• Bosna86
    11.5k


    s4llf01jvjn8682g.jpeg

    Dođi, treba mi jedan jaki :smile:
  • SAS1987
    13.2k
    A koji su ovi sa mjesecnim prihodom vecim od 18 000kn? Ti me zanimaju, jebes ostaloStihl

    Herbalife promotori :rofl:
  • Stihl
    3k
    ,
    ooo lepo zgleda, kaj je to?
  • Stihl
    3k

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    Ma radim neke evente, ništa teško.., Staviti ćemo ti i teglu za tip hahahaha
  • Neki tip
    18.9k
    Evo zanimljivosti za one koji su pitali za lovu.. :)

    Da, postoje značajne razlike!

    Najznačajnija razlika je vidljiva kada je o riječ o percepciji privlačnosti - Nives Celzijus!

    Skoro pune 2 ocjene više Nives daju forumaši s prihodima manjim od 9.001 kn (nema bitne razlike u ocjenama unutar kategorija "bez stalnih prihoda", do 6k ili 6-9k) u odnosu na forumaše koji zarađuju više od 9.000kn (također, nema bitnih razlika među kategorijama naviše).

    Manje od 9.001 kn - ocjena 7.42 za Nives
    Više od 9000 kn - ocjena 5.58 za Nives


    Doduše, treba reći da su forumaši s višom razinom prihoda i inače nešto kritičniji pa su za svih 8 s liste u prosjeku dodijelili 5,84, a forumaši s prihodima nižim od 9.001 kn davali su u prosjeku 6.8.

    Ipak, tu je razlika samo 1 ocjena, dok je kod Nives ta razlika dvostruka...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nives Celzijus!Neki tip sa Zapada

    Naravno, nas sirotinju, sirotinja privlači, kao da imamo para plaćat šminke i ostale k.... Lidiji ili Lani i ostalim :rofl:
  • Stihl
    3k

    hahahahha dobra. Ja sam za :wink:
    Pusti ti to, vecina ovdje vjerojatno zna ili je cula za V...on je znao na glavnom zicat, dode do tebe i sam veli e frende imas kunicu i znao je u noci oko 500kn nazicat, reci kaj hoces ali jebena dnevnica.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zgleda da Navijač Dinama opet jebe kralja MajkijaStihl

    Hah ma ne, da je samo on, taj bi % bio mal, ovako ima puno vas, ali opć, ne vidim nista loše u alkholu.

    A i sam @Majki2111 je rekao da pije radler, koji ima 2%.
    To je više alkohol nego bezalkohol, tako da njega ubrajamk u nas(alkose) :rofl: , pa makar on cugao radler ili tomislaveca od 7.80% sasvim svejedno..


    Eh da.. i mene zanima tko to ima mjesečne prihode veće od 18.000, jel to i ministri i saborski zastupnici ispunjaju ovu anketu?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pusti ti to, vecina ovdje vjerojatno zna ili je cula za V...on je znao na glavnom zicat, dode do tebe i sam veli e frende imas kunicu i znao je u noci oko 500kn nazicat, reci kaj hoces ali jebena dnevnica.Stihl

    Ili ona teta,rukoba, šta prodaje crkvene kalendare, ili opć.žica kunu, ak ne dadneš proklinje te do 8.koljena, a uz to sve oće i šoru izazvat...

    Sreo sam je u Zg...na par mjesta...imao sam osjećaj da ima sestru blizankinju koja proganja nas nedužne :rofl:
  • Neki tip
    18.9k
    Dodajem da, kada je riječ o prihodima, značajne razlike u percepciji privlačnosti vrijede još i u vezi Mile Horvat.

    Manje od 9.001 kn - ocjena 8.05 za Milu
    Više od 9000 kn - ocjena 6.12 za Milu


    Međutim, mislim da kod nje nije objašnjenje u "lovi".. kao kod Nives kod koje drugog objašnjenja niti korelacije nema.

    Naime, Mila je bitno privlačnija mlađim ispitanicima, a oni u prosjeku i manje zarađuju pa mislim da je prije o tome riječ.

    Mlađi od 28 - 8.11 za Milu
    28-35 - 7.07 za Milu
    stariji od 35 - 6.42 za Milu


    Trend je dakle posve očit. :)
  • Stihl
    3k

    žena dela kaj se buniš, a ako je vidis na vise mjesta onda moguće da radi i ko trgovački putnik :rofl:

    Ima svega, ali V...a sam spomenuo zato kaj to naš covjek sa tribine.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Napravi anketu za strankinje, onda ćeš imati i faktor boje kože za koreliranje.

    Privitak temi...

  • Navijač Dinama
    7.3k
    žena moje mladosti, koja još traje :love:
  • Neki tip
    18.9k
    pkot9rlout40v4r0.jpg

    Nadam se da nikome ne treba posebno pojašnjavati ovu tablicu, ali na raspolaganju sam ako netko zapne.

    Što je zelena boja intenzivnija, ocjena je viša od prosječne za usporedivu kategoriju, a što je crvenija - ocjena je niže.

    Rezime bi bio da u prosjeku najviše ocjene "poželjnim Hrvaticama" s liste daju oni koji od cuge najviše vole žestoka pića, a najniže oni koji ne vole alkohol. Pivopije s višim prosjekom i vinopije s nižim su između ova dva "ekstrema" (mada je upitno trebaju li mi navodnici, jer je razlika prilično drastična).

    Isto tako, zanimljivo je da oni koji najviše vole vino jedini od svih analiziranih kategorija (a usporedio sam valjda sve moguće) kao najpoželjniju s liste odabiru Žanamari, a ne Lidiju! To je dakle jedini slučaj da Lidija nije prvi izbor! Ne samo to, vinopijama je Lidija tek 4. izbor, jer su osim Žanamari ispred nje i Lana Jurčević te Mila Horvat.

    Nadam se da vam je ovakav način zanimljiviji i pregledniji od mog piskaranja pa uživajte u "proučavanju". :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.