• flexXy
    1.9k
    Majer i Petkovic savrseni za Kutiju sibica, za nesto vise nazalost ne ide.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    MajerflexXy

    Si ti ozbiljan ili? Lik je namjestio 2 savšene prilike danas i odigrao sasvim dobro. Šta to mora napravit da kažeš da igra dobro?
  • The Undertaker
    4k
    Petković je stalno pod pritiskom dvojice i ne može se maknuti. Pročitano još kod Bjelice. Visimo i samo je pitanje kada ćemo dobiti gol.
  • Neki tip
    19.1k
    Petković je za uzeti motiku i prošarati ga u svlačionicu... Sramotna igra i ponašanjeBosna86

    Slažem se. Ovo si u reprezentaciji, gdje su malo veće face, ne bi dopustio.. Ovdje je, valjda, glavni španer pa si svašta dozvoljava. Baš nepoštivanje suigrača. Njihova zalaganja, trke.. svaku loptu mora oporezovat, ocarinit pa onda možda pusti.. dotad mu je, naravno, trojica otmu.
  • Morales7
    184
    Nažalost Ademi kasni u svaki duel, bartol čuva Vlašića koliko može, sve u svemu oni bolji, nadam se da ćemo ih kaznit za sve promašaje
  • De Oliveira
    912
    Citam komentare i zgrozen sam da i dalje nitko nema komentar za jos jednu uzasnu partiju mrtvog stojanovica. Nije ni rupa, ni rupetina, nego rupcaga. Najgori igrac u zadnje tri godine. Naprijed ne moze dobaciti do 16erca, a nazad horor. Majer na krilu kao bradavice na oklopu. Orsic i Petkovic bez koordinacije. Lauritsen mi je jako dobar. Franjic jako ugodno iznenadjenje. Livakovic najbolji.
  • Dudu
    2.6k
    Petković igrač manje, sredina nije baš kompaktna, Lauritsen i Perić izgledaju čak i solidno s obzirom da imaju vjerojatno jedva dva treninga odrađena u paru, al kroz sredinu Vlašić radi dar-mar.
  • LovroZG
    1.3k
    Ejuke i Vlašić su opća opasnost. Prelako se dodavaju na 20m od našeg gola. Ko da stalno imaju igrača više u toj zoni.
  • BBB Sibenik
    4k
    Mayer igra strasno , Lauritsen me sve vise odusevljava. Stojke preelos tradicionalno vec , cesto ispada na trenutke nije zna koga cuva i nez obrana nam se raspadne u nekim trenucima nadam se drugo poluvrime da ce bit bolje. Petko se nasa u par jebeni sansi al uvik ima dodir previse. Ovaj CSKA je nista posebno Vlasic ima je sve.
  • flexXy
    1.9k

    Ma do mene je to mozda, jednostavno ne volim te fizicki slabe veznjake. Pogotovo kad im fizikalije dolaze do izrazaja kad ih se stavi ovak na krilo.
  • The Undertaker
    4k
    Stojka nitko ne komentira jer je već konstanta od rupe. Trenerski mag je do sada usvojio samo nabijanje lopte na Petkovića. Prilaz veznih igrača na povratnu loptu i/ili prijenos na Oršića još nije. To ćemo u zadnjem kolu kad nam ne bude trebalo. Vlašić je klasa i u našoj repki a kamoli neće biti u ovakvoj konkurenciji.
  • Krizy
    35.8k
    Opet će Livaković biti u Momčadi kola :grimace:
  • BBB Sibenik
    4k
    Ja bi Gavru sta prije unutra ovaj Petko je bolikurcina vcrs, plus previse drka po lopti. I nez jel u zapisnku ovaj Iranac nas jer pitanje je vrimena kad ce past preko Stojanovica gol
  • LovroZG
    1.3k
    Ne može puno Stojanović napravit u obrani kad se Vlašić stalno izvlači na tu stranu. Franjić Vlašića ne može markirat kak spada i često onda ispadne da Stojanović ostane u 1-na-1 ili čak sam protiv Vlašića i Ejukea/Zajnutdinova, a i u sredini nam onda fali zadnji vezni jer Franjić prati Vlašića, a Ademi i Ivanušec nekako stalno kasne.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ok nek mu bude alibi Vlasic u obrani, al sta u napadu radi? Napamet lopte ubaciva i gubi ih , visak nikako da napravi lik. Los je u oba pravca kriminalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.