• Hipo
    406
    Da imaju vise vremena do tekme mozda bi i za benficu napravili pola pola salove...

    A onda bi se svi čudili kad bi se ljudima (na sjeveru) to s razlogom oduzimalo i sve skupa zapalilo.
  • deda
    27.9k
    Deda, sretann ti rockas, da nam pozivis dugo dugo, i privuces jos kojeg gledatelja na stadion.

    I jesi protiv pol pol salova? :lol:
    reziser

    Hvala. Nisam protiv pol-pol šalova, smatram da je to normalna i uobičajena stvar u svijetu. Iako ga ja nikad ne bih ponio na utakmicu. On meni služi samo kao uspomena i spremljen je u ormar.
  • Hipo
    406
    Polako je vrijeme da se objavi početak prodaje ulaznica za benficu...

    Očekujem rekord sezone!
    Dakle više od young boysa.
    Ako nas vrijeme posluži.

    Ovaj put bi se moglo sve rasprodat u doslovno 2 dana.

    A onda navala na jug i prepirka s policijom koja ne dopušta zbog 213 portugalaca :rofl:

    Godišnje pretpostavljam vrijede, gloryhunterima u inat.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ako se dopusti da tovari kupuju karte jug će biti pun kao šipak.
  • deda
    27.9k
    5% i fajrunt
  • reziser
    6.3k
    Ne znam zakaj ne preplove jug, visoka ograda, redari i evo jos par tisuca mjesta.

    Tovarim bi dao da dodju, da hrvatska vidi koji su to domoljubi
  • deda
    27.9k
    Ma znaš što bi ja, ja bi dao da svi koji hoće navijaju protiv Dinama. I lijepo ih stavio zajedno na jug. I orjunaše, i armadu, i grobare, i delije. Sve bi ih strpo na jug i otvorio ga za jedno tjedan dana.
  • Hipo
    406
    Policija nece dopustit ulazak na gostujuci dio hr drzavljanima.

    Ako vec prodaju karti ne mogu zabranit.
    Jer ce bit puno gastarbajtera tovarskih i pprtugalskih na jugu.

    Nagađam, pretpostavljam.
    Zg policija me bi dopustila ulazak hr i bh tovarima na jug 100%.
  • marcio amoroso
    32.4k

    To imaš neku informaciju ili nagađaš?
  • reziser
    6.3k
    Hipo, to nalpisah negdje drugdje.
    Nema sanse da na jug udje netko tko nije portugalac
  • LovroZG
    1.3k
    Prisutstvo Torcide može sam motivirat naše igrače i navijače tak da, zaš ne?
    Da ne spominjem Torcidinu sposobnost autodestrukcije. Možda zatvore pokoju tribinu na Luzu.

    A šta se tiče murje i juga, mislim da u Europi prodaja gostujućih karata ide isključivo preko gostujućeg kluba pa valjda onda gosti odlučuju kom će prodat ulaznicu?
  • BluePhone67
    3.2k
    r89czh2uhhi843hj.jpg
    jtw1kcc0cpajranu.jpg
    y4d3k6wv94boffzr.jpg
    wl5fkrr0iyhdv4p3.jpg

    SN 26.02.2019
  • 000
    941
    Rastrčano, razigrano, efikasno i dominantno je Benfica izgledala u 4:0 pobjedi protiv Chavesa u okviru 23. kola nogometnog prvenstva Portugala. Sljedeći Dinamov suparnik u Europskoj ligi je upisao i osmu uzastipnu prvenstvu pobjedu, potvrdio da se nalazi u odličnoj formi.
    Momčad koju je 2. siječnja preuzo Bruno Lage (42) jednostavo ne može stati s dobrom i efikasnom igrom. Postigli su 33 pogotka, primili 4, stigli su Portu na jedan bod zaostatka, a bili su na sedam kada ih je preuzio ovaj mladi strateg.

    Iako Chaves ne može biti pravo mjerilo, Benfica je još jednom odigrala vrlo kvalitetno. Posebno u prvom poluvremenu u kojem su Gabriel Pires, Pizzi i Rafa Silva bili posebno raspoloženi, kao i Joao Felix i Seferović koji su stalno tražili loptu, te opasno prijetili napadačima. U tim trenucima nogometaši Chavesa jednostavno nisu mogli dobiti duel, nisu mogli iznijeti loptu iz posljednje linije, a Orlovi s Luza su lagano stizali u prigode. Bio je to brz, okomit i maštoviti nogomet, Trener Bruno Lage je promijenio sustav igre koji je forsirao prijašnji trener Rui Vitoria. Prije je Benfica igrala 4-3-3, sada je to 4-4-1-1. Igra se bazira na brzini, okomitoj igri iz prvog-drugog dodira. I na takvu igru jednostavno gosti nisu mogli odgovoriti.

    Benfica nije igrala u najjačem sastavu, nedostajali su Almeida i Fero, koji su bili u posljednjim utakmicama standardi. No, dojam je i bez najjačih snaga Benfica igra lako. No, za pravu procjenu njihovih mogućnosti treba pričekati subotnji derbi na Dragao stadionu u Portu. Derbi se igra 2. ožuka u 21.30 sati, uz izravan prijenos na SK 3.

    Benfica je do pobjede stigla u ovom sastavu: Vlachodimos - Corchia, Ruben Dias, Samaris, Grimaldo - Pizzi (od 81. Jota), Gabriel, Florentino Luis, Rafa Silva (od 72. jonas) - Joao Felix, Seferović (od 83. Živković). Strijeci su bili: Rafa Silva u 27., Joao Felix u 37., Seferović 43. i Jonas u 90.

    Video u linku:

    http://sportklub.hr/Nogomet/Portugal/a71974-VIDEO-Bjelica-je-na-Luzu-vidio-kao-vrag-opasnu-Benficu.html
  • 000
    941
    PRETPRODAJA (27.2.-6.3.)

    Tribina sjever dolje 120kn

    Tribina sjever gore 120kn

    Tribina istok 200kn

    Tribina zapad dolje 250kn

    Tribina zapad gore 200kn


    CIJENE ULAZNICA NA DAN UTAKMICE (7.3.)

    Tribina sjever dolje 180kn

    Tribina sjever gore 180kn

    Tribina istok 250kn

    Tribina zapad dolje 350kn

    Tribina zapad gore 250kn
  • Infinity
    15.2k
    Manje vise ocekivane cijene. Meni se to za ovakvu utakmicu ne cini puno, sasvim OK. Ocekujem preko 25.000, mozda i 30.000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.