• Dino
    2.2k
    Ovaj bijeli mi se cak i svida moram priznat, jako sam ugodno iznenaden. Treci klasika bezveze.
  • nkdz
    829


    nije, samo je napred plavi ak na to mislis

    NuZd0a6.jpg
  • SAS1987
    13.4k
    Ovaj bjeli maskirni kad pogledam, malko me podsjeca na Marseille jbt..Navijač Dinama

    I moja prva asociacija je bio Marseille. Drugi dres mi je odlican, prvi solidan a treci katastrofa zbog grba. Sa obzirom na sve ostalo, dresovi su cak i ispali dobro.
  • Tundra
    518
    Treći dresovi su mi jedini dobri
  • SAS1987
    13.4k
    pl1agqrg3lcyoj86.jpg

    Reklamiraju šalove a njihovi politicki prijatelji ih žele zabraniti.
  • Infinity
    15.2k
    Pa cak je i to OK, nije napravljeno kao dres s tri pruge. Ja sam gledao na sluzbenoj vece slike, uvecano mi je djelovalo kod Ademija da su cak i ledja maskirna, ali sad kad opet gledam priznajem svoju pogresku. I dalje tvrdim da im je prikaz debilan, jer to ne prikazuje isti dres.
  • xavier
    11.1k
    Insajderske informacije su na žalost bile točne...meni je ovo grozno, nemam riječi.
  • nkdz
    829


    i meni je isto bilo ne jasno, tek sam na web shopu nasao ove slike



    prvi mi se nikak ne svidja, drugi mi je nekak cak pomalo ok ali ne ni blizu dovoljno da ga kupim, treci mi nikak ne pase zbog grba i osrednji mi je.
    Sve u svemu nisam zadovoljan
  • Kwedi
    3.8k
    jel može dres biti samo neka nijansa plave - bez usranih kerefeka i maskirnih pizdarija?

    zar je to toliko teško?

    i može li se negdje u statut ugraditi za vijeke vjekova kako je rezervni dres dinama isključivo bijel da se ne se desi all colors are beautiful ko zadnjih 15 godina?

    može li se ukinuti europski dres?
  • Crusades1986
    9.7k
    Drugi dres mi je dobar, bio bi mi jos bolji da nije ova sivija nijansa bijele. Da je bijeliji bio bi mi odlican. Treci mi je bljutav, ionak ih ne volim jer ih se gura da se igraju europske tekme u njima. A prvi bi mi bio okej da je komplet maskirni, a ne da rukavi nisu. Sve u svemu, ispodprosječno.
  • Crusades1986
    9.7k
    Sta je najgore, ovo nije maskirno, ovo su pikseli. Ko da u Minecraftu se netko zaigro.
  • Crusades1986
    9.7k
    može li se ukinuti europski dres?Kwedi

    Jel mi vjerujes da mi je ovo nakon odlaska brace Dalton druga želja u vezi Dinama? Znaci nemrem smislit to guranje trece garniture kao domace u europskim natjecanjima.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma to tako izgleda na toj grafici prezentacije dresa, moraju ti nekako pokazati kako dresovi izgledaju sa strane, jasno da je cijela prednja strana "maskirna".
  • Zambatine škude
    2.1k
    Dresovi su užasni jer to uopće nisu dresovi.

    Dres prije svega treba imati određeni identitet, nešto na temelju čega bez nečije pomoći možeš shvatiti da se radi o Dinamu. Nije dres majica čiji vam se dizajn mora svidjeti kako bi ju kupili. Dizajn je tu sekundaran.

    Nit' je Dinamova boja maskirno plava, nit' je normalno da na dresu (u kojem ćemo valjda opet igrati Europu) izobličiš grb jer ti tako ljepše izgleda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.