• nkdz
    829


    a mamu mu, znaci jos je i totalna kopija
  • NORTE
    9.3k
    Prvi dres mi je loš. Od njega je lošiji samo haiku. Mi smo Maksimir. Tri zvjezdice. Ljubav i plavi šalovi. Koji kurac.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ma nemoguće je svake godine izbaciti isti dres. Koji identitet? Pa jel Bayern poštuje tradiciju? Mislim da itekako poštuje. Jesu imali plavocrvene pruge na prvom dresu prije par godina? Jesu imali trulu višnju prvi dres? Svakakvih nekih boja su izmišljali za prvi dres.
    Dres je svakako stvar ukusa, nekom se svidi, nekom ne. Samo vidjeti u svemu neku teoriju zavjere mi je smiješno.
    Ovaj klub radi milijun stvari pogrešno, dres im je u odnosu na sve, ali baš sve ostalo ne dobar, nego fenomenalan.
  • SAS1987
    13.5k
    Europski dres ukiniti i za treci dres staviti retro dres sa grbom građanskog ili starog dinamovog grba. Takav dres bi mogli koristiti na par utakmicama u sezoni i siguran sam da bio jako uspješan u marketinskom smislu. Uz to klub treba imati liniju ostalih slicnih proizvoda.
  • ZDS86
    205
    Prvi dres mi je ok
    Europski nikad nisam volio, ovaj bijeli cudan na prvu ne znam
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jel Dinamo od iduće sezone tek igra u novim dresovima ili bi mogli i čak sutra navečer protiv VŽ nastupit u njima.?
  • agramZ
    2.3k
    kad je bayern osnovan sluzbena boja je bila plavo-bijela. prvi grb je bio plavo-bijeli. 6 godina nakon osnivanja su poslije spajanja sa MSC-om promijenili boje u bijelo-crveno. znaci da tocno znaju za svoj identitet i cuvaju tradiciju. "eksperimentom" se mogu nazvati samo one njihove zlatno-crne dresove, inace boje grada münchena.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Imali su bar 20 različitih boja. Neda mi se tu lijepiti slike, ali su dostupne svima nama.
  • Mali dioničar
    14.3k
    jel može dres biti samo neka nijansa plave - bez usranih kerefeka i maskirnih pizdarija?Kwedi

    Jbg, adidas je takve dresove napravio za hrpu klubova, jedan od rijetkih normalnih je Arsenalov.

    i može li se negdje u statut ugraditi za vijeke vjekova kako je rezervni dres dinama isključivo bijel da se ne se desi all colors are beautiful ko zadnjih 15 godina?Kwedi

    :up:

    Europski dres ukiniti i za treci dres staviti retro dres sa grbom građanskog ili starog dinamovog grba.SAS1987

    Odlična ideja!

    Meni su osobno oba plava bezveze, bijeli mi je odličan! Sutra ću ga kupiti, fakat mi je dobar.

    Uz standardnu napomenu da Lana sjebava dres pa se nadam da imaju u prodaji verziju bez nje.
  • Nolifer
    6.7k
    Pravi klubovi bi trebali poštovati svoju tradiciju oko dresova i ne si srat po glavi sa time kaj je moderno. Divim se Celticu, Bayernu, Unitedu, kaj baš drže do te tradicije i imaju jednostavne dresove.

    Kaj se Dinamovih novih tiče, ovo maskirno mi je baš onako, ni vrit ni mimo. Mogli su vratit neku trobojnicu, šahovnicu, a drugi dres mi je kao Marseille, a treći je čak ok, samo da nisu utopili taj grb sa dresom, po meni su trebali ostavit normalan grb...
  • marcio amoroso
    32.5k

    Eto vidiš. Sve moguće boje, svaki mogući dizajn.
    Bili su i Atletico, i Barca, i Arsenal i sve moguće.
    Po dizajnu mislim naravno. Hoću samo da kažem da svi mijenjaju dresove i dizajn i da je to normalno. Ja inače strašno respektiram Bayern i nemam ništa protiv toga.
  • agramZ
    2.3k
    jedine cudne boje koje vidim su zeleno i sivo. nijedna od tih boja nikad nije sama. dizajn je nesto drugo. po dizajnu ne valja ni jedan danasnji dres.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Evo postavili smo anketu na instagram za domaći dres. Dosta dobro kotira, solidna sedmica.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Tebi ne valja, nekom drugom valja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.