• BluePhone67
    3.2k
    Jel ovo stari video od prije par godina, jer su pijevali isti i prije ovako obuceni u dresovima, na istoj poziciji iza gola i sa tim starim salovima.
  • reziser
    6.2k
    Attachment
    VID-20190308-WA0007 (1M)
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ne znam. Danas sam ga dobio na WA.
  • Beowulf112
    301
    Sta je s ademijem?jeli operiran??nadam se da ce hajrovic biti spreman za benficu u cetvrtak.Iako je poljak odigrao solidno ipak je izet bolji i opasniji.Brzi je svakako na prvom koraku u driblingu.
  • BluePhone67
    3.2k
    i32b2jj2chy2v2vp.jpg
    4yz42xohbam7v64j.jpg
    jwhr6j30jyjqb6lp.jpg
    iau7l3cwsmvg6u7q.jpg
    6id21915txgs35p3.jpg
    vopwhryv1s3lpnxe.jpg
    njgeexi9cgd6kwxw.jpg
    55kzbgtb873gdqfi.jpg

    SN 09.03.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    Sta je s ademijem?jeli operiran??nadam se da ce hajrovic biti spreman za benficu u cetvrtak.Iako je poljak odigrao solidno ipak je izet bolji i opasniji.Brzi je svakako na prvom koraku u driblingu.Beowulf112

    Operiran u Londonu za 10 dana na treningu. Ocito je doslo i do promjene grada jer je trebao biti operiran u Munchenu
  • 000
    941
    Sada znamo zasto je Ademi odigrao pod rucnom onih par utakmica.
    Sada znamo zasto je Atiemwen odigrao pod rucnom onih par utakmica.
  • BluePhone67
    3.2k
    https://100posto.hr/sport/skauti-s-maksimira-uvjerili-su-gazde-slavnog-kluba-i-istrest-ce-25-milijuna-eura-za-najvecu-zvijezdu-dinama

    Dani Olmo na ljeto bi trebao zaigrati u dresu AC Milana...

    Prema pisanju Calcio Mercata, čini se da je posljednja izvedba Danija Olma na krcatom Maksimiru bila dostatna da zadovolji skauta Milana...

    "U 25 milijuna eura vrijednom transferu Španjolac bi mogao potpisati za Milan već za nekoliko mjeseci", piše englesko izdanje tog portala.

    Španjolac, koji je stigao u Zagreb još prije pet godina uz odštetu od tek 200.000 eura, mogao bi postati jedan od najvećih izlaznih transfera u povijesti hrvatskog nogometa...

    "Više nije u pitanju samo Milan", reći će njegov agent Marko Naletilić, te spomenuti i interes Liverpoola, Borussije, ali i Bayerna.

    "Nije previše 25 milijuna eura, nikako ga se ne smije potcijeniti. Uostalom, Neymar stoji 220 milijuna, Coutinho 160 milijuna", nedavno je naglasio Naletilić.

    Nakon Benifice, cijena bi mogla još više porasti, ali izvjesno je da se 20-godišnji Španjolac neće još dugo ovdje zadržati...


    Njega transferi i priče o njima ne zanimaju...

    "Moram ostati, kao i cijela momčad, čvrsto na zemlji. Jedino o čemu razmišljam je Benfica i uzvratna utakmica", poručio je Dani.

    Razni iznosi se spominju, od 6.5 milijuna eura koliko "službeno" vrijedi, pa do posljednjeg, vrtoglavog iznosa. Upravo ti posljednji natpisi iz talijanskih izvora govori da će promijeniti sredinu...
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne vjerujem i premala lova za njega
  • marcio amoroso
    32.1k
    Kojih 25 miliona. Pa taj dečko vrijedi puno više. Sve ispod 35 je smiješno. Momak je i karakterno vrh i to igra ulogu u cijeni.
  • Guinness
    1.9k
    Koliko je Olmo "lud" ne bi me čudilo da potpiše novi ugovor na 2-3 godine, ostane još jednu sezonu i ode za 50 milijuna. A ako bi to napravio on, 99% ostalih bi ostali na okupu iduću sezonu.
  • xavier
    11.1k
    taj 100 posto je u kratkom roku uspio prešišati sve druge žute portale glupostima koje pišu.
  • Infinity
    15.2k
    Kad sam vidio da to pise neki lijevi portal srce mi je ostalo na mjestu. Ja cu i dalje vjerovati da on ostaje i naredne sezone u Dinamu. Kao sto bk5b kaze, on je na neki poseban nacin lud i ne bih se cudio da ostane. Jos ima i poticaj, ova ekipa je strasna, ima potencijal za napraviti rezultat u LP i iz Dinama trebaju ozbiljno razmisliti da malom daju milijun eura po sezoni i zadrze ga jos barem godinu. On vrijedi te place, igraca koji ga ne moze odmah zamjeniti bi se placalo toliko da se dovede netko novi. Olmo je dragulj kojeg imas u vlastitom vrtu i treba se posteno pobrinuti za njega. Ma neka mu daju i dva milijuna, svakako kasnije moze otici za 50 nakon neke rapsodije u LP, pa samim potpisom ugovora ces dati do znanja ostalima da on nece ici vani za sicu i da moraju jos podici ponude. Sve je to rizik, al rizik je i prodati ga sad, a mogao si kasnije za vise. To sto bi njegovom propascu mogao izgubiti 30 milijuna ne znaci da rana prodaja nije gubitak 50 milijuna. Ono 'ali' postoji u oba slucaja, a mene kao navijaca zeljnog lijepe igre i dobrih rezultata ipak vise zanima njegov ostanak nego sigurna lova, a kao poslovan covjek bih radije riskirao i cekao 50.
  • BluePhone67
    3.2k
    Rekao bi Cavalera, za 25 milja im damo Knezevica, ja cu jos nadodat kao bonus Leskovica jer ga nemrem vidjet koliko mi je los.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.