da ne može... pobrkao sam lončiće malo :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.