• mniokl
    254
    Ja ne vidim faul kod gola istre
  • Infinity
    15.1k
    Ja sam zadovoljan. Gledam malo sire od 90 minuta. Tri boda su tu, mucenje smo prosli i zivot ide dalje. S druge strane u Cluju su vidjeli los Dinamo, pa ce mozda uci uz malo podcjenjivanja.
  • Ero
    927
    Tri boda se pišu, nitko se neće sjećat igre za 10 dana.

    Pohvala ortacima Stefanu i Damjanu na vrlo dobrom meču. Zoki me je razočarao nije uveo druga Komnena, nadam se da će bit prilike i za njegove sjajne partije
  • Morales7
    184
    a je čisto povlačenje dresa, vidi se na snimci
  • Papastrumf
    9.3k

    Cisto povlacenje.
    Meni je penal nategnut. Mislim, nije da ne moze to sudit, al cisto sumnjam da bi ga sudio Istri.
  • deda
    27.3k
    Ma bio je, vidi se na početku da ga povlači. Inače tekma, rutinski, kako Lepi zna :wink:
  • mniokl
    254
    Gledao sam na dosta losem live sreamu pa nisam vidio sasvim dobro to kod gola istre,ali cijeli kriterij sudjenja poslje crvenog je bilo blago navlacenje za nas.Penal i moze i ne mora sudit,nama ga je istri vjerojatno nebi.
  • xavier
    11.1k
    Ovo što sam vidio na mobitelu, nisam gledao na tv-u, ja osobno ne bih sudio kao jedanaesterac.
  • mniokl
    254
    Sto se tekme tice theophile dobar,petko nije jos u formi ali i takav uvjerljivo najbolja spica,ostali jako losi na trenutke negledljivi.Leovac je avion za ovog srbina
  • Kwedi
    3.8k
    Penal nije bio, Istri poništilo gol. Neovisno o tome, igrali su ko zadnji šupci protiv ekipe koja sklepana prek kurca bez trenera.
    Čestitke treneru i igračima.
  • Papastrumf
    9.3k
    Ja isto ono ne bi svirao i vjerujem da ovaj ne bi svirao isto to Istri.
    Gol je zasluzeno ponisten, ocigledno povlacenje za dres Ademija.
  • Dinamosvetinja
    38
    Kadzior koji je prošle sezone sigurno uz Livakovica i Orsica najbolji igrac sjedi na klupi...ovo je sramotno prema nekome ko daje sve od sebe i koji je zasluzio igrati prvu postavu.Pretpostavljam da Mamic ovo radi jer vidi dobru zaradu od Kastratia.Jebe se njemu za rezultat.
  • Carrasco
    4k
    Kakve su to floksule " sumnjam da bi istri bio sviran "... ja sumnjam da bi istri dao onakva dva zuta ...
  • deda
    27.3k
    Daj ne serite, sve sudačke odluke su bile ispravne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.