• reziser
    6.2k
    orsic me zajebo u predictoru, da je zabio opet bi dobio jokera :P

    da se malo ukljucim u raspravu iako to ne volim...

    penal? pitanje, da li bi taj faul svirao na centru? Bi. onda je i penal.
    faul na ademiu ocigledan i ponisten pogodak

    moje misljenje, i naravno svako ima pravo na svoje.

    utakmica zaboravljena, 3 boda, idemo dalje
  • Crusades1986
    9.5k
    Za mene cisti penal.
  • Gelipter
    3.4k
    Nažalost to je donekle i očekivano uzmemo li u obzir cijeli kontekst, ali slažem se da su se stvari promijenile i vrijeme je da ipak prestanemo naricati protiv sudačkih odluka kad za to fakat nema potrebe. Isto tak u redu je da pogotovo tu na forumu svatko ima pravo na svoje viđenje, pa i ispucavanje frustracija u ovo "teško vrijeme" barem ovdje.
  • reziser
    6.2k
    i opet cu reci, nogomet bez gledatelja (i ne samo nogomet) mi je negledljivo..... to jednostavno nije TO
  • marcio amoroso
    31.8k

    Naravno da je u redu imati svoje mišljenje, zato i imamo forum. Ja prvi respektiram svačije mišljenje, problem je u onome što sam napisao, svaka odluka dosuđena u našu korist se više preispituje od naših navijača nego od protivničkih.
  • Gelipter
    3.4k
    Čekam da Lepi Zoka kaže da su mu falili navijači. :joke:
  • Gelipter
    3.4k
    Rekao sam da se slažem u tome. Gledamo li prošlu sezonu tovari su dobili penala za sljedećih deset godina i eto skoro da je to prošlo ispod radara jer jbg nismo mi dobili penale.
  • reziser
    6.2k
    Čekam da Lepi Zoka kaže da su mu falili navijači.Gelipter

    bilo je sparno za napadače :rofl:
  • reziser
    6.2k
    Gledamo li prošlu sezonu tovari su dobili penala za sljedećih deset godinaGelipter

    netko je tu lijepo napisao: toVAR :brow:
  • r1oma
    1.5k
    Ako nista bar se Petko vratio :wink:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Po meni pozitivna stvar je opet dobra forma theophilla frajer je svaki duel dobio i sve odnio, klasa iznad svih
    Sljedeca pozitivna stvar je burton, decko mi se stvarno cini dobar, kad nejde okrene se, pogleda lijevo desno, vidi se da je inteligentan i dobar pas
    Danicic mie isto bil okej, za lea cist oke zamjena za hnl, puno bolji i manje placen od onog moubandjea
    Isto je pozitivno povratak petka i ovak bez utakmica i van forme 3 klase iznad kulea
  • vjeko1701
    5.9k
    Čekaj, pa ja sam mislio da odlaskom Bjelice i dolaskom mini buraza da krećemo sa 10;0 pobjedama svako kolo. Ipak je Bjelica znatno lošiji trener.
  • Eduardo
    17.1k
    Šta nije Kadzior ozlijedjen još uvijek?
  • Mali dioničar
    13.9k
    Je, oporavlja mu se nos.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Evo! Od dvojbenog penala i neregularnog gola Istre se došlo do izmišljenog penala i izmišljenog faula kod gola
    Istre. Istra je teško pokradena.
    Tako se stvara mitomanija o guranju Dinama kojoj mi dosta pridonosimo svojim pravedništvom.
    Za dvije godine će se ta tekma uredno spominjati kao jedna od onih koje smo dobili sudačkom krađom a kao dokazi će se pokazivati postovi naših navijača.
    Nitko neće spomenuti dva žuta kastratiu i ništa drugo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.