• Navijač Dinama
    7.3k
    Vidi se po tablici da je Tudor u Juventusu. :lol:Crusades1986

    Ni tamo ne može derbi da dobije :smile:
  • flexXy
    1.9k

    Već je sto puta pokazao da ne zna gubit. Što je stariji, to postaje veći ljigavac.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Prema riječima The Athletica, Chelsea je spreman da napravi najveći transfer u povijesti, planiraju dat velike pare, sami da dovedu Erlinga Haalanda.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Imaju Girouda, Wernera i Abrahama u napadu i onda hoće još za velike pare Haalanda. Koji debili u pm.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I ovaj Klopp sapra sa kukanjem. “Igrači svjetske klase stoje nazad i brane se”. Pa šta bi ti htjeo majstore? Da im ti namjestiš taktiku?
  • Crusades1986
    9.5k
    Kukanje?

    "We have a point more than before the game. I think the performance was good enough to win it but to win a game you have to score goals and we didn't do that. That's why we have that result and it's absolutely OK."
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja sam gledao intervju gdje je kukao kako su se svi postavili nazad.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne znam stvarno, nisam primjetio. Gledao sam intervju i na SkySportu i na LFC Tvu i vezano za protivnika rekao je samo da je nemoguće UTD ostavit da budu bez šansi cijelu utakmicu i posebno pohvalio Alissona koji je skinuo dvije šanse Fernandesa i Pogbe.

    Po meni UTD je trebao preuzet malo veći rizik jer s takvim igracima koje imas naprijed i na stoperima imaš Fabinha i Hendersona moras trazit nacin da zabijes gol.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma United je jučer imao Liverpoola na pladnju. Samo malo više hrabrosti što kažeš i to bi bilo to.
  • Crusades1986
    9.5k
    Jako puno su mogli dobit sa pobjedom. Plus 6 u odnosu na Liverpool, prekidanje niza od 67 utakmica bez poraza Lpoola na Anfieldu (nema slađeg), psihološki boost i jaka kandidatura za naslov. Za mene, vrijedno malo većeg rizika.
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da jucer ni jedna ekipa nije imala hrabrosti. U svakom trenutku da si ih pitao hoce li 0-0 i da svira kraj prihvatili bi. Sinoc su svi mirno zaspali, a realno su mogli i jedni i drugi do pobjede. Liverpool je u jednoj fazi prvog poluvremena bas pritisnuo, mislio sam da ce United puci, ali su se do odmora poslozili i na kraju su cak imali bolje sanse iako je Liverpool imao terensku inicijativu duzi period u toku utajmice.
  • Eduardo
    17.2k
    @deda šta ti kažeš na ovo?

    GAZZETTA DELLO SPORT piše da će milanski Inter osvježiti ime kluba i logo.

    Ne bi to trebalo biti ništa radikalno, dodaju Talijani. Naime, službeni naziv kluba bi trebao postati Inter Milano umjesto sadašnjeg Nogometni klub Internazionale Milano. Time kineski vlasnici žele istaknuti vezu kluba i grada.

    Redizajnirat će se i grb u čijem će centru biti slova "I" i "M" pa su navijači odmah pomislili da će Inter napraviti isto što i Juventus, koji je napravio totalni zaokret.

    Interov glavni sponzor na dresu neće više biti Pirelli koji je desetljećima popunjavao prostor, nego će se to mjesto prepustiti kineskom Evergrandeu.
  • deda
    27.5k
    A što reći, izgleda je to u modi u Italiji. Nadam se da neće kao Juve skroz promijenit grb.
  • NORTE
    8.9k
    Imaju Girouda, Wernera i Abrahama u napadu i onda hoće još za velike pare Haalanda. Koji debili u pm.marcio amoroso

    Bolje imat Haalanda nego njih trojicu. Ako dovedu njega netko od ovih sigurno odlazi, Giroud sigurno ima kamo, a Abraham može na neku posudbu u Premier ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.