• r1oma
    1.5k
    Mogel bi past neki transparent koji bi okupljao sve Zonaše :wink: :grin:
  • Bosna86
    11.5k
    Bude na futsalu u znak zahvale za medijsku potporu i suradnju
  • r1oma
    1.5k
    Znam znam odličan je :up:
  • deda
    27.3k
    Ma ja nas nebi izdvajao. Ipak mi okupljamo sve tribine, frakcije, različita mišljenja i stavove. :smile:
  • Infinity
    15.1k
    Sad me natjera da pogledam svoju brojku. Ovo mi je dakle 4.557. post. Zakonom ce nas zabraniti, jer ljudi stjecu ovisnost.
  • Krizy
    34.9k
    Večeras ćemo biti u 21. satu 21. dana 21. godine 21. stoljeća. :cool:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    jesi ovo pročitao od Bernarda Jurišića ili on od tebe? :wink: :lol:
  • Krizy
    34.9k
    Rođak mi poslao a Jurišić vidio od njega :monkey:
  • Neki tip
    18.8k
    A čujte,nogomet je kontaktni sport na kraju krajeva.Majki2111

    Sjetio me ovaj Majkijev navod (na drugoj temi, ali da tamo ne spamam) na jednu davnu anegdotu..

    Svojevremeno me jedan profesor s faksa pozvao da mu budem asistent na projektu, tada u nastajanju. I tako se mi sve više družili, išli na pivo, i krene priča o sportu..

    Kako sam u to vrijeme (i sve do prije godinu i pol, dvije) svaki tjedan igrao tenis, pozovem ga na partiju, a veli on meni:

    "Kolega, nemojte se srditi, ali to je meni onak, sport za pi...ce, više volim kontaktne sportove. Dođite u subotu haklat sa mnom i ....om". :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Igraš li padel slučajno?
  • Neki tip
    18.8k
    nisam nikad probao.. do info da ga Ademi stalno igra (u vrijeme suspenzije) nisam ni za taj sport.

    Čini se vrlo dinamičan, baš za top formu.
  • Bosna86
    11.5k
    Meni je odličan... Tenis me mrzi da idem po lopticu stalno :smile: ... Ovo je idealno
  • Neki tip
    18.8k
    pa jbg, nemoj igrat s jednom :lol:

    Mi obično igramo s 2 paketa po 3, dakle 6 loptica, ipak reducira šetkaranje. :)

    Mislim, znam da nisi mislio na doslovnu 1, ali svejedno.. što više loptica, manje ju "tražiš".
  • Baneki
    703
    Što bi tek tvoj profa rekao za badminton ako mu je tenis takav sport. Mene ovo Majkijevo podsjeća na Bobetka kad mu je onaj Kanađanin nešto prigovarao oko akcije Medački džep, a Bobetko mu odgovori, pa rat je nije balet.
  • Neki tip
    18.8k
    posudi, kupi ili ti ja posudim knjigu "Ispod plavih šljemova", tu je sve što treba i što se može znati o čuvenoj kanadskoj ulozi u operaciji Medački džep. ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.