• Infinity
    15.2k
    Tu od mene je jutros otisao citav bus, za francuze je isto vec sve popunjeno, tako da ja mislim da ce protiv Francuske biti rasprodano.
  • Neki tip
    19k
    ako je tako, zašto u nedjelju, na neradni dan, u 18h, neće biti ni tih 6 tisuća ljudi?

    Svi se referiraju na svjetske prvake, ali i danas igra Hrvatska, svjetski doprvaci.

    I osobno jako volim ići na tekme reprezentacije, i pokisnuo sam ne jednom, sin kojeg bih rastužio da odem bez njega je jedini razlog zakaj danas ne idem. Ali info vele da danas neće biti više od 2000, nažalost.
  • Crusades1986
    9.5k
    Klasično biranje protivnika ko i na Dinamu. Švedska ne valja, a na Francusku će se doć bez obzira na vrijeme.

    Edit: na vrijeme sam mislio na termin, ne na vremenske (ne)prilike.
    Kao i na Dinamu, srijeda 19h protiv Citya pun stadion, vikend 2000 ljudi i onda bude isto srijeda ko i protiv Citya al na Rijeku dođe 4000 ljudi.

    Tak je i ovo.
  • Kwedi
    3.8k
    pa kombinacija komfora, kiše i protivnika bez zlatana - jasno da bi moglo biti eventualno manje.

    al velim, ima ljudi koji idu na reprezentaciju makar padale sekire.

    moja prognoza da bude na pola, ni 6 ni 2 - 4 soma dakle.
  • Rocky1986
    244
    Zamislite organizirano torcida bbb i armada zajedno podrzavaju na tekmama repku... kakvo bi to navijanje bilo
  • Neki tip
    19k
    pa kombinacija komfora, kiše i protivnika bez zlatana - jasno da bi moglo biti eventualno manje.

    al velim, ima ljudi koji idu na reprezentaciju makar padale sekire.
    Kwedi

    Onda se slažemo. Naravno da ima, ali velim, takvi ne mogu napuniti stadion. A niti ovih 6000 mjesta danas.
  • Crusades1986
    9.5k
    A da je danas Francuska umjesto Švedske? Jel bi onda smetalo vrijeme, komfor i uvjeti?
  • Neki tip
    19k
    mnogima ne bi, to i kažem..
  • Kwedi
    3.8k
    bila je Francuska ko prvak svijeta prije dvadeset godina u Maksimiru sa fantastičnom momčadi po savršenom vremenu pa ju je malo ljudi odgledalo. Nekako im nije suđeno igrati pred punim tribinama kod nas
  • Nolifer
    6.5k
    KRAMARIĆ: NE MOGU, BOLI ME, IAKO NISAM SIGURAN ŠTO!; NOVA PROMJENA U PRVIH 11: ULAZI IGRAČ RIZESPORA!?

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/reprezentacija/kramaric-ne-mogu-boli-me-iako-nisam-siguran-sto-nova-promjena-u-prvih-11-ulazi-igrac-rizespora-15024484

    Krama, boli tebe k... očito za repku, čim su ovi naslovi... i onda bu se magično oporavio do iduće tekme za Hoffenheim...
  • Neki tip
    19k
    čisto sumjam da je tako.. čak i ako je najveći egoist na svijetu, već zbog toga bi sigurno volio biti prepoznat i dokazan i u repki.

    Nećeš valjda igrača suditi po novinskim naslovima..

    A što se Melnjaka tiče, nije se puno pisalo, ali odlično je odigrao protiv Švicarske. Naravno, ja bih volio vidjeti Bradarića na toj poziciji.
  • deda
    27.5k
    Mi pričamo hoće li se prodat 6.000 karata ili neće :monkey:
    Kao da smo Estonija
  • Crusades1986
    9.5k
    Melnjak mi je bio dobar i protiv Francuske isto. :up: Mislim da je samo kod 1.gola, onaj nakon auta, ispala cijela lijeva strana obrane uključujući i njega. Al ostatak utakmice je bio jako dobar, ne libi se ić prema naprijed.
  • Nolifer
    6.5k


    čisto sumjam da je tako.. čak i ako je najveći egoist na svijetu, već zbog toga bi sigurno volio biti prepoznat i dokazan i u repki.

    Nećeš valjda igrača suditi po novinskim naslovima..

    naravno da ne, al počeo se izmotavat... ovo ono, nemogu i te spike, al za klub svoj će golove zabijati radi para koje dobiva...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.