• reziser
    6.4k
    zakaj se s njima zamarate :cool:
    svima jednostavnije zabranit ulaz svima koji nisu kupili karte preko Benfice
    kao organizator to imaju pravo
    da su htjeli otvorit tribinu, dali bi nasim građanima mogućnost kupovine.
  • BluePhone67
    3.3k
    fkknejsdchcxaia1.jpg
    6k9q39uvoevgtqzs.jpg
    8jxmhjsvbufqcvqf.jpg
    fpualuzrflp95n1u.jpg
    syzirwmlu5guavl4.jpg
    tdjckwqs3nix83lg.jpg
    9y415hgye5z8rq8k.jpg
    i22g3xqurfe74fkk.jpg
    m2h20jiu22x1j7ld.jpg
    sz65o5noeofhgcqp.jpg

    Sn 07.03.2019
  • Zambatine škude
    2.1k
    Nisam ništa pisao od Spartaka, rekao kad nas ide, da ne ureknem, ali mi vrag ne da mira :grin:

    Nadam se da neće micati Gojaka iz ekipe, ostale najave su okej samo što mislim da bi Gavranović ako je spreman mogao veće probleme napraviti njima.
  • Krizy
    36.6k
    Debi(ji) igrača u kadru:

    Sezona 2010./11.: 2 igrača

    Arijan Ademi (31.07.2010. - Rijeka)

    Mario Šitum (26.02.2011. - Karlovac)

    Sezona 2013./14.: 1 igrač

    Ivan Šunjić (10.05.2014. - Istra)

    Sezona 2014./15.: 2 igrača

    Dani Olmo (07.02.2015. - Lokomotiva)

    Amer Gojak (03.03.2015. - Istra)

    Sezona 2015./16.: 3 igrača

    Mario Musa (25.07.2015. - Inter Z.)

    Nikola Moro (22.09.2015. - Oštrc Zlatar)

    Petar Stojanović (14.02.2016. - Zagreb)

    Sezona 2016./17.: 4 igrača

    Dominik Livaković (20.09.2016. - Veli Vrh)

    Dino Perić (20.09.2016. - Veli Vrh)

    Marko Lešković (18.02.2017. - Slaven Belupo)

    Danijel Zagorac (01.03.2017. - Split)

    Sezona 2017./18.: 3 igrača

    Amir Rrahmani (21.07.2017. - Cibalia)

    Mario Gavranović (10.02.2018. - Osijek)

    Izet Hajrović (10.02.2018. - Osijek)

    Sezona 2018./19.: 11 igrača
    Marin Leovac (24.07.2018. - Hapoel BS)

    Emir Dilaver (24.07.2018. - Hapoel BS)

    Kevin Theophile-Catherine (24.07.2018. - Hapoel BS)

    Mislav Oršić (24.07.2018. - Hapoel BS)

    Sadegh Moharrami (27.07.2018. - Rudeš)

    Lovro Majer (27.07.2018. - Rudeš)

    Damian Kadzior (03.08.2018. - Istra)

    Bruno Petković (17.08.2018. - Osijek)

    Antonio Marin (25.08.2018. - Lokomotiva)

    Komnen Andrić (02.02.2019. - Rudeš)

    Iyayi Atiemwen (02.02.2019. - Rudeš)
  • BluePhone67
    3.3k
    39gzwikccbppgbk4.jpg
    b0ekwwbmtfp207cd.jpg
    gfiitcmuxtthkmub.jpg
    29zkz96wzgx94abo.jpg
    rp8bbedn4hsne64d.jpg
    jpqno63uh3xg4hro.jpg
    xq080kpglo9jjbc4.jpg
    6ocrmvl9h5bzb2nc.jpg
    m9jauo37104aazo2.jpg
    5phpdodf9hcx68g4.jpg
    ajs59ivfeeah3s6y.jpg
    oz5nfc0q2zpa6gd9.jpg
    j0xyb92vz5kvzii7.jpg

    Sn 08.03.2019

    Svaki dan sve vise za citat :cool:
  • BluePhone67
    3.3k
    PAZNJA, PAZNJA !!

