• Infinity
    15.2k
    Ja cu veceras konacno Osmog povjerenika :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    jasno.

    kad smo kod filma, yul brynner mi je generalno fantastičan glumac; uz 7 veličanstvenih, najbolje su mi uloge u deset zapovijedi, taras bulb i buccanersima. naravno, drag mi je u neretvi al čisto iz dimenzije da svjetska faca glumi u našem filmu
  • Neki tip
    19k
    Ja cu veceras konacno Osmog povjerenikaInfinity

    Javi dojmove, jer meni je to super film i knjiga. Mada ima dosta razlika (nije to samo po sebi problem).
  • Kwedi
    3.8k
    Meni bi bio super film da nije bespotrebno predug. Skoro dva i po sata koji su komotno mogli skratiti.
  • BlauDivision
    463
    Ako se nekome gledaju akcijski filmovi onda definitivno The Equalizer sa Denzelom Washingtonom ! Oba dijela idu u ono kategoriju gdje želiš da film traje još 2 sata
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni je thin red line prosjek film, a netko sam ko voli terenca malika, mozda sam previse ocekivao kad sam ga gledao.
  • Infinity
    15.2k
    Nije me se nesto dojmio Osmi povjerenik. Film mi je prosjecan, mozda malo iznad prosjeka. Mozda je upravo ta duzina presudila. Nije dosadan ni u jednom trenutku, al nije mi neki top.
  • Neki tip
    19k
    svakako nije remek djelo, ali od hrvatskih filmova obično očekivanja nisu velika, a ovaj ih ipak dosta nadmašuje.

    Drugačiji je i zanimljiv i nekako topao.
  • Infinity
    15.2k
    To bi se vec slozio
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Imam ja jedan "topli" a hrvatski.

    Svećenikova djeca :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    @Infinity

    Jako dobar 3 idiota. 8/10. Kemija između glumaca i odnosi među likovima vrhunska. Možda malo previše stiliziran i poučan za moj ukus. Al da, udarilo na emocije pri porodaju bebe malo. To i tražim od filma. Dobra pouka koju mogu uzet iz filma je sefinjtivno ne škodi malo spontanosti u životu imat.
  • Majki2111
    2.6k

    Jedan kratkometražni film. 10/10
  • Kwedi
    3.8k
    Od domaćih filmova dobar je i Goran, malo drugačije snimljen i baca na Fargo.
  • Infinity
    15.2k
    Sve rasprave 'domaci film', 'hrvatski film', pa da vas pitam jel itko gledao Srpski film? Ne preporucujem, samo me zanimaju dojmovi :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    nisam neka moralna vertikala, ali goni to. Baš je u nekim djelovima gnjusan i odvratan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.