• bezvangori
    174
    Ak je vec bio plan bacit baklju, ok, ali nek mi netko kaze zasto ne u prvom poluvremenu kad je Livi na jugu?Ali

    Pa da se zove Desni možda ne bi letjele baklje.
  • Infinity
    15.1k
    Vidim da za sve upise koristis istu temu. Imas na forumu temu s prijedlozima, tamo si recimo mogao dati prijedlog o instagramu. Imas temu modri sank gdje se onako prica o svemu, pa se moze postaviti i pitanje jel netko negdje putuje.

    Ovo je tema o jednoj utakmici. Naravno da se moze skrenuti s iste, jako cesto se dogodi, ali se ne moze dogadjati takav padobranski post, pogotovo ne mogu dva.

    Vidim da si novi, drago mi je da nas je sve vise i shvati ovo kao savjet, a ne kao kritiku. Imamo teme namijenjene za sve i svima je puno lakse pisati kad postujemo naslov iste, pogotovo kad se radi o takvim stvarima. Na temi modri sank bi sigurno prije dobio odgovor o putovanju. Svi se mi koristimo sa svim temama. To ako je negdje mrtva rasprava ne znaci da ljudi tu vise ne pisu i nece pisati nikad. Slobodno ostavis upis, odgovor ce vrlo vjerojatno stici ako je nekome to zanimljivo.

    Ako koristis komp, imas gore na vrhu 'forum', kliknes to i izbacit ce ti sve kategorije u kojima mozes naci sve teme. S lijeve strane imas 'all discussions' i ako kliknes na to izbacit ce ti sve teme koje nisi procitao. Bit ce boldane (podebljane). One koje procitas ce biti sive. Vrlo lako ces to skontati ako vec nisi.

    Ako koristis mob onda imas gore lijevo tri crtice, klikom na njih ces dobiti 'forum'. Gore desno imas tri tockice, klikom na njih ces dobiti 'all discussions'. Oznake procitanih i neprocitanih tema su iste kao i na kompjuteru.

    Toliko. Ako ti nesto nije jasno slobodno se obrati u inbox, meni ili nekom drugom od moderatora. To su ovi sto imaju na avataru gore lijevo plavi krug i unutra bijelo malo d.

    Nadam se da sam ti malo pomogao i olaksao koristenje. Pisao bih u inbox, al mozda danas naleti neki drugi novajlija, pa i on dodje do informacija s kojima mozda nije upoznat.
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Pardon, nastojat cu se drzat ubuduce max ovih smjernica, hvala!
  • Dudu
    2.6k
    Vice Karin lijepo oprao kolegu Blažićka i naravno Antolića i Mamića jr.

    "Ivica Blažičko, vječni intimus Dinamove uprave koji je za vrijeme susreta protiv Flore čitao poslanicu dinamovcima koja izgleda kao šalabahter napisan u jednom hercegovačkom svetištu.

    Teza da postoji podjela Dinamovih navijača unutar kojih postoje oni koji namjerno buše klub nije samo netočna. Ona je vrlo podla i skreće pozornost s pravih uzroka. Dinamova momčad na čelu s Nenadom Bjelicom imala je i na Sjeveru, ali i na drugim tribinama podršku kakvu nije imao nijedan trener još od Josipa Kužea. Dinamo je igrao dobro, imao je rezultate u Europi i ljudi su nakon dugo vremena počeli ići na Maksimir bez grča u želucu. Na Sjeveru su se vrtjele koreografije i šalijade, a Zapad i Istok su navijali skupa s Boysima i nosili ekipu naprijed. Stanje nije bilo idealno jer je duh braće Mamić i dalje snažno obavijao Maksimir, ali se puno lakše disalo.

    Podjela Dinamovih navijača, ako ona u pravom smislu te riječi uopće i postoji, stiže jedino iz usta i dijela onih koji o njoj najviše pričaju. Danas u Dinamu ponovno imamo rektalne preglede na ulazu na Maksimir, represije, shizofrene konferencije i novinske članke u kojima glavna vijest jučerašnje utakmice nisu ni rezultat ni posjeta, nego 100 tisuća eura koje je Dinamo zaradio zahvaljujući tome što je igrao Gvardiol. Glavna tema uoči utakmice nije bila Gavranovićeva forma ni analiza Feyenoorda, nego ročište na Osijeku na kojem se Dinamovom treneru sudi zbog optužbi za pljačku kluba.

