• Mali dioničar
    13.9k
    Na današnji dan
    1874. Hrvatski sabor izglasao je Zakon o nastavi tjelovježbe čime je u sve škole, osim gimnazija, uvedena nastava tjelesnog odgoja
    deda

    ...koja je održavana sve do 2020. kad su Anemija, Pendrek i Strašilo odlučili da je za djecu bolje da sjede u klupama s maskama na licu i ne miču se s mjesta.
  • Infinity
    15.1k
    Ne znam kakvo je stanje u Hrvatskoj, ali Telefunken u BiH ima jako slabu servisnu mrezu i ja ih zato izbjegavam. Beko, Gorenje i Indesit su mi po tom pitanju najjaci tu kod mene u gradu i to su jedine tri marke koje uzimam. Doduse, TV imam VOX, al nikad u zivotu nisam imao problema s TV-om, i ovaj sad imam duze od pet godina, prije toga je guzonja Samsung bio 7-8 i izbacen je jos uvijek ispravan. Imam neki osjecaj da mi TV nikad nece crknuti, pa na njih ne obracam paznju toliko. Zato ovo ostalo, susilica, perilica, hladnjak, bojler, baksuz sam najveci i samo uzimam ono za sto mi je servis pri ruci.

    Za Sharp sam skuzio da ga ima tamo gdje ima Telefunkena. Moguce da su pod istim vlasnikom. Njihov TV sam upamtio kao klinac. Ostao u staroj kuci, moguce da jos radi, radio je dok tamo nisam prebacio ovaj Samsung prije nekih pet godina. Taj Samsung nakon nekih 13 godina i dalje radi kad dodjem na vikend i upalim ga.
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno. U pojedinačnom slučaju se sve svodi na to imaš li ili nemaš sreće. Možeš kupiti najpouzdaniji auto na svijetu, ali će se baš tvoj kvariti, a možeš uzeti neki koji baš ne slovi kao pouzdan pa nećeš imati nikakvih problema.

    Željeli smo samo reći da današnji Telefunken, Grundig i Sharp nisu uopće one iste marke kojih se sjećaš kao klinac...no to naravno ne mora značiti da će se kvariti.
  • Mali Zeus
    9k
    ...koja je održavana sve do 2020. kad su Anemija, Pendrek i Strašilo odlučili da je za djecu bolje da sjede u klupama s maskama na licu i ne miču se s mjesta.Mali dioničar

    Tako je, djeca minglaju pred školom, za vrijeme velikog odmora, klubovi i bircevi puni, ali ne može se u dvorane pa onda bezglavo vise na igralištima ako i to ili trče oko škole.
  • Baneki
    703
    Da, to s dvoranama nema smisla, dosta klubova malih sportova ovisi o školskim dvoranama (badminton, odbojka, rukomet,...) i sad su nigdje. Nogomet je OK, dok mi klinci nisu počeli igrati nisam ni znao koliko je kvalitetnih terena po Zagrebu i okolici.
  • Mali Zeus
    9k
    Ma sramota, cijelo ljeto su se premišljali oko klubova, svadbi, čobanijada, a kad je krenulo sranje prvo po učenicima i djeci.
  • Neki tip
    18.8k
    Umrla je "Berta" iz 2 i pol muškarca, a ovo je isječak iz teksta na Indexu:

    acu4vbv0ipgudtft.jpg

    :chin: :lol: kakav li je trust mozgova ovo sastavljao..
  • Mali Zeus
    9k
    Ima li tko kakve stare tekme na VHS-u ili na digitalnom obliku a nije namjeravao to staviti na tipa youtube nego eto tekme samo stoje negdje? :)
  • Neki tip
    18.8k
    Možda nije idealna tema, ali sadržaj je svejedno savršen:



    Vojnici na obuci kod Petrinje (marširajući kroz selo Hrastovica..) - strpiti se do 0:18, nakon kratkog skandiranja Blago Zadro
  • Neki tip
    18.8k
    Imam dojam da Forum brzo zamre nakon 16 ili 17h..

    Kad me ljudi malo prestanu hejtat zbog anketa, mislim cu nabacit jednu o aktivnosti na Zoni.. tipa "pa dobro, pišete li vi ikad izvan radnog vremena?" :brow: :razz:
  • xavier
    11.1k


    :snicker:

    Iako se kasnije navečer opet zahukta. Zapravo je zatišje redovito od 16 do 19-20.
  • Neki tip
    18.8k
    Zapravo je zatišje redovito od 16 do 19-20.xavier

    Što je i normalno zapravo.. odmor, klinci, žene, hrana..
  • Dino
    2.2k

    Mozda da stavis pitanje u anketu: “Radite li u drzavnoj firmi?” posto ljudi nemaju vremena tek nakon 16h.
  • Neki tip
    18.8k
    Mozda da stavis pitanje u anketu: “Radite li u drzavnoj firmi?”Dino

    To svakako ide u onaj demografski dio. :)

    Mada, taj podatak već imamo:

    isq3ki41ctu62ui2.jpg

    Manje od 15% forumaša je u državnim sluzbama ili firmama ili pak javnim službama (razlika).

    Ali zato 50% forumaša čine studenti, učenici, ali i privatni poduzetnici, u manjoj mjeri i nezaposleni.

    Ukratko, kategorije forumaša koji, u prosjeku, nešto lakše kroje svoje slobodno vrijeme.

    Osobno mislim da je ključno da je posao obavljen.. sada kada mnogi radimo od kuće pogotovo. Uvijek, naravno, ali sada mi je radno vrijeme manje bitno.
    Nikome iz svog tima ne zamjeram ako nije za laptopom 8-16. Kad su doma, moraju nešto pojesti, otići u dućan, pomaziti klinca, što god. Bitno da se rokovi poštuju.. i sam tako funkcioniram u radu od kuće. Zbog privatnih okolnosti npr. ne mogu biti na raspolaganju svake minute klasičnog radnog vremena, ali za laptop ću sjesti i večeras, odraditi i pozavršavati što tijekom dana nisam.

    Mislim da su zadnjih 7 mjeseci mnogi u toj situaciji..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.