• Kwedi
    3.8k
    Preskočio ga i nemam namjeru gledati
  • Tom Hanks
    2.4k
    Gledao,izuzev par scena koje su krajnji ekstrem nista sto vec nismo vidjeli.Prevelika drama se stvorila oko filma,ali zbog fokusa na određene 2-3 scene razumijem.
  • Infinity
    14.9k
    Imao sam jednu fazu kad sam svakoj mogucoj zenskoj personi to preporucio. Komentari su bili vrh :lol: :lol:
  • Bosna86
    11.1k
    The Trial of the Chicago 7
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Okolofutbola,ruski navijački film, odličan :ok:
  • Dino
    2.1k

    Meni je isto bio zanimljiv bogme. Al nekak mi The football factory i Green street hooligans ostaju najbolji navijacki filmovi.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    naravno. I ja isto ih više volim od ovih, ali ovo je također "nesto drukčije" u tome smislu
  • Navijač Dinama
    6.8k
    The Guvnors, film za preporuku također.
  • Neki tip
    18.3k
    Jel gledao tko Crnce? Vrijedi li to?

    Vidim da je pokupio neke nagrad(ic)e, s druge strane ima 6.2 na imdb-u..

    Tema mi zanimljiva pa sam počeo gledat, možda 10 min, ali živcira me isto ono što i valjda u svakom hrvatskom filmu - zvuk.

    Čak su mi i te beskonačne scene crne mačke s mačićima u konkretnom filmu ili strašila koje drhti na vjetru (to izmišljam) ili stonoge koja vijuga 3 minute filma (isto), stoput podnošljivije od onih rijetkih scena u kojima se nešto govori, al to onda ne čujem, odnosno k...ca ne razumijem.

    Hrvatske filmove bi trebalo titlovat. Radilo se to sa srpskima tako da ne bi bilo posebno revolucionarno. Čisto da budeš ziher da si dobro čuo..

    Uglavnom, malo pospan, a malo iznerviran lošim zvukom, odustao sam za večeras. Pa me zanima trebam li se uopće tome vraćat neki drugi put?

    Hm, tko bi to mogao gledat.. možda @Bosna86? @Kwedi?
  • Bosna86
    11.1k
    Ja ne gledam hrvatske filmove niti serije... Mozda zadnje nesto nase sto sam gledao su Bitange i Princeze, a i to je bilo prije 10 g
  • Nino Bule
    10.7k
    Borat novi izasao, dostupan vec za piratizirat.
  • Kwedi
    3.8k
    @Neki tip sa Zapada gledao sam ga davno, nakon što je izašao al znam da mi je bio dosadan.

    Kaj se tiče titlova, to govori o amaterima koji rade na filmu. Zadnji takav primjer je sa serijom Nestali; dikcija nula bodova i zvuk loše montiran, svi frfljaju i forsiraju nekakve regionalne naglaske pa je ispalo da od njih 4-5, tovare sam lakše skužio kaj govore dok za purgera ko da priča norveški.
  • Kwedi
    3.8k
    Kad sam već tu, preporuka za Državnog službenika - druga sezona već traje.

    Serija prati tajne agente BIA-e (srpska SOA) i implikacije oko terorizma, utjecaj Rusa i Amera, sranje na Kosovu, povratak džihadista...

    Dosta profi napravljeno, nije ko Ubice mog oca da je ko sapunica.
  • Blaz
    350
    odlicna serija
  • Majki2111
    2.5k
    Damin gambit na netflixu. Odličan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.