• cron1ck
    1.5k
    e moj prasicko, lijepo je on nabrojao sve probleme, ali nikako da kaze tko je kriv za sve to
  • marcio amoroso
    32.1k
    Gledam stream bez komentatora...namodi grebza

    Bolje ti je, vjeruj mi.
  • xavier
    11.1k
    Što kaže @Papastrumf, ovo je pripremljeni pamflet koji je pročitao. Nije ovo slučajno i iz glave...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako hoćeš ukratko - šta god Dinamo napravi kao nije dobro i kritizira se, hr nogomet pao u treći rang europskog nogometa, hvale se klubovi koji nemaju ni trećinu nastupa u europi ko dinamo, kada budu nam Flore glavni konkurentni svjesni budemo koji je glavni problem HNL-a a fenomenalni transfer Gvardiola je djelo jednog velemajstora...
  • Mali dioničar
    14k
    Eh, da nam je Zoki barem bio protiv Sahtara.

    On zna sačuvati prednost u europskoj utakmici nakon što Ademi zabije za 3:1.
  • Smotanihaker
    592
    Nadam se da je ostavio pertle vani, da ga netko moze izvuci iz Mamiceve guzice.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Imam rezultat 3:1 i Ademija na predictoru, jedina dobra vijest večeras, osim prolaza naravno. Igra je bila teška katastrofa.
  • Beli
    149
    Jel to Blazicko citao text s papira kad je izgovarao?! Sigurno mu je netko iz kluba dao da procita. Previse pateticno
  • Dino
    2.2k
    Imam rezultat 3:1 i Ademija na predictoru, jedina dobra vijest večeras, osim prolaza naravno.marcio amoroso

    I ja se veselim ovim bodovima hehe
  • xavier
    11.1k


    Stavio sam 2:0 i Gojaka jer sam računao da se on obično ukaže na takvim utakmicama...naravno da je ušao tek 20 minuta prije kraja :rofl:
  • De Oliveira
    904
    Samo u ovako posrnulom i trulom sustavu je moguce na televiziji pred milijun gledatelja hvaliti osudjenog bjegunca pred zakonom i proci nekaznjeno. Odvratno.
  • Bosna86
    11.6k
    Ista misao mi je prošla kroz glavu... Jesmo li stvarno kao društvo došli do te razine da je ovaj pamflet nešto normalno
  • Morales7
    184
    Uefa dozvolila povratak gledatelja. Tako da vjerojatno možemo na tekme
  • Gelipter
    3.4k
    Vrhunac patetike prasička koji si uzima za pravo davati osobne osvrte na stanje u hrvatskom nogometu ističući kako je Velemajstor (Mamić) jedina svijetla točka u mračnim bespućima hrvatske nogometne stvarnosti. Sam si je debil zaboravio napisati zareze pa kad je čitao je povremeno ostajao bez daha onakav ugojen. :rage: :vomit: :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.