• nkdz
    829
    Abraham može na neku posudbu u Premier ligi.NORTE

    mislim da je bila neka spika da je Abraham trazio neki masni ugovor pa mislim da nije u milosti trenera i kluba i po meni bi uz Girouda bio prvi na izlasku iz kluba
  • Crusades1986
    9.5k
    Giroud je za Abrahama i Wernera doktor nogometa.
  • nkdz
    829


    slazem se, malo sam se gore krivo izrazio, mislio sam napisati da mislim da je u Chelsea jednom nogom na izlazu skupa s Abrahamom
    Meni je inace dosta dobar igrač
  • marcio amoroso
    31.9k
    Giroud je za Abrahama i Wernera doktor nogometaCrusades1986

    Potpis.
  • og1986
    2.9k
    Meni je Giroud gospodin otkako je jedini nakon finala svjetskog zapljeskao navijačima hrvatske iz poštovanja.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nedavno je na zoni netko napisao da Petković ima potencijala biti bolji Giroud. Tada sam izvukao brojke Girouda u zadnjih 10 godina. Brojke su jednostano brutalne i taj čovjek je jako potcijenjen igrač.
  • Crusades1986
    9.5k
    Za njegovu inteligenciju je dovoljno pogledat onaj Arsenalov gol protiv Norwicha. Kad su u 4 dodavanja izbacili cijelu ekipu ko na malom nogometu i na kraju Giroud dupli pas sa Wilsherom.
  • NORTE
    8.9k
    Poraz Barcelone u finalu superkupa i crveni Messiu je najbolja stvar koja se mogla dogodit i klubu i njemu. Nisu mu dali da ode, sad imaju mučnu sezonu skupa. U dugovima su ogromnim i pandemija će ih nastavit uništavat. Ili veliki rez momčadi na ljeto ili će ih čekat nove mučne godine.
  • Crusades1986
    9.5k
    Klaas Jan Huntelaar se vratio u Schalke.
  • Dudu
    2.6k
    Ibra 12. gol u 8 utakmici u prvenstvu, koja legenda :100:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ibra 12. gol u 8 utakmici u prvenstvu, koja legendaDudu

    Večeras je evo dva postigao, ima još 25 minuta i nadoknada. Može i hat trick, što da ne :smile:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam jel bilo govora, ali Ozil potpisao za Fener..
  • ZgBlue
    484


    Ajde pls ako imaš pri ruci objavi tu te brojke ili pošalji u box. Baš sam nedavno imao raspravu uz pivicu koliko je dobar odnosno loš Giroud pa da vidim jesam li ispo budala ili ne...
  • marcio amoroso
    31.9k


    Evo, ovaj učinak čovjek ima.
    Sezona 20/21 14 golova i 1 asist
    Sezona 19/20 10/1
    Sezona 18/19 21/10
    Sezona 17/18 15/4
    Sezona 16/17 24/8
    Sezona 15/16 34/8
    Sezona 14/15 20/4
    Sezona 13/14 28/14
    Sezona 12/13 19/13
    Sezona 11/12 26/15

    Premier League 248 nastupa 89 golova i 32 asista
    Ligue 1 73 nastupa 33 gola i 17 asista
    Liga prvaka 37 nastupa 17 golova i 6 asista
    Europa League 20 nastupa 14 golova i 5 asista

    Za mene su ovo brutalne brojke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.