• The Undertaker
    3.9k
    Nego me baš zanima, jesi ikad opsovao mater nekom igraču ili reagirao kad si to čuo?Zambatine škude

    Nisam opsovao majku, ali sam ga nazavao idiotom, neznalicom, kretenom itd... Da li mislim da je to u redu? Mislim da nije. Da li bi to hladne glave ponovio, opravdavao i sl.? Ne bih. Da li je to krivo? Jest. Da li bih htio da se moj sin tako ponaša? Ne bih. Da li bih ga razumio? Ovisno o trenutku, ali generalno da. Da li bih ga opravdavao? Ne bih.
  • Zambatine škude
    2k
    Nisam opsovao majku, ali sam ga nazavao idiotom, neznalicom, kretenom itd... Da li mislim da je to u redu? Mislim da nije. Da li bi to hladne glave ponovio, opravdavao i sl.? Ne bih. Da li je to krivo? Jest. Da li bih htio da se moj sin tako ponaša? Ne bih. Da li bih ga razumio? Ovisno o trenutku, ali generalno da. Da li bih ga opravdavao? Ne bih.The Undertaker

    Truć bla bla buć. Ukratko, radiš istu stvar. U tome je poanta s moje strane. Sve je stvar rezolucije.

    Gandijevske metode i bečki obrasci ponašanja su legitiman stav i hvalevrijedni koncepti, ali neke velike koristi od njih obično nema.

    Da čujem da netko jebe mater Plenkoviću na ulici, ne bih rekao da taj čovjek prelazi neku granicu jer živim tu i imam otprilike ideju zašto mu je do tog došlo.
  • The Undertaker
    3.9k
    O tome gdje postaviti granicu i pričamo cijelo vrijeme.
  • Stihl
    3k
    Ugl.zaključak je taj da debose treba vrijeđat i svi se s tim slažemo. Jel se nekad pretjera? A pretjera se, ekipa se malo zaigra sa pjesmicama i dobro, nema tu nekakvog opravdavanja. Kao kaj sam već prije rekao to je plod frustracije i mržnje koja se stvorila tokom svih ovih godina. Ubiti @The Undertraker -a razumijem kaj hoće reć, želi reć da se sa takvim primitivnim ponašanjem spuštamo na razinu seljačina kao što su ovi protiv kojih se borimo i da prema van dajemo o sebi sliku da nismo ništa bolji od tih govana. Ali...mama nemoj plakati, ne mogu si pomoći...
  • Majki2111
    2.6k
    Dajte ovom čovjeku nagradu za korsnika tjedna. Zadnjih 20ak poruka me baš nasmijalo. Toliko kratkih, s oštrih upisa dugo nisam vidio. Svaka čast :grin: :fire:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zašto si ih nazvao debosima. Neka granica ipak treba postojati.
  • Crusades1986
    9.5k
    Glavni argument koji su koristili "nemiljenici" Bjelice i Bjeličinog rezultata je da je Dinamo igrao u skupini sa nikad slabijim Anderlechtom, Fener i nije baš što je nekad bio, a Spartak iz Trnave bi i zoki pobijedio.
    Kakav je onda bio ovaj jučerašnji Feyenoord? Nikad jači?
  • Stihl
    3k

    Zašto si ih nazvao debosima. Neka granica ipak treba postojati.
    Gdje? Na Drini? Bila je nekad.. :lol:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Totalno random pitanje jel neko vcrs putuje u pravcu sbk????? Nek javi u inbox!!!
  • Markelo
    2.5k
    Sad je "bod ko kuca" i ne spominje se da se trebalo odma uzet sva tri boda i to doma protiv loseg Feyenoorda. Zoki isto zadovoljan, smijulji se na presici zadovoljan tim jednim bodom.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jbt vise i psovke i vridanje. Nebi da igramo katolicku ligu malonogometnu vikendom pa ne smijes opsovat na utakmici. Dobijes 2min na klupi i zuti karton.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Potpuno se slazem sa ovim komentarom, istina!
  • znajdatevolimja
    155
    Može li netko tko je jučer gledao tekmu na TV-u napisat šta je točno prasićko rekao za nas na sjeveru?
  • Crusades1986
    9.5k
    Imaš na temi dinamo zagreb o svemu. Kwedi ti je stavio današnje sportske i link izjave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.