• Guinness
    1.9k
    Upravo listam po instagramu i vidim prodaju se Dinamovi dresovi za 400 kuna.. jel ima netko iskustva sa ovima i kakvi su ti dresovi uopce, kakva je kvaliteta? :grin:Rama86

    Kineske kopije, nabavna cijena 80kn.
    Ako hoćeš kopiju potraži po netu i naći ćeš za tu cijenu. Ako daješ već toliku lovu daj još 150 i kupi iz shopa.
  • NORTE
    8.9k
    Ajde molim vas izbrišite sve reklame za KOPIJE DINAMOVOG DRESA (PO 400 KN). Ovo je sramota za forum o Dinamu!
  • deda
    27.3k
    Gle već mnogi prigovaraju zbog kojekakvih zabrana, pa nećemo sad vući crtu na svakih pola metra. Ali prihvaćam sugestiju da se izbjegavaju stavljat ovdje stvari s buvljaka i placa.
  • nkdz
    829
    Osobno mi neki original artikl iz dinamovog shopa ili suvenirnice ima puno vecu "vrijednost" nego neki artikl s placa pogotovo jer znam da kupnjom originala pomažem klub ili grupu.
    Ukoliko si nemrem priustiti dres za 550kn onda nema sanse da bi si kupio neki fejk zamjenski, radije bi onda uzeo šal ili nešto povoljnije kaj ulazi u buđet ali bi meni imalo puno vecu vrijednost nego kopija dresa.

    Kuzim ak neko ima klince i nema love na bacanje pa mu kupi kopiju tak da to ne osuđujem u tolikoj mjeri ali uvijek bi probao ici na original i autenticno
  • Rama86
    36

    Izbrisite post onda, nije uopce bila namjera da nekog reklamiram.. zaboli me za njihove kopije
    Nit budem kupio njihovu kopiju nit ista samo me eto zanimalo o cemu se radi.


    Naravno, tu si potpuno u pravu :up:
  • Guinness
    1.9k
    Prvi put vidim ovaj dres... Pretpostavljam da je iz '97? Ima li netko još koju fotku?
    Attachment
    lotto dres (57K)
  • Kwedi
    3.8k
    to je nekakva trening majica. al je fantastična
  • Guinness
    1.9k
    to je nekakva trening majica. al je fantastičnaKwedi

    Sad sam našao. Slika je sa newcastle - Dinamo , majica za zagrijavanje CdC3kZ7.png

    Na prvu sam mislio da je neki dres jednokratno korišten kao što je bio slučaj repke 1994. Hrvatska - argentina
  • xavier
    11.1k
    Na prvu sam mislio da je neki dres jednokratno korištenGuinness

    Nije u to vrijeme bilo takvih stvari. Imao si prvi dres i drugi (gostujući) i to je to. U Dinamovom slučaju prvi plavi i drugi bijeli. Do trenutka kad je bijeli Umbro postao srebrno sivi pa kasnije narančast pod Diadorom.
  • Guinness
    1.9k
    Nije u to vrijeme bilo takvih stvari. Imao si prvi dres i drugi (gostujući) i to je to. U Dinamovom slučaju prvi plavi i drugi bijeli. Do trenutka kad je bijeli Umbro postao srebrno sivi pa kasnije narančast pod Diadorom.xavier

    Ma baš zato što je u to vrijeme bilo svega mislio sam da su na nekoj tekmi ili u par tekmi koristili to kao dugački dres jer nisam skužio na prvu da je trening majica.
  • Guinness
    1.9k
    Ima li tko koju sliku Dinamovih fotex dresova iz 1995?
    Sa kocastim grbom još po mogućnosti.
  • NORTE
    8.9k
    Pretpostavljam da je iz '97?Guinness

    Adidas ima ovakve kragne odnedavno.
  • Boogieman
    307
    Trenutno ima u oba shopa novih, crnih golmanskih dresova, pa koga zanima neka navrati, jer se oni prvi rasprodaju.

    i1qyhzj9ye2x2hm3.jpg
    cszx7qhaf4o4e2s5.jpg
  • Nolifer
    6.4k
    Isprika na duplom postu, slobodno obrisite
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.