• Kwedi
    3.8k
    1.3k
    Ajd sto je lopta izašla, ali udarila ga je u rame, iz drugog kuta se čisto vidi sve
    Bosna86

    Ovo mi je sve čisto, crveni i penal
  • cron1ck
    1.6k
    Pa dajte tek je prva utakmica i vec odustajete hehe ja uvijek kazem los je taj HNL, al je nas i gotovo
  • Nino Bule
    11.7k
    Po meni je ruka cista ali dodavanje prije je krajnje upitno, a nikad ne bi vratio penal za ono sto je golman intera napravio. Uglavnom sta god se moglo navuc, navuklo se za hajduk.
  • Bosna86
    11.6k
    Nikako se ne mogu složiti, u prvi trenutak sam mislio da je laktom obranio, ali nije... u najgorem slučaju gornji dio ruke koji je bio skroz uz tijelo...
  • Kwedi
    3.8k
    nije napucan već se bacio pred loptu i ruka/rame nije u prirodnom položaju. Sve čisto.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Penal za mene čist. Jel lopta bila vani kod ubačaja Juranovića je teško procijeniti. Vraćanje penala je smiješno.

    Jednostavno se pokušalo sve moguće da zabiju.
  • Bosna86
    11.6k
    1k
    nije napucan već se bacio pred loptu i ruka/rame nije u prirodnom položaju. Sve čisto.
    Kwedi

    Ahahahahha, a kako treba stojati rame ili gornji dio ruke da bude u prirodnom položaju.... On tom rukom nije povećao obujam tijela
  • Kwedi
    3.8k
    Ma ne znam kak da objasnim drugačije, penal je čist ko suza...
  • Ero
    942
    Pa majku mu jebem sudačku nadoknadu množe sa 3
  • Kwedi
    3.8k
    Devet nema jebene šanse
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Igra se dok Hajduk ne povede....jebemti tu ligu i taj klub koji se pati sa Inkerom a igrali bi Europu i smatrali bi se nadmoćnijim suparnikom od jedne Rijeke i Osijeka....
  • Nino Bule
    11.7k
    Ahahhaha za svaki slucaj faul u napadu sudit da ne bi uslo nesto
  • ZDS86
    205
    A ko je dobio gol sa 30 metara?
  • Kwedi
    3.8k
    Tovari
  • Bosna86
    11.6k
    Ovaj sudac će dobiti suspenziju do kraja sezone i cirkus ide dalje, nikom ništa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.