• Infinity
    15.2k
    Jos kad uzmemo u obzir da su oni cak Democratic People's kad te vec asocira na njih :grin:
  • LovroZG
    1.3k
    Pa demokrati su oni, ipak održavaju izbore. S jednim kandidatom za kojeg smiješ glasat, al barem ih održavaju. :cool:
  • BluePhone67
    3.3k
    y6frbspbo07kdqvd.jpg
    Zagrebacki malisani..

    Jedna iz obiteljskog albuma, priredba povodom dolaska Dinamovih igraca u osnovnu skolu Mate Lovrak u Dubravi.

    Cca 1981-82 god
  • Mali dioničar
    14.2k
    Koji kiks da ne naprave sve ove artikle koje nose klinci sa fotke. Ove bijelo plave majice su bile zakon, ali se čini da je bijela boja zabranjena u klubu.
  • BluePhone67
    3.3k
    Kada god vidim kup pehar Marsala Tita nikako se ne mogu nacuditi da je napisan iskljucivo samo na cirilici pa cak i u bivsoj Smrdoslaviji, barem ja nisam naletio niti na jednu sliku sa latinicom, pritom ne mislim na upise osvajaca dolje vec na gornji dio urezanog naziva samog pehara.
  • Infinity
    15.2k
    Nema na latinici, upis je na cirilici na tom trofeju kao i na onim malim.

    Jeste li znali da prvak Srbije i danas dobija isti pehar kao prvak Jugoslavije prije rata? Mozda bi i ovaj Titov trofej ostao, al tovari su ih lisili te mogucnosti.
  • BluePhone67
    3.3k
    Jeste li znali da prvak Srbije i danas dobija isti pehar kao prvak Jugoslavije prije rata?Infinity

    Nisam znao za ovo :zip:

    Kada smo vec kod jeste li znali, prvi igrac koji je podigao pehar Marsala Tita je nas dugogodisnji igrac Gradjanskog Miroslav Brozovic za prijatelje Meho sa Gradjanskim osvojio 3 titule prvaka i na kratko nazalost se zadrzao u Dinamu nakon osnivanja. Jeste da je prvi pehar podigao sa Partizanom jer je on jedan od one plejade igraca sto su "morali" otici kao Bruno Belin, Cajkovoski, Bobek itd. Zanimljivo jos u njemu da je bio kapetan 3 kluba gdje je nastupao u Gradjanskom, Partizanu i Sarajevu i jedan od rijetkih koji je igrao cak za 4 drzava NDH, FNRJ i BiH, a igrao je i za reprezentaciju Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca.

    7g8jybdrt8v25a8r.png
  • BluePhone67
    3.3k
    Covjek uci dok je ziv i opet umre glup !!

    Naletio na tekst koji me mucio vec duze vrijeme za jednu obveznicu iz kolekcije, napokon rijesio problematiku.. Dinamovi navijaci su posudjivali novac klubu za sanaciju stadiona uz minimalnu kamatu na 5 godina. Dobro rijesenje koje se moze primjeniti i danas.

    4scuf41q6nbi5yco.png

    z3xosxr23t6cm70e.jpg
  • 000
    941
    Daj malo pojasni, ne mogu dovoljno povecati tekst da bude citljiv.
  • xavier
    11.1k
    @BluePhone67 pa nije financiranje problem. Cijeli financijski sustav je prelikvidan i Dinamo super jeftini kredit može naći gdje god želi. Stvar je samo želi li to ili ne, a mislim da je odgovor jasan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.