    MOLIMO 800 TORCIDASA STO SU JUCER BILI NA MAKSIMIRU DA SADA MOGU IZACI IZ MISJE RUPE I DA JE UTAKMICA ZAVRSENA.. SMIJU SLOBODNO SE VRATITI SVOJIM DOMOVIMA
  • BluePhone67
    3.3k
    Ovi No Name (NN) navodno mijenjaju ime u (MM) Miljenko Mumlek, od sinoc jos mumljaju sebi u bradu na Dinamovu predstavu i na navijace sto smo im priredili.
  • BluePhone67
    3.3k
    UTAKMICA GODINE

    Najbolja partija jednog Dinamovca koju sam uživo gledao
    Vice Karin
    Prije oko minutu
    0

    FOTO: INDEX, PIXSELL

    U DANIMA koji slijede bit će vremena za taktičke opservacije i nijanse koje mogu Dinamu donijeti četvrtfinale Europa lige Ovaj tekst posvećen je najboljoj partiji jednog Dinamovog igrača koju sam uživo gledao i drugoj najvećoj pobjedi u modernoj klupskoj povijesti.

    Doktor Ivan Šunjić

    Dinamov navijač u proteklih 20 godina doživio je svašta. Vidio je Robijevu simultanku protiv Celtica i Modrićevu u Amsterdamu, kada su prvi put pomislili da taj dječak može postati najbolji na svijetu. Vidio je i kako Sammir odrasta pred prepunim Maksimirom na Villarrealu i kako Cvita trpa Grasshoppersu ili Ivici Kralju. Nogomet je takav sport - vrlo lako pamti kolosalne individualne partije, velike golove i poteze što će se godinama vrtjeti na kompilacijama i koje ćete lako pronaći na internetu uz samo dva klika.

    Suprotno tome, nogomet ima i tendenciju zaborava. Zaboravljaju se imena igrača bez kojih ova radost koju danas jednostavno ne bi postojala. Nitko nema pravo to napraviti Ivanu Šunjiću.

    Prvi odlazak na Maksimir u životu bio mi je u jesen '96. godine, kada su Fuad Šašivarević i Hari Vukas šokirali tribine i poveli 0:3, a Dinamovo trojstvo tih godina - Viduka, Cvita i Mara, donijeli bod Modrima. Od tog dana do danas mijenjali su se za mene junaci u modrom dresu, nogomet sam s godinama počeo shvaćati sasvim drugačije, a terenom najvećeg hrvatskog kluba prodefilirali su deseci igračina i luzera. I nikad, ali baš nikad nisam vidio da je netko odigrao ovako kompletnu partiju kao što je to Šunjić napravio protiv Benfice.

    Njegovo nepogrešivo čitanje igre i lakoća pobjeđivanja u duelu nešto su što Maksimir nije vidio godinama. Prvi put u životu bio sam siguran da Benfica u kontranapadu ne može baš ništa dok je on blizu. Jednostavno, Šunjić nije dao Benfici da igra. Velike zasluge za to idu cijeloj ekipi koja se kretala u kompaktnom obrambenom bloku, ali dominacija koju je u prekidanju suparnikovih napada prezentirao Dinamov čovjek iz drugog plana, ostavila me bez daha.


    Maksimirske tribine ostale su pljeskati dugo nakon završetka utakmice, ali teško može postojati impuls s tribina koji bi adekvatno nagradio ovakvu utakmicu. Za pet, 10 ili 30 godina, kada s razlogom unucima budete pričali o Bjeličinom preporodu, Petkovićevim golovima ili Olmovim bravurama, ne smijete prešutjeti ono što je danas prikazao Ivan Šunjić.

    Benfica je najveća pobjeda od ONE

    Još davne 1997. godine iza Ivice Kralja zapucketala je petarda koja je i danas ostala najveća Dinamova pobjeda od osamostaljenja. Možda je bilo utakmica s većim ulogom, ali kontekst sudara hrvatskog i srpskog kluba jednostavno je bio veći od nogometa - neke utakmice zbog socijalno-povijesne situacije postaju veće od sporta.

    Ne računajući Partizan, pobjeda protiv Benfice najveća je u Dinamovoj novijoj povijesti. Nikad se nije poklopilo da ulog bude tako velik, suparnik tako moćan, a Dinamo tako dominantan.

