• LovroZG
    1.3k
    Mislim da će bit sam novčana. Neprohodne stepenice su UEFA-i najlakše pare za ubrat, a pirotehnike je bilo malo. Par bisera od izdvojenih pojedinaca je moralo bacit baklju...
  • Beowulf112
    301
    Ima neko mozda da sharea neke dobre wallpapere od ove sezone??Bas bi volio imat neki wallpaper od ove sezone di su svi igraci slikani(po mogucnosti) ili neka thema za mobitel za android ako postoji?:grin:
  • BluePhone67
    3.2k
    jbiiu0ozka0846zh.jpg
    1r7k5crv5h5w8d0f.jpg
    21jlq4xo1mydl0pp.jpg
    zwbk2v8bedadxnd9.jpg
    dameto9ma95onttb.jpg
    xs7bai16923mwb99.jpg
    4f5mnltrr6ec5gw9.jpg
    seontmbgkpzjve93.jpg
    ruga09f08ng37chz.jpg
    tpg1zgwvtb5ys7wo.jpg
    o5jyt2b8fvgycwqs.jpg

    SN 23.02.2019
  • Infinity
    15.2k
    Ima. Bit ce kasnije ako danas dodjem sebi. Kuci sam dosao jutros nekad. Dobro, doslo se sinoc u grad, al se parkiralo pred prvu kafanu i dodatno proslavilo prolaz dalje :lol:

    Za Dinamo ne znam stanje, al za HNL jedan remi i top 15 100%. Znaci s remijem nema teoretske sanse vise ispasti iz tih top 15. Danska i Svicarska bi pali.
  • BluePhone67
    3.2k
    hqdrwogiw2kyn6yi.jpg
    njnbn3hbz0gxxrv6.jpg
    79m03eb7h5l9rq3t.jpg
    pd7sh44lcq3mqtue.jpg
    0f05dp57zwxe3ikp.jpg
    i3uxqzcrb3ki9nnw.jpg
    sh2f2ww6urgadnfb.jpg

    SN 24.02.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    0us9yzcyzdjan628.jpg
    48u67kqfz5nxscz9.jpg
    ydswivrt6r96lxac.jpg
    ex1cudv7x40b6jwp.jpg


    Sn 25.02.2019
  • Guinness
    1.9k
    Potpuno nepotreban naslov "nema nade, navijače ne zanima prve HNL". Doslovno 100% više posjete u odnosu na prošlo kolo što je i golim okom bilo vidljivo pogledom na sve tribine.I to protiv šugavog Osijeka, za kojeg sumnjam da je bilo tko doživio ozbiljno ili kao neki derbi.
  • Guinness
    1.9k
    Nego, jel ima kakve šanse da protiv filijale bude u petak umjesto u subotu? S obzirom da je za par dana Benfica doma...
  • 000
    941
    Teško zbog tv prava, a i nema potrebe, obzirom na široki kadar.
  • Infinity
    15.2k
    HNL se pomjerao i odgadjao u doba kad je uspjeh bio uci u trece pretkolo. Dinamo u ovom ritmu igra desetljece i nema potrebe za tako necim. Imas puna cetiri dana za odmor i jos subotu navecer, te cetvrtak prije utakmice. To dodje pet dana do utakmice. Sad je se igralo u cetvrtak, odmor u petak i subotu, te utakmica u nedjelju. Duplo manje odmora, a dvije nevjerovatne predstave. Imam osjecaj da bi ovi igraci igrali svaki dan, toliko su zeljni igre, ne treba njima nikakav odmor. Svaki dan osmica :rofl:
  • Guinness
    1.9k
    Igrači imaju, ali ja nemam. Hoću se toga riješit već u petak poslije posla pa da imam vikend slobodan :lol:
  • reziser
    6.2k
    Raspored određen unaprijed, nema mjenjanja
    Subota 17,30
  • reziser
    6.2k
    Citam sad sukera, i on bi sad stadion od 23000 kao,madjari
  • Infinity
    15.2k
    Nisam vidio da zaziva taj kapacitet, nego da vide kako je super stadion. Al potpisao bih ja odmah jednu Groupama Arenu tog kapaciteta. Moze i pod tim nazivom, samo nek se kes slijeva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.