• Guinness
    1.9k
    Ima li tko koju sliku iz sezone 2003/04? Zanimaju me neki detalji oko domaćih dresova iz te sezone,može i porukom.Guinness

    Još uvijek tražim slike iz ove sezone, ako tko ima nek se javi.
    Dodatno, tražim sve slike iz 2007. sa utakmica grupne faze Kupa UEFA-e ako tko ima. Također me zanimaju detalji oko tadašnjeg dresa.
  • Stihl
    3k

    Pa mislim da hrpu toga kaj tražiš možeš pronać na internetu.
    Ak ti može pomoć, ja ti imam neki poster ali sa gostujućim bijelim dresovima, proljeće 2004.g pa ti to mogu poslikat i poslat.
  • Guinness
    1.9k
    Pa mislim da hrpu toga kaj tražiš možeš pronać na internetu.
    Ak ti može pomoć, ja ti imam neki poster ali sa gostujućim bijelim dresovima, proljeće 2004.g pa ti to mogu poslikat i poslat.
    Stihl

    Za 2007 još i da, al ovu 2003/04 skoro pa ništa
  • Miro93
    2.7k

    Misliš na sezonu kada su na prednjoj strani dresa Siemens i HT?
  • deda
    27.6k
    Guinness, jel ovo tražiš?

    6pn6ahv8voa0s6y6.jpg
  • Guinness
    1.9k
    Misliš na sezonu kada su na prednjoj strani dresa Siemens i HT?Miro93

    Da, a ne desnom Večernji na lijevom Studena.

    Guinness, jel ovo tražiš?deda

    Ne, ovo je mislim protiv Besiktasa ona prijateljska ako se ne varam?
    Neku običnu HNL sliku poput ove, da baš nije novinski isječak.
    Rwjg6U5.jpg
  • deda
    27.6k
    Na današnji dan 1913. godine u Osijeku je rođen jedan od najvećih hrvatskih vratara svih vremena - Franjo Glaser. ⚽
    Jedan od onih čija životna priča zaslužuje snimanje dugometražnog filma. Teško je u par riječi prepričati njegov život. U karijeri je branio za Hajduk iz Sarajeva, Slaviju Osijek, BSK Beograd, HŠK Građanski, Partizan Beograd i Mornar iz Splita. Osvajao titule prvaka s Građanskim, BSK-om i Partizanom. 1936. godine osuđen za ubojstvo iz nehata na dvije godine zatvora. Naime, gurnuo je mladog igrača BSK-a u Savu neznajući da je ovaj neplivač. Kaznu je služio u Hrvatskoj, ali je ubrzo pušten i 1937. godine počeo braniti za Građanski. U Zagrebu ostaje do 1945. godine kad prelazi u Partizan gdje biva igrač i prvi trener. Za vrijeme rata spasio prijatelja Židova i njegovu obitelj. Bio je standardan reprezentativac Hrvatske i Jugoslavije. Koliko je legenda, a koliko točna statistika no navodno je bio strašan skidač "elvera". Obranio ih je čak 73 od 94 s kojima se suočio. Nakon igračke imao je trenersku karijeru koja ja bila značajno manje uspješna. Nakratko je krajem 1948. godine bio i trener Dinama. Umro je u Zagrebu 2003. godine.
    Doista jedinstvena figura kako u sportu tako i privatnom životu. Neki su ga osuđivali zbog besćutnosti koju je prikazivao prilikom suđenja za smrt nesretnog mladića, drugi ga hvalili za spašavanje života Židova koje je u slučaju otkrivanja moglo završiti smrtnom kaznom.

    136966855_3643921969007683_9207287583509913037_n.png?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=V7khsd1NAdYAX8JISEq&_nc_ht=scontent.fzag3-1.fna&oh=921815662ea73a3d41a497a62b39a05d&oe=601BF78F
  • Guinness
    1.9k
    05.11.1980. NK Banija Glina 3:8 NK Dinamo Zagreb
    o4rcg66cwddtczl0.jpg
    tguyezlf5kuw7fk9.jpg
    mgv5bs7utupwxfkk.jpg
    j5lm09x6n3qrt6i5.jpg
  • deda
    27.6k
    Bravo Guinness, stavit ćemo na face
  • Navijač Dinama
    7.3k
    b7hofo641j4rut88.jpg
    24.9.1995 Dinamo(croatia)- hajduk 1-0
    Strijelac za "Plave" je bio Mark Viduka :cool:
  • SAS1987
    13.3k
    Video sa te tekme :smile:
  • Stihl
    3k
    Jel ima netko možda fotke tribine sa utakmice Dinamo -Rijeka, 31.07.2010.g ?
  • NORTE
    9k
    Jel ima netko možda fotke tribine sa utakmice Dinamo -Rijeka, 31.07.2010.g ?Stihl

    Nikad nisam vidio nijednu sliku baš tribine s te tekme.
  • Stihl
    3k

    Nisam ni ja, baš zato pitam ako možda neko kojim slučajem ima bar nešto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.