• Dino
    2.2k
    Tada bi ovaj procesor pokrenuo mikroelektrični mehanički sustav koji bi prenosio mikrohranjive tvari kroz kožne pore ili se izravno pumpao u krvne kapilare — iz članka dolje

    Kaj mislis da je ovo izvedivo? S igracima, na terenu, bas i ne znam.
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znam, ali da sam šef kluba nekog, sigurno bi probao nešto izvest ako mi može donjet rezultatsku razliku.
  • Mali dioničar
    14.2k
    šef kluba nekogMajki-Papi2111

    Da, recimo da si šef narodnjačkog kluba pa im to stavljaš na kožu na ulazu u klub da ekipa bolje pleše.
  • Bosna86
    11.6k
    yz1qfp17orrae851.jpeg

    Aaaaaaaaaaaa
  • Neki tip
    19.3k
    Igrao sa sinom FIFA20, Dinamo u LP.

    Ajme kakav nam je stadion.. :lol: Najgore je što je i taj stadion bolji od stvarnog. :monkey:

    Od drugih zanimljivosti izdvajam semafor iz 90ih, pola publike su nam crnci, a na istočnoj tribini je postavljen transp "1945". :lol: :lol:
    Izgleda da naši crni fifa20 navijači ne drže puno do Građanskog. :brow:
  • Dino
    2.2k
    a na istočnoj tribini je postavljen transp "1945"Neki tip sa Zapada

    Dobil je buraz za prosli rockas Fifu20. Par dana kasnije sam pozval svoju ekipu da izrokamo koju tekmu. Evo skoro je proslo godinu dana jos uvijek mi ne vjeruju da nisam komunjara :lol:
  • znajdatevolimja
    155


    Da vas još više razočaram, stadion na kojem Dinamo igra u fifi nije zamišljen kao Dinamov, već je jedan od onih generičnih na kojem igra svaki 10. klub u igrici, to jest oni klubovi koji nisu dovoljno zanimljivi da se u igrici napravi model njihovog stvarnog stadiona. Tako da, čak ni u igrici nemamo svoj stadion, a možda i bolje jer bi igrajući igricu za naš već dovoljno užasan stadion saznalo jako puno ljudi diljem svijeta, i to pomoću još užasnije virtualne verzije stadiona, koju ne želim ni zamišljati sada prije spavanja. Također, da stvar bude još tužnija u igrici postoji nekolicina generičnih stadiona koji su raspoređeni već spomenutim klubovima bez stadiona. Neki od tih stadiona su ljepši i veći (napravljeni za one poznatije klubove čiju licencu nisu mogli dobiti), a neki od njih su manje lijepi i napravljeni su za ove malo manje poznate klubove čiji su stadioni u stvarnosti lošem stanju. Ovaj stadion na kojem Dinamo igra pripada dnu te neke ljestvice.
  • NORTE
    9.3k
    Igrao sa sinom FIFA20, Dinamo u LP.

    Ajme kakav nam je stadion.. :lol: Najgore je što je i taj stadion bolji od stvarnog. :monkey:

    Od drugih zanimljivosti izdvajam semafor iz 90ih, pola publike su nam crnci, a na istočnoj tribini je postavljen transp "1945". :lol: :lol:
    Izgleda da naši crni fifa20 navijači ne drže puno do Građanskog. :brow:
    Neki tip sa Zapada

    To s Građanskim je opširna tema, kao i sve oko našeg kluba.
  • Neki tip
    19.3k
    To s Građanskim je opširna tema, kao i sve oko našeg kluba.NORTE

    Naravno da jest, i u raspravama o njoj sam puno puta sudjelovao. :)

    Ovo s transpom "1945." je samo zanimljivost i moj usputni komentar, zato je i stavljeni u Modri šank. :)
  • Neki tip
    19.3k
    Da vas još više razočaram, stadion na kojem Dinamo igra u fifi nije zamišljen kao Dinamov, već je jedan od onih generičnih na kojem igra svaki 10. klub u igrici, to jest oni klubovi koji nisu dovoljno zanimljivi da se u igrici napravi model njihovog stvarnog stadionaznajdatevolimja

    Ok, tnx.. Mada se meni čini da većina klubova ne igra na "svojim" stadionima, nego nečem što njihovom stadionima samo koncepcijski nalikuje. U pravilu se i zovu drugačije (očito zbog prava).

    Kako god, lako mi za stadion, kakav stvarno imamo, ovaj generički virtualni je još i dobar..

    P.S. nema potrebe za persiranjem na forumu ;)
  • Markelo
    2.5k
    e4ryp2as3beaz2f3.jpg
    Sasvim slucajno otisao na Dinamovu Wikipediju na engleskom kad tamo vidjeh da su i Toplak i Kek u klubu. :joke:
  • Neki tip
    19.3k
    Tko se sjeća gdje je bio kad je krenula Oluja?

    Ja sam bio na Krku, misleći da se mami, sestri i meni za vikend pridružuje i tata. Kada je krenulo, bilo mi je jasno bez objašnjavanja, bio sam dovoljno star, 13 godina. Malo straha za oca, ali ništa u odnosu na '91., i puno, puno radosti i ponosa sa svakim na radiju i tv spomenutim mjestom, gradićem, selom u koje je ušla Hrvatska vojska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.