• Markelo
    2.5k
    Idemo po 6 remija. Ajmoo
  • Morales7
    184
    Lauritsen, Franjić, Perić svaka čast

    Dinamo s dve pobjede protiv ausrrijanaca ima veliku šansu proći skupinu
  • Crusades1986
    9.8k
    Prema naprijed ne možemo pogodit more iz čamca...
  • Dudu
    2.6k


    Ejuke ne može, mi nismo puno ni gađali hah
  • marcio amoroso
    32.5k
    Perke nakon onako duge stanke top. Orša i Petko malo slabiji. Ostali ok. Ademi kapetanski :strong:
  • Infinity
    15.3k
    Dobro je, nije lose. CSKA bolji, al da nemaju Vlasica nadigrali bi ih bez problema. Zadovoljan sam bodom. Sad austrijanci kuci, pobjeda pod moranjem.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Franjić iako kapetan mlađe ekipe otkriće.
    Danac ozbiljan igrač.
    Trener standardno 0. Bez ijednog uigranog mehanizma.
    Prolazimo.
  • Dudu
    2.6k
    Žao mi prediktora, išao sam na iks, prvo stavio 0-0, pa promijenio na Vlašić daje gol i 1-1 :D
  • Morales7
    184
    Npr naše dve pobjede ( iako ove ne smijemo podcijeniti) imamo 8, cska da dobije i 1x ima 6, Austrijanci 4 i Fey 2 nakon 4 kola i tada nam za prolaz dovoljno x sa cska doma
  • Bosna86
    11.6k
    Ovo je jedna od rijetkih ovakvih utakmica koje nismo izgubili... Sa dvije pobjede protiv Austrijanaca imamo proljeće vise manje.... Problem je sto ćemo protiv Austrijanaca mi biti ti koji napadamo, bojim se da nam slijedi razočaranje
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Svake druge godine ovaj bod u Moskvi bi se žešće slavio, ove godine osjetim samo jal. Jesmo li mogli bolje? Šta bi bilo da nije dalton na klupi itd. Jedino što moram naglasit je da smijemo i mi imat sreće nekad tako da čestitke dečkima na bodu, ali očekujem bolje!
  • flexXy
    1.9k
    Igra strahota. Svaka cast Lauritsenu, Pericu, Gvardiolu i Liviju, izvukli su nemoguce. Franjic bio isto solidan, Ademi ok, a ostali se moraju zapitat jesu dosli na utakmicu igrat timski ili individualni sport.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Da je bio kakav ozbiljniji trener,odnosno igra, odnjeli bi sva 3 boda... Ovako sretni sa jednim.

    Livi, opet golman kola
    Peric, Lauritsen, Fanjic i Ademi dobro odigrali
    Trebao je Majer izać ne Ivanušec.

    Petković katastrofa, Orsic dobar prvo, loš drugo..

    Idemo dalje, kao što neko veli,objeda protiv austrijanaca je pod moranje.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Dinamo s dve pobjede protiv ausrrijanaca ima veliku šansu proći skupinuMorales7

    Svaka čast na optimizmu, Dinamo mi je samo protiv Feyenoorda jedno poluvrijeme izgledao kao momčad koja može dobiti utakmicu. Ostala tri poluvremena su mi bila kao da je Livaković na streljani.

    Kak nakon toga ciljati 6 bodova s ekipom koja ima 4 boda, živi bili pa vidjeli.
  • Crusades1986
    9.8k
    Baš to. Ja sam mislio da su Austrijanci ko stvoreni za 6 bodova al ljudi danas utrpaju 4 komada Feyenordu... morat ćemo se dobro oznojit za bodove protiv njih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.