• Neki tip
    19k
    Jedino je na toj tekmi bio ovakav raspored transparenata.ZGV

    E takav sam odgovor očekivao. :)
  • SAS1987
    13.3k
    ŠtrokKwedi

    Izgleda ko da ima 15kg previse. Nikad necu zaboraviti kakav dar mar je nastao na terenu kada je usao u igru protiv Maribora :smile:
  • Miro93
    2.7k

    Malen rastom, velik srcem
    Attachment
    Štrok (260K)
  • Stihl
    3k

    Nikad necu zaboraviti kakav dar mar je nastao na terenu kada je usao u igru protiv Maribora
    Sjećam se ko danas da smo gubili 0:1, Štrok ulazi u igru i ubrzo izjednačujemo pogotkom Mijatovića iz slobodnjaka. Nakon toga neko daje gol za 2:1 i pa pa Maribor.
  • deda
    27.6k
    Drpić
  • SAS1987
    13.3k
    Iz nekih 40 metara :smile:
  • Stihl
    3k
    Da da, Drpić...
    Ali zanimljivo, koliko god je taj Drpićev gol za pobjedu bio spektakularniji meni je više u sjećanju ostao slobodnjak Mijatovića za 1:1.
  • Kwedi
    3.8k
    Meni taj Mijatović ostao u sjećanju ko razočarenje s obzirom na najave.
    Veliko pojačanje iz Rijeke na kraju bio prosjek.
  • Mulec86
    389
    3rwbzjtoarplz7jb.jpg
    Prije koji mjesec je neko na forumu tražio sliku Plavka. Jučer sam imal album u rukama pa ako nekom posluži evo
  • superSantos
    2.6k
    Prije koji mjesec je neko na forumu tražio sliku Plavka. Jučer sam imal album u rukama pa ako nekom posluži evoMulec86

    Ja sam ga tražio, ali malo drukčiju verziju. Nema veze, hvala svejedno
  • Kwedi
    3.8k
    Hrvatski kup 1993. - Croatia - Hajduk - revanš, cijela utakmica


    Miralem Ibrahimović G
    Dario Šimić 46'
    Goran Borović
    Andrej Panadić
    Josip Gašpar
    Slavko Ištvanić
    Sead Halilović
    Željko Adžić
    Goran Vlaović
    Mario Stanić
    Željko Pakasin

    Silvio Marić 46'

    Trener: Miroslav Blažević

    strijelci:
    1:0 Goran Vlaović (15'-11m)
    2:0 Goran Vlaović (71'-11m)
    2:1 Ardian Kozniku (82')


  • Miro93
    2.7k
    Partizan - Cibona 70:78, 8.1.1998., 20h (Euroliga) - prva utakmica Partizana i Cibone u Beogradu nakon rata i odmah prva pobjeda (ne znam je li to prva pobjeda nekog hrvatskog kluba u Srbiji nakon rata pa ako netko ima info...). Cibose su u Beogradu dočekali grobari i njihove poruke (Hrvati kao prase u Teheranu itd.). Pionir je bio pun, a još je bilo svježe sjećanje na pobjedu Dinama 5:0. Unatoč paklenoj atmosferi i neugodnostima (pljuvanje Ace Petrovića, salve zvižduka, svakakvog skandiranja...) Cibona je uspjela pobjediti, a po dolasku u Zagreb su ih u zračnoj luci dočekali navijači (većina sa istaknutim obilježjima Dinama).

    Ovdje je cijela utakmica, a na kraju je reportaža o svemu oko nje. Utakmice koja je bila više od utakmice tako da nije loše da bude ovdje.

    https://youtu.be/4w3xcmJpGVQ?t=5304
    Attachments
    Partizan1 (59K)
    Partizan2 (59K)
    Partizan3 (51K)
    Partizan4 (61K)
    Partizan5 (50K)
    Partizan6 (64K)
    Partizan7 (57K)
    Partizan8 (71K)
    Partizan9 (62K)
    Partizan10 (64K)
  • Guinness
    1.9k
    Mladost - Dinamo 11.09.1975. na otvaranju novog stadiona u Petrinji

    9jzla4qjdm71xb9o.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    Gore slijeva Dinamov golman Milan Šarović kapetan, od igrača koji stoje prepoznajem Miljkovića, treći s desna, dvojicu do njega ne znam.

    Prvi koji čuči mi se čini Pero Bručić, drugi je Čedo Jovičević, pa Mario Bonić pa Ivica Senzen pa Cico Kranjčar pa Josip Kuže, a zadnjeg ne znam. Edit mislim da do Kužea čući Rajko Janjanin.
  • deda
    27.6k
    Zadnja dvojica koja stoje bi mogli biti Lalić i Huljić. Ali teško je stvarno raspoznat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.