    Teško je prognozirati što će se dogoditi za tjedan dana, prije svega jer je teško predvidjeti u kakvom će sastavu istrčati domaćin. Ali Dinamo je već sad omogućio Zagrebu da sanja onako kako to nije godinama mogao. Bajka i dalje traje. Za "mangupe" Nenada Bjelice sve je moguće.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dobar tekst. Veliki hendikep nam bude neigranje Šunjića u uzvratu, a Ademi je ozlijeđen. Vjerojatno budemo igrali s dva zadnja vezna. Moro i Gojak.
  • dinamo vitez
    214
    Moram priznati da mi treba malo vremena da shvatim što nam se događa u zadnjih godinu dana :grin: još uvijek nisam svjestan, nakon drugog mjesta Vatrenih, Modrićeve zlatne lopte i skoro svake Dinamove predstave u Europi, za nepovjerovat prije godinu dana. Fener, Anderlecht u gostima, maglovita Trnava, Viktorija, pa sinoć Benfica, sve do jedne utakmice za pamćenje i prepričavanje tipa Ajaxa, Porta, Villarreala, Arsenala.

    Olmo legitimni nasljednik Prosinečkog (uz dodatnu dozu profesionalizma koja je možda Žutom falila), molim Boga da ostane i najesen Ligu Prvaka igrati. Šunjić, Petković, Leovac, Livaković, pa i Oršić i Moro nastavljaju sa partijama za reprezentaciju. Dilaver, Gojak za bosansku, Stojke za slovensku, još Ademija, Hajrovića, Gavru i Kondžora dodamo i nema nam premca.

    Ne mogu vjerovati da je Bjelica trener već desetak godina i da ga još nije zakapario neki veliki klub iz liga petice. Toliko je dobar. Već me polako hvata panika kad pođu velikani kucati na vrata. Mislim da mu treba dati petogodišnji ugovor i ne žaliti milijune.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Energija sa tribina i Nenad Bjelica imaju po meni najveće zasluge za ovaj Dinamo. Naravno da ne treba štediti na Nenadu, treneru koji je od ekipe koja se plašila svoje sjene kad izađe na europsku scenu napravio lavove koji pojedu svakoga ko im izađe na megdan. Treba mu dati otvorene ruke u pitanju transfera i svu podršku. Siguran sam da i on uživa u ovim momentima i da mu se nigdje ne žuri.
  • Infinity
    15.3k
    Olmo legitimni nasljednik Prosinečkog (uz dodatnu dozu profesionalizma koja je možda Žutom falila), molim Boga da ostane i najesen Ligu Prvaka igratidinamo vitez

    Mene pere neki osjecaj da ce ostati. Dinamo je valjda zaradio dovoljno love, a moze racunati da ce mu LP donijeti jos. U klubu vlada nevidjena pozitiva, euforija trese Zagreb, drzavu i okolicu. Mislim da igraci uzivaju u ovom okruzenju i da ih ne bi trebalo biti tesko nagovoriti na ostanak. I nadam se da ce ostati svi kljucni igraci, jer vjerujem da mogu ispisati nevidjenu pricu i uci u je*enu legendu. I ovako cu ovu postavu Dinama znati napamet u tri ujutro za 30 godina, al kada bi ostali i kada bi napravili nesto u LP, to bi bila razina vise, nasa djeca bi znala tu postavu napamet.


    Cekam temu s Rijekom, ali nema, pa cu sad reci da ako u nedjelju ne dodje preko 10.000 ljudi onda je to sramota. Ovi igraci zasluzuju pune tribine svaku utakmicu, al bit cemo realni pa reci da je to nemoguce. Ipak, nadam se dobroj atmosferi, dobroj utakmici i da sto veci broj gledatelja zapljeska ovim igracinama, ovoj ekipi kakvu smo rijetko imali prilike gledati u Maksimiru. Maksimir je punio kada dolaze velike europske momcadi, pa ljudi moji, sad je Dinamo velika europska momcad.
  • BluePhone67
    3.3k
    @Infinity slobodno otvoris temu za rijeku i znas pravila postavljanja. Btw, kada vec spominjes navijace i broj. ZD ce vjerojatno osigurat par karata za nase clanove. Za sada vjerojatno, javimo jos i sluzbeno
  • Eduardo
    17.6k
    Ali kakvu konstantnost dobrih, ma vrhunskih igara kroz cijelu sezonu pokazujemo :love: nema toplo - hladno, nema biranja protivnika... protiv svakoga se ide do zadnje sekunde. Strašno, nemam riječi za ovu momčad, za ovaj stručni stožer :heart: ovo je doslovno momčad u svakom smislu te riječi.

    Ako je onaj Benzemin pad u petercu na Modrićev asist ogledalo Realove sezone onda je ono sinoć ogledalo ove momčadi i one Dilaverove izjave da se više nitko s nama neće zajebavat u Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.