• Hrc-Vg
    804
    “Žena”
  • NORTE
    17.2k
    Pošto baš i ne gledam utakmice rivala, a još manje pratim igru njihovih stopera, danas sam tek otkrio da je Prpić lijevonogi stoper (a oni su dosta traženi), rođen u Zagrebu, igrao za mlađe kategorije Zagreba i Lokomotive.

    S obzirom da je vrlo mlad i odigrao je dosta prvoligaških tekmi (u borbi za titulu/fritulu) onda je svakako zanimljiv klubovima.
  • Paggini
    57.2k
    rođen u Zagrebu, igrao za mlađe kategorije Zagreba i Lokomotive.NORTE

    Da, mislio sam da je ovo opće znanje dok nisam vidio da 99 posto tovara misli da je proizvod njihove akademije
  • Ludovic IX
    9.1k
    možemo reći, još jedan propust stare garde iz akademije da ga nisu prepoznali a bio pred nosom
  • Neron53
    1.8k

    Malo je drugacija prica.
    Malog je Dinamo zvao ali je obitelj odbila obavezu sklapanja "gradjanskog" ugovora s lopovom
  • Ludovic IX
    9.1k
    pa kad jeto bilo - mamić je pobjego 2017-e a ovaj je tad imao 10 godina
  • NORTE
    17.2k
    Oće pod račun za Prpića Portu morati vratiti i transparent koji su im ukrali iz muzeja? :rofl:barbax

    Dva koja su bila tamo su im ukrali iz klupskog muzeja i zapalili ih.

    Predsjednik Porta izgleda ne mari više za to i daje 5 milijuna eura Hajdugu iako znaju da su u financijskoj gabuli.

    Kupnjom itekako pomaže Hajdugu i na neki način time se i "osvećuje" dinamu za slučaj Varela.
  • Neron53
    1.8k

    I? Do kada je drmao lopov klubom?
    Ne shvacaj doslovno "gradjanski" ugovor. Malo sam parafrazirao cinjenicu da je trebao potpisati sa "agencijom" a to je obitelj odjebala.
  • Ludovic IX
    9.1k
    ali više nije bilo građanskih ugovora kad je upravo zbog njih i optužen..

    niko od klinaca koi su došli poslije 2017-e nije imao više ugovor sa vragom. možda sa njegovim frendovima ali ne direktno sa njime ili njegovim sinom
  • Niko1986
    2.2k
    Taman negdje 2017. je Prpić otišao tako da nije nemoguće.
  • Neron53
    1.8k
    Nitko u Dinamo od 17.nije dosao u Mamicevim kombinacijama? Nitko poslije 17.nije bio u agencijama Marija i Nickya i ekipe?
  • Sajla
    10.4k
    Predsjednik Porta izgleda ne mari više za to i daje 5 milijuna eura Hajdugu iako znaju da su u financijskoj gabuli.NORTE

    prijedlog novinarima: "Porto se osvećuje: Andre Villas-Boas spreman preplatiti Prpića! Nakon što je portugalski dragulj Cardoso Varela u kotroverznom transferu Porto zamijenio Dinamom, predsjednik Porta odlučio je financijski pomoći najvećeg rivala zagrebačkih plavih. Osim eura, u Split stižu i vodootporni bluetooth zvučnici, te štitnici za zube!"
  • Neron53
    1.8k

    Prije ce objaviti da je Torcida pokusala minirati transfer zbog prelaska kod mrskog neprijatelja njihove brace :)
  • Jurki
    18.3k
    Kupnjom itekako pomaže Hajdugu i na neki način time se i "osvećuje" dinamu za slučaj VarelaNORTE

    Jbg samo Villas-Boas ne zna da je to slaba pomoc nakon kaj se namire manageri, igrac i ostala svatska svita.
    Vec su te pare davno pojeđene i popijene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.