• Majki2111
    2.6k
    Čisto da natuknem u vezi F1. Sad je aktualna priča kako Ferrari gubi osjetno po pravcima jer su izgubili snagu motora iz 2019 jer su ih skužili kako varaju te su se nagodili s FIA-om. A detalji nagodbe su ostali između FIA-e i Ferraria.

    Pa ja mislim da vi navijači razapeli nekakav savez i klub koji bi takvo nešto napravili, a ovo je dokaz da se prljave i nepravedne stvari događaju i u visokotehnološko razvijenim okruženjima. Ferraria su uhvatili, ali zbog statusa u F1 nisu izvukli puno deblji kraj.

    Poanta posta je po meni, da opet se pokazuje i da visokoobrazovni ljudi pokušavaju na razne načine zaobilazit pravila da bi došli do uspjeha. To je ključ uspjeha. Ne trebamo se čudit da je to i u nogometu.
  • Neki tip
    19.4k
    Dragi @Majki-Papi2111, ti ćeš završiti ili kao premijer ili u zatvoru.. Ok, možda krivi veznik, jedno ne isključuje drugo. ;)
  • LovroZG
    1.3k
    Visoko obrazovanje nije garancija morala i etičnosti. Imaš i poštenih ljudi bez faksa jer bit pošten je jedan odabir koji nije direktno povezan uz inteligenciju. Jedino je pitanje dal je čovjek dovoljno pametan da zna kaj je dobro, a kaj loše. Tu su mi puno draži oni koji to ne mogu skužit...

    Šta se tiče formule, to je takav sport. FIA nabije hrpu pravila, a onda profitiraju oni koji nađu najbolju rupu u zakonu bez da ih iko skuži. Zato sam ja odusto od tog sporta. Svake godine se izmišljaju nova pravila, a najbrži su oni s najboljim rupama u zakonu.
  • deda
    28.1k
    Ferrari banana
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Gledo netko UFC??

    Kakvi su dojmovi :grin:
  • Dudu
    2.6k
    Sociopat je naziv za osobu oboljelu od antisocijalnog poremećaja ličnosti. Oni nisu psihički ili fizički bolesni, već imaju kriva moralna i ostala uvjerenja. Nepoznati su im osjećaji krivnje, sućuti, kajanja itd. Ako se otkrije na vrijeme, poremećaj se može ispraviti.
  • ZDS86
    205
    Moram pogledat jos Max vs Volkanovski i Čeha sa Volkanom(al vidim brutalan nokaut bio,drago mi je za Jiria).
    Za Yana mi isto drago da je prvak sad kad se Cejudo povukao,Marty dosadnom izvedbom obranio pojas,steta za Masvidala,mozda neki drugi put.Ima tu stvari za popravit i moze onda pobjedit.Burns je valjda iduci a on ima dobre sanse za uzet titulu.Zajeban na podu,dovar udarac,ako se nece dat drzat na zici kaveza onda ce Martyju bit veselo.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Danas sa zakašnjenjem,radi korone, počinje Motogp sezona.Prati li neko taj sport?
    Meni je osobno najdraži odmah nakon nogometa i košarke.
    Postao mi je čak malo draži od Formule 1,barem kaj se napetosti utrka tiče.

    Odnosno počela je sezona jučer sa dvije trening vožnje,danas su još dva treninga i kvalifikacije,sutra utrka.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Čelični Mike se vraće u ring 12 rujna protiv Roy Jones-a
  • Kwedi
    3.8k
    s38nehuewyzyxd0h.png

    U Sportskima kad se piše o odnosu Dinama i Lokomotive nema problema,al kad se radi o Zvezdi i FMP-u onda je već incest u igri :lol:
  • xavier
    11.1k
    Za neupućene, KK Zvezda je bila u ogromnim dugovima i onda su došli na "briljantnu" ideju. Doći će do fuzije gdje će Zvezda dati svoje ime, grb, boje, trofeje, igrače, dvoranu i sve ostalo što uz to ide, a ovi će dati samo svoj račun koji nije blokiran (ali na njemu nema ni novca). Znači spajanjem dva pravna subjekta od kojih jedan ima neblokirani račun bez novca, a drugi račun koji je blokiran na ogroman iznos, dobiješ i dalje dva odvojena računa gdje je jedna blokiran, a preko drugog uredno posluješ kao da je sve u redu. Sjajna logika, nema što...

    Istina, radio je i Hajduk dugo preko drugog računa (Sirio) dok mu je glavni bio blokiran, ali od onda je ipak prošlo dosta vremena. Ovo sa Zvezdom nije bilo tako davno. Naravno, treba reći da i mi tu imamo putra na glavi kad govorimo o manipuliranjem s više pravnih subjekata ili računa...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    u ABA ligi su slično uradili ako se dobro sjećam i Partizan i Igokea.??

    A kasnije pare za poticaj koje je dobio za Crvenu Zvezdu i dugoce FMP-a, Nebojša Čović je otuđio sa fondacija za Kosovo i Metohiju, stvar koja je potvrdita i bila kao relativna tamo u cijeloj Srbiji i i sve ali mu pravosuđe na čelu sa Vučićem nije ništa uradilo..
  • Kwedi
    3.8k
    partizan i igokea prije desetak godina su bili u odnosu dinamo i lokomotiva.

    ovo je druga razina gdje se orginalna zvezda zamrznula dok se dugovi ne otplate, a ime, dresove i igrače uzeo fmp.
  • xavier
    11.1k


    Slično čemu? Ako misliš na ovo sa Zvezdom, to nisu mogli nikako napraviti kad nisu u istoj državi uopće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.