• Gemišt86
    372

    Slazem se sa ovim dijelom oko troskova organizacije i o drugoj stvari, ali osobno, jednom sam bio na sjeveru gore i ako SLUCAJNO nekim cudom opet zavrsim gore, vrlo vjerojatno bi se u nekom trenutku bacio s nje, jug je "hands down" bolja tribina. Em si blize, em imas predivan pogled na sjever dole i mozes osjetit atmosferu, dok na SG mozes jedino osjetit hipoksiju.
  • Crusades
    23.5k
    Čestitke svim pravim Dinamovcima na osvajanju titule! Čestitke igračima, treneru i Upravi. Ušutkani trovači, tovari i razno razni stručnjaci.

    Pokazalo se da je u nekim situacijama trebalo imat malo više strpljenja i razumijevanja da neke stvari sjednu na mjesto.

    Sad se vidi da gotovo svaki potez koji se napravio prošlo ljeto (zahvaljivanje senatorima i stvaranje nove okosnice ekipe) je bio pogodak kad na ovako dominantan način osvojiš prvenstvo, a prošle 2 sezone si muku mučio s kontinuitetom.

    Prelijep Dinamov rođendanski vikend, mnoštvo događaja, pune ulice Dinamovaca i gospodska proslava kakva i priliči najvećem hrvatskom sporstkom kolektivu.

    Bilo bi savršeno osvojiti i Kup kup da se zaokruži sjajna sezona, ali fokus već sad treba biti na kvalifikacijama za LP i europskom iskoraku.
  • Noel
    21k
    Kratko i sažeto.

    Čestitke svima u klubu na tituli.

    Čestitke predsjedniku i najpodcjenjenijem zapisničaru na svijetu i ostalima iz sportskog sektora koji su odradili vrhunski remont na ljeto.

    Čestitke treneru i stručnom stožeru koji su uz proljeće u Europi, osvojili titulu uz moderan, brz i prekrasan nogomet.

    Čestitke kapetanu koji je kao vođa ekipe na terenu pokazao profesionalnost, karakter i liderstvo kroz cijelu ovu sezonu. Josipe Mišiću, majstore, tako se nosi Dinamova kapetanska traka oko ruke, tako se čuva i brani momčad, trener, klub i navijači i grad.

    Čestitke igračima koji su kroz cijelu sezonu davali 100%, ulazili u svaku utakmicu maksimalno motivirani, poštivali i branili grb koji nose na terenu i na kraju donjeli titulu natrag u Zagreb.

    Čestitke i nama navijačima,grupi i kibicima Dinama. Ove godine su dečki na terenu vratili kroz igru i rezultate sve kaj im dajemo kroz cijelu sezonu sa sjevera i zapada.

    Čestitke svima u klubu koji rade sa navijačima i koji rade na dinamovštini i širenju iste.

    Čestitke svim Purgerima, ostatku hrvatske i BiH koja živi za Dinamo i diše plavo. I onima u tuđini i dijaspori.

    Čestitke i svima na Zoni, bilo je naporno... Mudražijevci, tattićevci, zorkovci, antolićevci, politički komentatori i ostali uporni i ne umoljivi likovi su ovdje isisali dosta online energije. Preživjeli smo uz šank, sise, koreografije, nostalgiju i priče iz davnina, insajdere i kulinarske specijalitete.

    Idemo po kup, duplu krunu i ligu prvaka. Živjeli!
  • Fatos Beqiraj
    1.7k
    Andy Bara udario po Villas Boasu

    Bara objasnjava kako je dosao do Varele, da je isti put kao i Olmo odabrao. Da na njemu nije jos nista zaradio vec ce zaradit jedino ako napravi u karijeri nesto Varela
  • flajšmašina
    328
    BBBara neda na Dinamo.
  • Keyser Soze
    19k
    Često se priča o lošim krilima i dok vjerojatno možemo i bolje u smislu kvalitete, krila su itekako isporučila ove sezone. Igrači koji su u nekom trenutku igrali na krilu ove sezone:

    Arber Hoxha - 2345 minuta, 6 golova i 9 asistencija

    Mateo Lisica - 1818 minuta, 4 gola i 6 asistencija

    Monsef Bakrar - 1964 minute, 16 golova i 7 asistencija

    Gabriel Vidović - 1485 minuta, 6 golova i 6 asistencija

    Fran Topić - 929 minuta, 3 gola i 4 asistencije

    Cardoso Varela - 683 minute, 2 gola i 0 asistencija

    To je 37 golova i 32 asistencije

    Stojkovića ne brojim jer se "pronašao" u vezi.
  • OsamŠest
    7.3k
    Andy Bara udario po Villas BoasuFatos Beqiraj

    Oj Dinamo, tko udari na te.. Iz Barcelone pucat će granate!
  • Noel
    21k


    Prekrasna pošalica.
  • OsamŠest
    7.3k
    Prekrasna pošalica.Noel

    Kaj ti racku?! Kae?! :grin:
  • mlinchica
    5.8k
    Monsef Bakrar - 1964 minute, 16 golova i 7 asistencijaKeyser Soze

    Jel ovaj mladić najefikasnije krilo koje nije krilo u ligi?
    Mora da je puno koštao.
  • Nolifer
    14.6k
    Kaj ti racku?! Kae?! :grin:OsamŠest

    Kaj kurac pičkaaaa Dinamooooooooo
  • Crni86
    21.2k


    Jos da malo dodam gol/asist:

    Hoxha svakih 156,33 minuta

    Lisica svakih 181,8 minuta

    Bakrar svakih 85,39 minuta

    Vidovic svakih 123,75 minuta

    Topic svakih 132,71 minuta

    Bolesno dobra statistika Bakrara. Znas kad ga stavis da ce ti vratit kontribucijom.
  • NerminB
    1.3k
    Monsef Bakrar - 1964 minute, 16 golova i 7 asistencijaKeyser Soze

    Malo se prica o ovom momku :grin: Svaka cast monsefu, odlicne brojke.
  • Krulek
    1.2k
    Čestitke i sretno u Kupu i Europi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment