• Mikina lijeva kopačka
    626
    Zamisli u ona vremena:

    Mamić svojim bliskim prijateljima i sinu isplaćuje bogatstvo za transfer X igrača.

    Evo koliki postotak transfera X igrača zapravo ide na račun Dinama.

    Istražujemo - koje su to tvrtke iz trećeg svijeta kojima Mamić isplaćuje bogatstvo i koja je njihova uloga.

    Di ste onda bili? Ko žohari se skrivali ispod stola i skupljali mrvice dok vam je ovaj prijetio kolegama i nabijao vas na k*rac. Žohari. Živite od piskaranja o klubu kod kojeg stalno pokušate pokrenuti neke afere i potrese. Nemate drugog marketabilnog znanja. Paraziti društva.
    vjeko1701

    ovo poslati svim redakcijama u Hrvatskoj
  • Efes Pilsen
    15.3k
    Screenshot-20260314-074714.png

    Jel i Noah bio lekcija Dinamu? Odigraju utakmicu kako treba, popuse i to je poruka Dinamu kako treba igrat? Napusite se, zbog ovakve bagre i logickih akrobacija uzivam vise u porazima ostalih.
  • Jurki
    23.8k
    dal su ti novinari stvarno tak glupi ili se drogiraju nekim sjebanim prahom od kojega poblentave?

    Rijeka igrala za ligu petica? Jebote trebali su dobiti 5 komada u prvih 15 minuta.
    Koji kreteni, debili, pederi i fukare se danas bave novinarstvom.

    Cast izuzetcima.. kojih je jako malo.
  • Dzoni
    4.5k

    Igrali su X sa ekipom iz Gibraltara u istoj sezoni btw..
  • ElDorado
    10.4k
    Nevjerojatno je da se uvijek kad pišu o bilo čemu moraju očešati o Dinamo. Ti novinari ne znaju nista. Valjsa su ih s placa poslali drito u SN. Ne znaju napisati suvislu analizu, iščitati podatke i statistike, prepoznati sustave. Strasbourg je poveo 2-0 i pustio loptu Rijeci. Logicno. A uostalom lakve ikakve veze to ima s Dinamom?!
  • NORTE
    23k
    Super za Rijeku da su bili dobri, ali doma su izgubili i ispast će.
    Izvucimo pouke.
    Rijeka je 19 bodova iza nas, izvucimo pouke.

    Ispali od Ludogorca i Paoka, doma izgubili od Shelbournea.

    Poraz od Noaha, x s Lincolnom s Gibraltara, a igrali lošije i od Omonije i od Sparte.
    Pouka momci.
  • Kepec
    8.9k
    Naravno da se spominje Dinamo kad smo postavili standarde prvenstveno sebi, a onda i drugima. Ove sezone smo skupili ne loših, ne dobrih, ali solidnih 10 bodova u Europskoj ligi, osigurali prolazak dalje i ispali od Genka zbog jako loše prve utakmice. Tko je zadovoljan time? Nitko. Igrači i trener razočarani jer su se nadali dubljem prolasku, navijači ogorčeni, novinari pišu o debaklu, rivali se smiju.

    S druge strane imamo Hajduk koji je ispao iz nižeg ranga Europe od Dinama iz Tirane. Reakcije? Nikakve, sve očekivano. Da su osigurali ligaški dio to bi bio doček na rivi, ekskluzivni natpisi i članci na portalima i slavlja duboko u noć. Rijeka prošla dalje u najnižem rangu Europe iako su putem izgubili od kluba iz Armenije i igrali izjednačeno s klubovovima s Cipra i Gibraltara. Zatim se prošla ciparska Omonia (svaka čast), no nažalost na Strasbourgu će vjerojatno stati. Daj Bože da prođu, ali i ovako će to biti ogroman uspjeh, igrači i stožer će biti zadovoljni, navijači će se naslađivati kaj su dogurali do osmine finala, a rivali će biti zavidni kaj Rijeka još uvijek igra Europu u ožujku.

    Dobro je dok se piše negativno o ovosezonskoj Dinamovoj Europi, dobro je dok se to smatra debaklom, dobro je dok su igrači nezadovoljni tako ranim ispadanjem, dobro je da smo mi navijači ljuti i frustrirani jer se nije prošao Genk. 10 bodova u Europi i prolazak dalje mora biti minimum minimuma, jer u trenutku kada počnemo biti zadovoljni manjim od toga neće biti dobro.
  • Jurki
    23.8k
    ok, da, ovaj nas rezultat je minimum cilj. Ali jebemu cemu svaki put moraju posrati Dinamo i to u bas svakom clanku vezan za Hnl ili nastupe drugih klubova u Europi?
    U dva dana je napisano koliko clanaka u kojima su se posrali po nasem klubu?
    Od bonusa koje cemo mozda morati platiti, nastupe igraca u21 u ovogodisnjem hnlu kaj je cista laz, te ovo sad?
    Toliko govana koje nakipaju, neupuceni bi rekli, da je Dinamo na rubu bankrota, gasenja i da je Uprava masila "ceo fudbal", da je apsolutno svaki aspekt kluba u totalnom kurcu.
  • Madness
    93
    Ništa od ovoga nije slučajno. Jučer ujutro isti proljevi od članaka u Jutarnjem i Germanijaku jer, gle slučajnosti, klub je odlučio stimulirati vlastite igrače u slučaju osvajanja naslova. Takva praksa postoji u svim vrhunskim klubovima.

    Već popodne gura se agenda i narativ o veličanstvenoj igri Rijeke i potezima taktičkog maga Sancheza, dok se suptilno pljuje po Kovi. O tome kako Rijeka cijelu sezonu, dakle i nakon dolaska Sancheza, ne može izdominirati ni jednu Goricu ili Lokomotivu, kao ni o sramotnoj krađi u ponedjeljak u Osijeku, nema ni slova.

    Sve to u režiji novinara koji se predstavljaju kao veliki dinamovci. Naravno, jedno je konstruktivna kritika, ali ovo ne izgleda tako, već kao ciljano blaćenje nečijeg rada zbog nekih vlastitih ili tuđih sitnih interesa.
  • Kepec
    8.9k
    Ali jebemu cemu svaki put moraju posrati DinamoJurki

    Jer su im svima nabijeni kompleksi i ne žele ili ne mogu prihvatiti i izjaviti da je Dinamo najveći hrvatski klub i tako se početi i odnositi. Dinamo bi se trebao hvaliti na sva vrata, rezultati u Hrvatskoj i Europi, transferi dolazni i odlazni, gradnja stadiona, borba navijača povezana sa sadašnjom upravom, Zvonimir Boban, povećanje posjećenosti, podizanje nivoa u svakom segmentu kluba od sportskog do marketinškog i tako u nedogled da ne nabrajam. Ali to očito našim "novinarima" nije zanimljivo nego je bolje pisati o ruševini od stadiona, porazu od tog i tog, malom broju navijača, debaklima, propastima, krajevima.

    Kada se konačno posloži sve u i oko kluba odnosno kada se složi momčad do kraja, dovede dobar trener, izgradi stadion, pojačaju se uspjesi u Europi, a osvajanje domaćeg prvenstva postane formalnost onda se treba okrenuti novinarima i okrenuti ploču. Ovo iz članka u članak i iz godine u godinu stvarno postaje naporno i iduća "borba" definitivno treba biti usmjerena prema kvazi novinarima, redakcijama, portalima. Žalosno je da čitajući naše portale veći uspjeh bude pobjeda u 18. pretkolu Konferencijske nego pobjeda protiv Milana, Atalante, Red Bulla, Chelsea, Fenerbahcea, Seville, West Hama itd. Kada se u nekom pretkolu pobjedi ekipu s Madagaskara onda je to savršena igra i postava, a kada se pobjedi ekipu iz lige petice onda je to loš dan i druga postava te ekipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.