    Takva atmosfera se nužno osjeti i na terenu. Igrači koji su u posljednje dvije godine ulazili u susrete kao gladni vukovi spremni da do zadnje sekunde sprovedu u plan svaku trenerovu ideju, danas nemaju impuls koji ih gura naprijed. On ne postoji s desetkovanih tribina, ali ni unutar svlačionice u kojoj glavnu riječ vodi čovjek kojeg mnogobrojni navijači ne žele vidjeti na toj poziciji. Samo dva sata ranije, na Rujevici smo vidjeli potpuni kontrast. Iako je Rijeka izgubila, navijači su gromoglasnom podrškom i pjesmom nakon utakmice zahvalili svojim igračima.

    Dinamo s 1271 čovjekom na tribini je klub skrojen po mjeri Mamića i Antolića i rezultat njihovog rada u posljednjih nekoliko mjeseci. Ako netko i dalje misli da se radi o orkestriranom napadu onih koji Dinamu ne žele dobro, neka još jednom poslušaju zaglušujuću buku praznih stolica na Maksimiru."
  • Bosna86
    11.5k
    Dinamov vjecni dan... Jedan korak naprijed, nazad dva.... Pokusavam shvatiti cijeli dan Mamica i ne vidim svrhu ovog sto radi... On je s ovim potezom financijski i rezultatski popusio, mora trpiti vrijedanje sebe i svoje obitelji, stvarno ne vidim svrhu i smisao. Mi smo trajno unisteni, ovo stanje u klubu nece 10 narednih generacija ispraviti... Tko normalan ce ovaj klub pratiti, ovo je mazohizam na kvadrat... Dolaziti ce ljudi ako rezultati u Europi budu dobri i sve to, ali identitet kluba je bojim se trajno unisten
  • Infinity
    15.1k
    I ja isto razmisljam cijeli dan. Mogli su ostaviti tog Bjelicu i sutra prodavati pricu kako su oni uspjesna uprava koja je dovela pravog trenera i igrace, da imamo klub koji je sve bolji u Europi, a pored svega i dalje imaju pricu o transferima, dobroj financijskoj situaciji i sve ostalo sto su bacali. Taj rezultat im je bio najveca rak rana, najveca rupa u tim njihovim pricama o uspjesnom klubu i na kraju sje*u taj rezultat, jos pricaju da to i nije neki uspjeh.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja imam osjećaj da oni vole više da im se spominje uža obitelj nego da ih se ne spominje nikako.
    Bjelica je bio glavna faca, a to nije moglo proći.
  • Bosna86
    11.5k
    ne znam jel to pravo objašnjenje, ali definitivno nisi daleko... Moć je jedino veće zlo od novca
  • SAS1987
    13.2k
    Pokusavam shvatiti cijeli dan Mamica i ne vidim svrhu ovog sto radiBosna86

    Ja mislim da je njima Bjelica bio super, donosio rezultate i sa time desetke milijuna eura te digao vrijednost igracima.

    Moja teorija je, da su mislili da bi Bjelica i/ili dinamov navijački puk (dobri rezultati i atmosfera su sve vise punili tribine) postali toliko jaki da ih ugroze na neki način. Pa je bilo jednostavnije maknuti trenera i staviti nekoga tko ce navijače baciti u depresiju. A tko zna, mozda bi Mamići čak i voljeli otici iz kluba i živjeti u miru ali znaju da bi neka nova, normalna uprava otkrila jos tko zna koliko afera u koje su upleteni mamici, prijatelji kluba i političari. Tko zna.
  • deda
    27.3k
    Meni se čini da je njima skliskija situacija nego što se nama čini. Samo mi ne uspijevamo naći pravi penicilin.
  • Bosna86
    11.5k
    Ove g su zaradili preko 60 mil, a na kraju godine će biti u plusu 2 milje kuna i kukati će kako Dinamo ne može sam ništa
  • Bosna86
    11.5k
    Juce smo se Marcio i ja sprdali da bi nama Pripuz bio jackpot poslije ovih... Prva osoba koja se pojavi i skreše proračun na normalnu razinu će se obogatiti na pošten i legalan način.... Ja da imam te pare iste bi sekunde kupio Dinamo
  • Papastrumf
    9.3k
    Ja bih odmah pristao na Kneziju i ne sprdam se.
    Sve je bolje od ovog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.