• Eduardo
    17.6k
    Želio sam Slaviu, potajno se nadao Arsenalu ili Valenciji... Benfica mi nije bila na pameti ali sam na kraju zadovoljan. Odličan protivnik, jedva čekam.
  • 000
    941
    A igrao je i u Benfici...

    Sokota.jpg
  • deda
    28k
    Financijska matematika, tj. prihodi Dinama za Europska takmičenja u sezoni 2018/2019:
    5,00 Play off lige prvaka
    2,92 Plasman u Euroligu
    3,04 Za rezultate u skupini
    1,50 Naknada prema rankingu momčadi
    1,00 Prvo mjesto u grupi
    0,50 Plasman u 32 momčadi
    1,10 Plasman u 16 momčadi

    15,06 Ukupno

    Iznosi su u milijunima Eura.
  • dinamo vitez
    214
    Ima li druga infinity-ja sa svojim kalkulacijama oko koeficijenta :grin:
  • 000
    941
    Ocekujemo iscrpan izvjestaj, ali pustimo ga da prvo odmamura :cool:
    Inace me to uopce ne zanima, ali on ga tako slozi, da sa nestrpljenjem procitam.
  • Bosna86
    11.6k
    Koliko sam upratio treba dinamo jedan bod izvuci i bit cemo 15.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Svi mogući to pišu ali ja isto iskreno jedino vjerujem sta kolega infinity napise za taj koeficijent jer se ovi druge gube bas.
  • dinamo vitez
    214
    Pravimo veliku uslugu našim južnim prijateljima ako uspijemo postići da se i peti iz HNL-a plasiraju u Europu :grin: Mada je pitanje hoće li i to uhvatit iduće godine iako smo i Goricu oslabili :sweat:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne vidim čak ni neku prednost za nas da dođemo do tog famoznog petnaestog mjesta. Samo sto bi upali jedno pretkolo kasnije. A za ostale me iskreno boli ona stvar, posebno za tovare.
  • deda
    28k
    Da. Dovoljan je jedan Dinamov x da bi Hrvatska bila 15. i dobila pravo na 2. predstavnika u CL za sezonu 2019/2020.
  • reziser
    6.3k
    Svima radimo usluge, nabijamo koeficijent, dobijaju lovu...i jos,nas vrijedjaju nasi prijatelji

    Bas bi volio da budu sesti :rofl:
  • Guinness
    2k
    Da. Dovoljan je jedan Dinamov x da bi Hrvatska bila 15. i dobila pravo na 2. predstavnika u CL za sezonu 2019/2020.deda

    si siguran da nije od 20/21?
  • deda
    28k
    Je, u pravu ste kolega, moj lapsus.
  • Beowulf112
    301
    Bas me zanima kolko ce biti cijene ulaznica.Vjerujrm da ce biti 200,300 i 400.I opet ce stadion biti rasporodan.
  • reziser
    6.3k

    Sad se bojim neke bizatne kazne zbog blesave uefe.
    Pa sve je bilo super, kakva jebena prijava
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.